Yag yakimi günlügüm #piahko

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve piahko tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. piahko

piahko Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Switzerland
    Boy: 189
    10.06.2013
    Kilo: 86
    Kendi capimda diyet yapiyorum, genellikle yagli yiyeceklerden, aburcuburdan (kola, cikolata vs ), beyaz ekmekten uzak duruyorum.

07.07.07
    Bugün koşu bandında 4 km kostum, 200 kalori yakmisim, ortalama nabizim 181 di.
    Kosmaya baslamadan yarim saat önce 2 tane fatburner tükettim. bence bunun sayesinde daha cok kalori yaktigimin kanaatindeyim :) spor elbisesinin altina atlet giyiyorum daha cok terliyim diye.

Bugün sabah kahvaltida, biraz tereyagli 2 yumurtali sucuk, 2 dilim tam tahil ekmegi (vollkornbrot), yarim avakado ezmesi, 1 kibrit kutusu beyaz peynir, hiyar, domates ve 6 tane kizarmis Çarliston biber yedim, sonra da bol bol su ve 1 bardak portakal suyu ( marketten alma.) ictim.

bunlarin haricinde gyme bisikletle gidip geliyorum.

sizlere sorum olcak, bu avakado yagli birsey, sizce yememeli miyim? seker ve tuzu hayatimdan cikartiyim mi?

hedefim, yaglari yakip, biraz kas yapip fit bir vücuda sahip olmak. normalde 1,5 yil önce mi ne bir fitness e yazilmistim ama ordaki hocalar hic yardimci olmadigindan dolayi sadece saunasi ni kullanmaya gidiyordum.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş