Yaklaşık 2 aylık gelişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve brejoa tarafından 5 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brejoa

brejoa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği
    Yer:
    İzmir
    20 yaşındayım lisedeyken bir süre fitness ile ilgilenmiştim kendi çapımda. daha sonra 2 sene ara verdim bu sürede baya kilo kaybettim. Vücut tipi olarak ektomorfum. İlk fotoğraf ağustos ayının sonlarında. Kasım 17'de salona başladım, ikinci fotoğraf 30 kasımdan, aralık ayının 15'inde de kreatin kullanmaya başladım, son fotoğraf ise dün çekildi 4 ocakta.

Başlangıç kilom: 64 Şu an: 68
    Boyum: 175 cm
    Kol Başlangıç : 32 (soğuk) Şu an: 34,5 (soğuk) - 36 (sıcak)
    Omuz Başlangıç: ? Şu an: 125 cm
    Şubat ayında hardline pro gainer almayı düşünüyorum. Ayrıca her türlü yapıcı eleştiriye açığım. Şimdiden teşekkürler herkese.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

2. feritkayar

feritkayar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba kardeşim sana sormak istediğim bi kaç sorum olacak cevaplarsan çok sevinirim.
    Sen zor kilomu alıyordun.?
    Eğer öyleyse nasıl aldın bana söyleyebilir misin? Çünkü bende öyleyim ne yaparsam yapayım bir türlü kilo alamıyorum etrafımda herkesin sıska zayıf çubuk gbi demesinden bıktım spora başladım ve 1. Haftam olucak kilo almak uğruna herşeyi yapıcam bana önerebileceğin ne olur.?
    Günlük olarak aldığım kalori miktarı şimdilik 3200-3600 arası bunun 1800 kalorisi gainerden geliyor.
    Yaşım 22 boy 1.78 kilo 58 cevaplarsan çok çok sevinirim

3. brejoa

brejoa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği
    Yer:
    İzmir
    kardeşim öncelikle kolay gelsin çünkü zor bir yolculuk olacak. bende seneler önce lise dönemimde zayıftım baya sonra aldım verdim vs. ama geçen haziran 60kg den bugün 69kgye gelebildim en son olarak. tavsiyelere gelecek olursam; 3200-3600 cal alabiliyorsan hergün (ki kaliteli karbonhidratlar ve proteinler önemli) 2 -3 ay içinde mutlaka çok iyi birgelişim gösterirsin ama o kalori düzenini aksatmaman lazım. öğün aralarında kuruyemiş yemeni tavsiye ederim yatmadan peynir yoğurt türevi şeyler yemeye çalış sabah ise kahvaltıyı ASLA atlama. Bunları düzenli yaparsan sıkılmadan gayretle, muhakkak sonucunu göreceksin. iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş