yaklaşık 13 kilo verdim ve kilo vermem durdu.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jukw tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jukw

jukw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle biraz uzatmış olabilirim ama tam anlamıyla yardım edebilmeniz açısından bütün ayrıntıları yazmaya çalıştım arkadaşlar , kusura bakmayın :)

Nisan ayında yağ yakma , kilo verme amaçlı cardio antrenmanlarına başladım (boy : 174 kilo : 87ydi). O sıralar sabahları hayvani karışık tostlar , sonrasında da gayet ii yememe rağmen ilk 3 haftada , haftada 3-4 gün antrenman yaparak 82 kiloya düştüm. Daha sonra 2 ay civarı salonu bırakıp , akşam koşuları + yediklerime dikkat etme yoluyla 76ya kadar indim. Yaklaşık 1 aydır tekrar antrenmanlara başladım (20şer dk 2 set interval , total 5 - 5.5 km , 100 mekik , 50 twist , 50 yana eğilme hareketi , 50 bacağı karına çekme hareketi , cardiodan sonra ufak çaplı göğüs eritmeye yönelik 20x3 az kiloyla kelebek , push up vs.). Haftada 5 gün bu antrenmanları yapıp , yedklerime de mümkün olduğunca dikkat etmeme rağmen (haftada bir falan kaçamak oluyor ama..:D) kilo veremiyorum , 75 te takılı kaldı tartı , neredeyse tamamen durdu kilo vermem. Bunun sebebi ne , kaçamaklar mı , vücut tepki mi veriyor , öğün ve uyku düzenm biraz bozuk , (eve genellikle geç gelip sabah geç kalkıyorum ve öğün aralarım bazen 7-8 saati buluyor) bunlardan kaynaklanıyor olabilirmi? Aydınlatırsanız çok sevinicem arkadaşlar , hergün kan ter içinde kalıp sonuç alamamak canımı sıkmaya başladı... :)

2. acer

acer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    kendin bir kısmına cevap vermişsin sorununun:) benim tavsiyem hafif kilolarını biraz artır o şekilde çalış ama abartmadan.abartmak istediğinde çalışmalarını kardio yapmadıgın günlere taşı. Beslenme düzenin nasıl neler yiyorsun ne kadar yiyorsun:)

3. jukw

jukw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12 gibi kalktığımda küçük bi kepekli ekmek arası ton balığı yiyorum , 2-3 saat sonra antrenmana gidiyorum. geldiğimde biraz durup küçük bir kase pilav veya çorba tarzı birşeyler yiyorum ekmeksiz. akşam belli olmuyor , yemiyorum hatta genelde :) ama biraz fazla gezen biriyim , bi yerden sonra dayanamayıp haftada bir falan hamburgeri veya tavuğu veya birayı çerezi götürdüğüm oluyor :) bu kaçamaklar bu kadar etki eder mi?

Sayfayı Paylaş