yaklaşık 1 hafta önce karın ağrısı nedeniyle konu açmıştım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve samet5811 tarafından 12 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce bir konu açmıştım karın ağrısı yüzünden uyuyamıyorum ağrıdan hareket bile edemiyorum diye olay şu şeklide olmuştu tatile amcamın yanına gitmiştim yaklaşık 1 2 gün durduktan sonra dedim ki madem dambıllarım barfiks demirim evde bende programımı aksatmıyım şınav mekiik vb. tarzında çalışıyım dedim öncelikle yaklaşık 50 dk 60 dk çalıştıktan sonra ( ara ara 1 dk mola vererek ) oturdum bu günlük bu kadar yeter dedim bir Türk kahvesi içtim ardından 300 ml süt ile bir ölçek protein tozunu karıştırdım sanırım yarım yağlıydı süt türk kahvesinin hemen arkasından yapıştırdım proteini ve yaklaşık 30 40 dk daha oturup tv fln izledikten sonra yattım uyudum saat 11:30 12:00 gibi yattım uyudum saat 02:30 03:00 gibi bir arı bir ağrı uyuyamıyorum bide misafirim insanları da rahatsız etmek istemiyorum saat 06:00 gibi dayanamadım amca kalk beni hastaneye götür dedim adam zaten polis gecesi yok gündüzü yok apar topar bindik arabaya sitenin kapıda elektrikli elektrikler kesilmesin mi çıkamıyoruz aksiliğe bak nyese ambulans fln çağırdık gittik doktor muayne etti aşırı gaz ve dışkı sıkışması dedi deişik deişik ilaçlar verdi düzelmedi 1 gün hastanede yattım ama ağrı kesilmiyor yaklaşık bi 6 7 gün çektim şimdi yeni yeni düzeliyorum benim aklımı kurcalayan şey boyum: 1.57-1.60 , yaş:15 , kg:42 acaba bu protein tozunun ölçeği bana fazlamı geldi zaten protein tozunu da bilgisayarcıda filan çalıışıp ustanın canı isteyince verdiği harçlıklardan aldım sırf protein tozunu albilmek için tatilimin %95 ini bilgisayarcı da çalışarak geçirdim bu durum beni geerçekten üzdü kaldırıp atasım geliyor protein tozunu :( :( bütün tatil boyunca protein tozu alabilmek için çalıştım ooofff offf :( :( ne olur yardım edin yoksa kladırıp atcam

protein tozunun markası : HARDLİNE VMAX

2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum protein tozunu güvenilir yerden aldığına emin misin ? Bu devirde çok fazla sahte supplement satılıyo ilk önce bundan emin ol.

Birde protein tozunun içindeki bir maddeye karşı midenin alerjisi vardır buda karın ağrısına sebep oluyordur. Bence protein tozuna biraz ara ver 1 hafta kadar bu süreçte bol bol su iç vucüt kendini bi temizlesin. 1 hafta geçince tekrar iç bakalım eğer en ufak bir ağrın olursa parana felan acıma ya çöpe at ya da arkadaşların varsa ver onlar kullansın. Hiçbir şey sağlığından önemli değil sonuçtaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    sağ ol abicim şöyle 4-5 gün daha bekleyip kullanmayı deniycem

4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    dostum doktora dedinmi protein tozu kullandım diye?dediysen doktor nededi?

5. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    bundan sonra sütsuz su ile icmelisin ayrica kafeini bir sure kullanma yani kahve caydan uzak dur kafein vucuttaki suyu ceker kabizlik yapar mide rahatsizligi yapar. ayrica günde mutlaka en az 3 litre su icmeye çalış en önemli nokta bu bak tozdan korkmana gerek yok. ozet; kahveyi bırak, günde en az 3 4 litre su iç, süt yerine su ile kullan tozu gecmis olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. merterden19

merterden19 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Şeker hastalığın veya benzeri bi hastalığın var mı?
    Bir de proteinlerin sindirimi mide de başlar. Demekki sindirimiyle alakalı bir sıkıntı yaşıyorsun sanırım.
    Kaç gram kullanıyorsun? Çorba kaşığı ile içiyorsan 1 tane kaşık at tepeleme olarak ortalama 27 gr geliyor diye biliyorum bende öyle yapıyorum zaten bende ağrı olmuyor.

7. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Kullanmiyorsan sıkıntı yarattiysa alabilirim.

8. mx0body

mx0body Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Göbek dusmesi olabilir

9. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    korkumdam hala denemedim tozu ama aklımda şeyde var benim kilom 42 protein tozunun içinden ölçek çıktı onunla bir ölçek atıyorum o da 28 gr yada 30 gr filan oluyor acaba dozu fazla olmasın
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2016 ---
    öncelikle cevap verdiğin için teşekkürler ben pek su içmeyi seven bir insan deilim bide bir öğünde rahat 1 ekmeği komple yada yarısını yiyorum ekmek tüketimim fazla su tüketimim az bir de konuların dirinde görmüştüm tam yağlı sütle karıştırıp içince ağrı yapıyor diye
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2016 ---
    bir sorum daha olucak protein tozunu nasıl saklamalıyım kaç derece sıcaklıkta

Son düzenleme: 16 Eylül 2016

Sayfayı Paylaş