Yag yakimim durdu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ihtiras tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Yag yakiki.durdu sanirim 2 haftadir 76.543 kilodayim tekrar hizlandirmak platoyu atlakmak icin ne yapmam lazim duzenli diyemem ama dikkat ediyorum az.karbo cok protein cla ve karnitin alma zamani geldimi

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Platoda birazcık cheat meallar ekle 1-2 gün , sonra diyete devam et. Metabolizma düşük kaloriye alıştı ve şaşırtman gerek.

3. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam cunartesi parzar zaten chaet mealin dibine vurdum yeterli olur sanirim
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2015 ---
    Yag yakici alicam tavsiyeniz nedir

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    spor yapıyor musun? bu zamana kadar kaç kilo verdin ve ne kadar zamanda? başladığında yağ oranın kaçtı? yağ oranın şuan kaç? bunları bilmeden bi' öneride bulunmak sanıyorum çok zor.

ama platoya düşünce ben her zaman diyeti biraz bozup ağırlık antrenmanının dozunu yükseltirim. vücudun hormon salgılamasını artırmak, metabolizmayı canlandırmak ve ekstradan kalori yakmak adına tek çözüm bu. vücuda 1-2 kg kas katabilirsen bazal metabolizman da yükseleceğinden yağ yakımı çok daha süratli bir şekilde (eskiye nazaran) yeniden tetiklenecektir. definisyon bi' süreçtir ve 2-3 ayı geçmemeli. çünkü kas oranı da sürekli azalıyor ve hormonlar ve metabolizma yerde sürünüyor. derken vücut platoya düşüp tıkanıyor. işte o anda 1 ay 1.5 ay kadar diyeti esnetip ufak çapta bi' bulk yapmak her şeyi çözüyor. ve ortalama 2 ayda 1.5 kg kas kazanabilirsin.

maietnigri ve Ascomycetes bunu beğendi.
  5. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    hocam spor salonuna başlamadan bulka girmek istemiyorum ki zaten göbekte yag varkende korkuyorum özellikle alt karın ve sürekli şişiyor kabızlık sorunumda var onun haricinde pilavı bulguru patatesi nasıl tüketmek gerekir haşlanmışmı kaynamışmı ffırındamı pilavı falan yagsız tuzsuzmu vs vs öncekini pek bilmiyorumda şuanki görüntüye göre 100de20 23 arası var kesin yani üst karın sıkınca kendimi 4 tane baklava belli oluyor kıllı biriyim birde engelmi vucut yapmaya bilmiiyorum şuan ihtiyacım oaln şey bu 2 3 aylık süreçte nasıl beslenmem lazım yag oranın ı düşürmek için yag oranı düşüürp direk bulka yapıcam hacim ve kütle için birde antremanda enerjimn hemen bitiyo 15 dakikada yükske performans için ne ön erirsiniz ve şuan için hangi suplementri kullanmak iyi olur yag yakıcı alayımmı cla ve carnitin diyetle birlikte yag yakımını tekrar tetikler belki

Sayfayı Paylaş