Yag Yakimi mi Body mi ? Cok Kafam Karisti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ege.gorgulu tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ege.gorgulu

ege.gorgulu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yasim 16 Boyum 1.80 kusur kilom fazla biraz. 4 haftadir fitnessa gidiyorum 2 kilo verdim ayni zamanda vucut gelistirmede yapiyorum. her hareketten 3 set 15 tekrar yapiyorum cok zorlanmiyorum ama bazen zorlandigim oluyor. Dun hocaya bolgesel calisacakmiyiz diye sordum body mi yapcaksin kilo mu verceksin dedi bende ikisini ayni anda goturucem ama bodye agirlik vermek istiyorum dedim kilo veremezsin yag yakamazsin aksine kilo alirsin sisersin iyice dedi bende olsun dedim sen boyle devam et vucudunda en cok nereyi begenmiyosun dedi gogus dedim sen karindan basla dedi valla ne yapicam cok kafam karisti yardiminiza goruslerinize ihtiyacim var. Ayrica yag yakici ve suplement kullanmalimiyim.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sen bence o hocaya güvenme. İyi beslenmeye bak, dinlenmeni azaltma, her bölgeni çalıştır. Sadece yapman gereken kendine uzun bir zaman tanımak. Kısa hedefler yerine uzun hedefler koy ikiside olur.

3. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    kilon kaç aceba ? ve yağ oranın nasıl

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    1. kilom fazla demissin ama kac kilo oldugunu yazmamissin
    2. Eger gercekten cok kilo fazlan varsa oncelikli olarak bu kilo fazlasini belirli bir seviyeye cekmelisin ondan sonra kas kutlesi arttirma islemine baslayabilirsin

5. ege.gorgulu

ege.gorgulu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilom 105 cikti boyum 1.84 bu kilo cok fazla ama orantili bir durusum var yani etlerim cok sıkı ve sert oda sanirim onceden hentbol oynamamdan. Neyse iste boyle.

6. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Hem yağ yakimi hem badi .

7. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    iyi bir kardiyo ve diyetle biraz inceliğ body başlanabilir

8. ginoturk

ginoturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşım 2 sinide beraber yapabilirsin.4 ay önce başladığımda 107 kg idim boy 1.82 ağırlık antremanından önce 30 dk cardio (bisiklet,uzay bisikleti,koşu bandı) ilk başladığım ay toplam 250 kalori cardioda yakıyordum sonra tüm vücut ağırlık çalşıyordum.Beslenmemi düzene soktum tüm basit şeker içeren gıdalardan(bisküvi,çikolata,pasta,çörek,börek,poğaça vb) uzaklaştım ve aldığım protein miktarına dikkat etmeye başladım.

geçen hafta 4. ayı tamamladım şu an 92 kiloyum hiçte öyle şişmedim(şişmek o kadar da kolay değil :)) hem kilo verdim hemde kaslarda gelişim sağladım vücudum hala yağlı ilk hedefim 85 az kaldı.
    vücudun dayanıklılık kazandıkça cardio antremanlarını daha da zorlaştırırsın ben şuan da 30-35 dk da 450 kalori yakıyorum ayrıca 2. ayı tamamladıktan sonra ağırlık çalışacağım bölgeleri günlere ayırdım.
    tek tavsiyem çalışmalarında disiplinli ve sabırlı ol beslenmeye dikkat et ,gerisi mutlaka gelecektir.

kolay gelsin

StormBlast bunu beğendi.
  9. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yaşına ve boyuna göre kilon çok fazla bence kilo vermelisin;)

10. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Oncelikle kardiyo agirlikli bir program oneririm size. Oncelikli olarak beslenmenizi duzene sokun. Yasinizdan dolayi metabolizmaniz da hizlidir. Kolay kilo verirsiniz.

Kilonuzu belirli bir seviyeye cektikten sonra da hafif kardiyolu agirlik egzersizlerine baslayabilirsiniz

Sayfayı Paylaş