Yakın arkadaşımla ve kız arkadasımla aramın bozulması

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Denizzcebi tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. example

example Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Body Building & HOST.
    Yer:
    Sariyer
    Yok kardesim önemli degil fakat sen yinede takinti yapmamaya calis su anda alacagin zararla ilerdeki diger iliskilerinde seni zor duruma sokabilir ayrica kizlar amaç degil araçtir bunuda unutma kimse senden degerli degil seni istemeyeni sen asla isteme aksi halde gereksiz insanlar yüzünden kendi vucudunu jiletleyen kisiler gibi olmak istemezsin, oluruna birak biri gider biri gelir pek bir sey yasamamissin zaten kizla buda avantaj iliski yasamis olsaydin daha zorlanirdin ama kimseyi kendinden veya ailenden fazla sevme benim ki sadece öneri, iyi aksamlar kardesim. :)

neverbackdown. bunu beğendi.
  2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Olsun. Kulağına kar suyu kaçsın. Bakarsın 10 yıl sonra forum ve bu başlık denk gelir de hem hak vermiş hem gülmüş olur :)

example, columbu ve Balboa7 bunu beğendi.
  3. Denizzcebi

Denizzcebi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    evet kızla konuşmaya çalıştım son bir kez detaylı.bi kere eskisi gibi olamayız dedi.ben seni yakın dostum,sırlarımı paylaşıyordum,sen bana bunu dedin.arkadasında haklı sana bunu yapmakta felan yazdı.başka kız olsa seni engellerdi ben onu yapmadım felan yazıyor işte.sana mutluluklar diyip konusmayı bitirdim bende

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben bu kız erkek arasında "yakın dost" "sırdaş" olaylarına da bi türlü anlam veremiyorum. benim de böyle bir sırdaşım yakın dostum hanım vardı. 1 kere bile aklımdan kötü şey geçirmedim. yine bir gün sırdaş olarak beni evine kahveye davet etti. gittim. evde yalnızız. oturduk. ama şeytan öyle bir dürtüyor ki dost sırdaş mırdaş kalmıyor . baktım ki niyeti bozuyorum. kaçar gibi kalktım uzaklaştım ordan. ya bende sapıklık var, ya da dost most olayı hikaye .

Mustimusti, dogukank, 2pacist ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Sen bu olaylarda hatalisin ama kusura bakma sana kuz icin kufur eden adam arkadas degil adam bile degildir, bu saatten sonra arkadas falanda olamazsiniz olursada olma derim. Herseyi bi kenara birak onune bak 1-2 aya hersey unutulur. Ama kizda iyi karakter varmis ki ondan sana konmamis ve gururlu sekilde uzaklasmis senden. Ama ustune gitme uzatma konuyu ki karsisinda kuculme.

Denizzcebi bunu beğendi.
  6. Denizzcebi

Denizzcebi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kardo,çocukla konusup halettim.küfürler vs için özür diledik felan,kıza aynı dokunmadım konusmuyorum.

Sayfayı Paylaş