yag yakimi ve vücut gelistirme??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sessizCiglik tarafından 10 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba Arkadaslar,

benim boyum 183 ve kilom 89.. aslinda kilo biraz fazla gibi duruyor ama disardan bakinca kilolu görünmüyorum, sadece karin bölgem de biraz fazlaliklar var. vücudum asagi yukari istedigim gibi oldu omuzlar genis, basladi dolgun, kollar ve gögüs cok iyi aynada bakinca. ben iri vücut seviyorum kendimde, o yüzden gecen yaz 80 kilo olmama ragmen bir seneye yakin 9 kilo aldim. bunda super pump250, creatin, protein tozu ve sadece 1 aydir kullanmakta oldugum aminoasit haplari etkili oldu.
    Su anda L-Carnitine kullanmaya karar verdim ve bu tüp seklinde sivi olanlardan aldim. Normalde son 2 aydir antreman öncesi 3gr creatin ve antremandan sonra 3 hap aminoasit, ayni gün yatmadan öncede 2 kasik protein tozu seklinde devam ediyordum.
    L-Carnitine'i mutlaka antremandan önce alacagim ama creatini birakmalimiyim? ikisi birlikte olur mu? biri kilo vermeye bir kilo almaya yardimci bildigim kadariyla.bir tezat var ondan sormak istedim. Bir de aslinda L-Carnitine'den cekincem, kilo verirken hacim kaybetmek. Sizce karin kismini eritirken omuz, gögüs, kol gibi kisimlarda hacim kaybeder miyim?

Tesekkürler

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    az bir miktar kaybeder ama karında inceleceği için yinede iri gozukur. aynı zamanda boşver bir iki santimi karın kasları olmada ust tarafın goruntusu bir hiç bence.

sessizCiglik bunu beğendi.
  3. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkürler.. acaba diyorum Creatine kullanmayi birakip antreman öncesi BCAA mi almaya baslasam. BCAA kilo arttirir mi?

4. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    creatin şişirir doğru ancak yağ yakımına direk etkisi yok.

yani kreatini bırakırsanız biraz daha incelirsiniz. tartıda azalırsınız ama yağ oranınız değişmez ki asıl önemli olan da budur zaten.

yani tamamen size kalmış ancak ben olsam bırakmazdım

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    hepsini birlikte kullanabilirsin.. şu şekilde kombine edebilirsin antdan önce creatine l-carnitine ve aminonun yarım porsiyonunu alırsın çıkınca da protein ve aminonun kalan yarım porsiyonunu..

creatine kiloyu kas kütlesi olarak aldırır ve antremanlarda enerji verir.. vücutta biraz su tutar evet ama öyle cok değil yani fark etmessin bile. antremanlarını ağır geçiriyorsan o suyu almadan atmış olursun bile.. kolay gelsin

6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    6-7.000 kcallık açık (-) oluştur 1 kgs yağ yakıver...)))

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:36 ----------

tabi ki ancak "diet " ve "aerobik fazda egzerisz " oluşabilecek bi şey...

Sayfayı Paylaş