Yalan !!! Kral gibi kahvaltı yap, fakir gibi akşam yemeği ye

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve heldic tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    alkol karbonhidrat tan daha zararsız ayda 1 2 icilebilir rahat rahat :)

hepiniz ayrı müneccim kesildiniz :)

bu forumda keto ile basarıya ulasan az kisi olabilir ama yabancı forumlarda gırla dolu

tr ye bazı seyler gec geliyor sizde zamanla ögrenirsiniz :)

En büyük örnek anne sütü yuzde 60 ı yag onuda alın kimyasal olaylardan gecirin yagsız süt icirin bebege bakalım kactanesi yasayacak :)

2. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yeme çok zararlı diyen kim var bu forumda?

2006nın konularına bak özellikle hayvansal yağlar hormon üretimindeki etkileri nedeniyle 'diyet' döneminde bile tavsiye edildi insanlara taa 6 yıl önce sen beslenmenin b sinden bihaberken

Hangi yabancı forumlarda gırla dolu? Kim bu ketocular kim?? Bodybuilding com'da keto konularını forumdan birinin tavsiyesi üzerine takip ettim geçen sene, diyet dönemi dışında bunu uygulayan yok, uygulayanlarda da performans düşüşü başlıyor , ya sporu bırakıyorlar ya ketoyu yada modifiye edip öyle kullanıyorlar karatay beslenmesi gibi, seninki ütopya yani öyle beslenen sporcu yok

Beni bu forumdan coyote ikna etmişti taş devri diyetine, 6 ay öyle beslendim, ölçülerim düştü, günde 3000+ kalori almama rağmen zayıfladım, ağırlık kaldıramaz oldum,lanet ediyorum şimdi o 6 aya, bumu sağlıklı beslenme??

Alkol karbonhidrattan daha zararsız, kahvaltı gereksiz, karbonhidrat tüketmeyin obez olursunuz, sınırsız yağ, sınırsız protein, bunlar gibi tavsiye edeceğin yeni saçmalıkları 4 gözle bekliyoruz

Ha unutmadan

Anne sütü
    Karbonhidrat 6.9
    Yağ 4.4
    Protein 1
    Kalori 70
    Buda anne sütünün besin değerleri, ordaki karbonhidratı göremedin herhalde at gözlüklerinden dolayı

Ben seni bilgili biri zannederdim, tartışmaya bile değmezsin anne sütündeki karbonhidrat evrim hatası falan dersin sen, onu bekliyoruz artık

Son düzenleme: 15 Mayıs 2012
    hasanateş bunu beğendi.
  3. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    dinleme sende zorlamı okutuyorum

OkuyomBenYaa bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Anne sütünün % 90 nına yakın bölümü sudan oluşur. 100 ml deki ortalama yağ oranı 4 gr kadardır. 7 gr da laktoz içerir.

Sadece katı madde yönünden bakılırsa durum değişebilir.

Anne sütü %60 yağ içerir sözü sanki sütün %60 ı yağdan oluşuyormuş gibi yanlış bir algı yaratıyor.

Pappy, FedoR, Big_Hammer ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    yav siz de anne sütü deyince hemen insan sütüne bakıyorsunuz :D

Belki adam fok balığı sütünden bahsediyor.araştırmadan etmeden yorum yapıyorsunuz :D

speedtouch, Danny Boy ve OkuyomBenYaa bunu beğendi.
  6. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu zaten 6-7 gr karbonhidrat 4-5 gr yağ var anne sütünde, adam bunu görmüyor diyor yağı çıkarırsan ne olur yaşarlarmı acaba diyor, karbonhidratı çıkarırsan daha erken gider bebek merak etme, anne sütü olayından sonra tartışmaya girmeyecem daha hayatımda böyle saçma sapan bişey görmedim kendi tezlerini kendi çürütüyor

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    olay sadece bir araştırmadan buralara geldi..tamamen faydasız bir hal aldı..belki bilimsel birşeyler yakalarız diye izledik baya ama her zamanki gibi kuru kavga ile devam etti..bilimsel bir iddiaya yine doğru bildiğimiz genel geçer ifadeler ile cevap verdik..hayır olamaz dedik..

ketocular vg.ciler bilmemneler derken olayın özü kaçtı..konu kapandı..

jankad, ZeusS_, sultanmehmed ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş