Yaklaşık 70 Günde 22 Kilo Verdim. Ama?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve darkguest tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. mfacem

mfacem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, forumu uzun süredir takip ediyorum. Bu ilk mesajım. 01/02/2009 tarihinde aşırı kilolarımdan dolayı fitness salonuna gitmeye başladım. (başlangıç: boy 1,90 Kilo 134) gazlı içecekleri hayatımdan tamamen çıkardım. Ekmek ise nadiren ayda 2-3 defa çeyrek dilim. Her öğünü ekmeksiz yiyiyorum. Kekler, çikolatalar v.b. şeyleri tamamen kestim. Ardından başladıktan 2 ay sonra yaklaşık 12 kg verdim. (haftada 4 gün 2 saat) Bu şekilde şubat ayından ağustos ayına kadar düzenli olarak devam ettim ve 27 kg verdim. araya tatil ve ramazan girince ekim ayına kadar spor yapmadım ama yediklerime dikkat ettim. netice de hala kilomu koruyorum (107). Ekim ayından itibaren haftada 3 gün 2 şer saatten 20 Dk. Koşu bandı, 30 dk. Bisiklet, 10 dk. eliptik bisiklet ardından 10 dk kültür fizik + 1 saat boyunca ağırlık çalışmaya başladım. (az ağırlık çok tekrar mantığı ile malum amaç yağ yakmak) Ama kilo değişmiyor. Sanırım vücut 134 kilo iken kilolar çok olduğu için iyi bir yağ yakımı oldu. şimdi ise kilo veremiyorum. Yaptığım antreman için yorum alabilirmiyim. amaç değerli forum üyelerinin yardımıyla iyi bir program uygulamak.

2. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    darkquest beslenme ve calisma programin oldukca iyi. Zaten sonuclarini da hemen almissin. Tebrik ederim.

3. mfacem

mfacem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    .
    Merhaba, yeni konu açıp kirlilik yaratmak istemiyorum. Bu ilk mesajım. 01/02/2009 tarihinde aşırı kilolarımdan dolayı fitness salonuna gitmeye başladım. (başlangıç: boy 1,90 Kilo 134) gazlı içecekleri hayatımdan tamamen çıkardım. Ekmek ise nadiren ayda 2-3 defa çeyrek dilim. Her öğünü ekmeksiz yiyiyorum. Kekler, çikolatalar v.b. şeyleri tamamen kestim. Ardından başladıktan 2 ay sonra yaklaşık 12 kg verdim. (haftada 4 gün 2 saat) Bu şekilde şubat ayından ağustos ayına kadar düzenli olarak devam ettim ve 27 kg verdim. araya tatil ve ramazan girince ekim ayına kadar spor yapmadım ama yediklerime dikkat ettim. netice de hala kilomu koruyorum (107). Ekim ayından itibaren haftada 3 gün 2 şer saatten 20 Dk. Koşu bandı, 30 dk. Bisiklet, 10 dk. eliptik bisiklet ardından 10 dk kültür fizik + 1 saat boyunca ağırlık çalışmaya başladım. (az ağırlık çok tekrar mantığı ile malum amaç yağ yakmak) Ama kilo değişmiyor. Sanırım vücut 134 kilo iken kilolar çok olduğu için iyi bir yağ yakımı oldu. şimdi ise kilo veremiyorum. Yaptığım antreman için yorum alabilirmiyim. amaç değerli forum üyelerinin yardımıyla iyi bir program uygulamak.

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Koçero ya katılıyorum, interval kardiyo gerçekten çok önemli. Özellikle kilo verme ve yağ yakımında oldukça etkili + minimum kas kaybı ile. Ben 1 ayda 10 kiloya yakın verdim, ve daha sonra 3-4 kilo daha verdim devam eden 4 ayda. Geri de almadım. Çok güç kaybı da olmadı. Sağlam diyet + interval kardio.

koçero ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 ay da 10 kilo iyi vermişsin xD

6. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar anladığım kadarıyla , bahsi geçen yağ kütlesini ölçen cihaz ; üzerine çıplak ayakla çıkıyoruz elimizlede makinanın bir parçasını sıktığımız tartı aletine benzeyen makina sanırım ... ÖLÇÜMLERİ KESİNLİKLE SAĞLIKLI VE DOĞRU DEĞİL

7. darkguest

darkguest Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Hedeflediğim kiloya (90'ın altı olarak belirlemiştim) 89 kilo ile ulaştım.. Programım ilk mesajımda olduğu gibi ana hatlarıyla devam etti fakat setlerde ve set sayılarında değişiklik ilerleyen aylarda oldu.. Bu dönem içerisinde 2 kutu Animal Cuts-1 Kutu Mhp Dren-1 Kutu Anadrox ve son olarakda 1 Kutu Xenadrine Ultra bitirdim (En iyi verimi Mhp Dren'den aldım gerek güç artışı gerekse yağ yakımı konusunda) interval cardiyonun yanına günde ortalama 15 dakikayı geçmiyecek şekilde boks ekledim inanilmaz yararını gördüm.. Son 2 aydır iso protein (tamamen 0 karb) kullaniyorum.. Uzatmadan benim gibi amacı kilo vermek "ama artık kilo vermek demek istemiyorum" yağ yağmak olan arkadaşlara nacizane önerim sahte diyet listelerine sporsuz oturarak kilo verdireceğini söyleyen sauna belt. mucize jel yada benzeri şeylerin pek fazla yararı olmadığına inanmanız ve spor yapmanın insana verdiği öz güven sağlık hissinin yerini hiçbişeyin tutamıyacağını bilmenizdir..

8. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben şuan nutrex-lipo6x kullanıyorum hemde günde önerildiği gibi 4 tane değil 2 tane(ne olur ne olmaz sonuçta kimyasal, ek besin değil),antrenmandan önce 1 tane aldığımda interval kardio yaparken kalbim yerinden fırlayacak gibi attığından artık intervali kestim normal kardio yapıyorum.

Bunun haricinde bu tür hapların güç artışı yaptığını biliyorum ama kardio sonrası ağırlık çalışmamda eskisine göre daha çok zorlanıyorum,damarları daralttığından olabilir mi acaba?

9. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    karbonhdrt yeteri almadığından olabilir...zaten zayıflama döneminde ağırlık çalışmaları çok ağır kilolar ile olmaması lazm

Sayfayı Paylaş