YAG YAKIMI İÇİN PROGRAMIM

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve volkan14 tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. volkan14

volkan14 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba kilo vermek için yaklaşık 1 aydır spor yapıyorum size sorum şu olacak 1 aydır haftanın 6 günü spor yapıyorudum ve okuluma yürüyerek gidiyorum ort 4 km gidiş geliş eve gelince yoruluyorum birde 6gün spor olmuyor şöyle bir program yaptım sizce nasıl :

haftada 4 gün pzt çarşamba cuma cumartesi agırlık çalışması sonrası 15 dk karın programı ve koşu bandı ip atlama vs.. (gögüs ve sırt yapıp 15 dk karın programını yapıp koşu bandında 30 dk koşup 5 dk ip atlayıp bitirmek) bu arada evimde spor yapıoyrum aletlerim var sizce haftada 4gün böyle bir program uygulasam olur mu??? bu ara da boks torbamda var... onunlada çalışa bilirm spor sonrası.. cevabınız benim için önemli..

2. HitHotDoe

HitHotDoe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim bende haftada 4 gün vg ye gidiyorum ilk 35 dk cardio yapıyorum 20 dk koşu 15 dk bisiklet 1.30 saat da ağırlık programımı uyguluyorum 1 ay 2 hafta oldu hem kaslarım belirgin hale gelmeye başladı hemde karnımda ve yan kısımlarda gözle görülür şekilde değişme oldu bu arada 73 kilodan 71 e düştüm beslenmem çok düzensiz fakat yinede düzeltmeye çalışıyorum günde 3-4 litre su içiyorum motivasyon hat safada , olmayacak diye düşünme sonuçta bu işe başlıyorsan devamlı yapman gerekir er yada geç olacaktır

Sayfayı Paylaş