Yag yakicilari kiyaslarsak ve iclerindeki testesteron orani?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ruveyda tarafından 13 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ruveyda

ruveyda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba, ilk basligi acarken kisa sure icinde karar vermem gerektigi icin forum kurallarina dikkat etmemisim bunun icin uzgunum...

O konuda despo bana cok yardimci oldu...sonrasinda burda arastirma yaptim biraz...
    Ve kafam cok karisik...

Durumu ozetlemek gerekirse;

20 kg fazlam var
    0 yag/0 seker iceren siki bi diyet yapiyorum
    L-carnitine 500'luk kullaniyorum
    Haftanin 3 gunu cardio agirlikli yogun egzersiz yapiyorum
    Insulin direncim var
    Bagisiklik sistemine bagli vaskuler bi hastaligim var
    Ozellikle bel ve gobek cevremde yaglanma var

25 gunde bu sistemle 6 kg verdim
    ....
    Ve yag yakici desteklerde secenekler arasinda sikisip kaldim tek kelimeyle
    1)Nutrex Lipo6
    2)Hydroxycut (hardcore? 24?)
    3)CLA
    4)EPH200
    5)Extreme Fat Bloker CHİTOSAN
    6)Inosine
    7)Animal Cuts
    8)Amino Burst

Bu durum icinde, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Icerdikleri testesteron oranlari nasil?
    bi kadin olarak bunu cok onemsiyorum..tuylenme vs ...

Bunlar arasinda kiyaslama yapildiginda hangileri one cikiyor?

Hangileri kombine yapilmaya en uygun secenekler?

Su anda cardioya agirlik verdim, yag yakimi icin...ideal kiloma yaklastikca kas yapmak istiyorum...ne kadar dogru dusunuyorum bilmiyorum?

cevaplariniz benim icin onemli...
    tesekkurler...

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

:) İçiniz rahat olsun bunların hiçiri testosteron içermez.

CLA ve L-Carnitin kullanabilirsiniz.

;)

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünler testosteron içermese de egzersizle birlikte testo oranını dolaylı olarak arttıracaktır. Kadınlarda bu etki çok düşük olacağı için endişelenmene gerek yok. CLA ve l-carnitine ile yağ yakıp, fat blocker ile aldığın yağların emilimini düşürebilirsin. 0 yağ diyetleri boşaltım sistemi üzerinde olumsuz etkilere sahip. Fat blockerlar bu konuda sana yardımcı olacaktır. Karbonhidratları da tamamen kesmediğini düşünüyorum. İnsülin direncinin olmasından yola çıkarak şekersiz ama az da olsa kompleks karbonhidratlara dayanan bir beslenme düzenini takip etmen yararına olacaktır. Öğünlerini gün içine bölmeyi unutma.

4. jahn90

jahn90 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kalbine güveniyosan ve biraz risk alayım diyorsan clenbuterol kullan derim ben.

5. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Bildiğim yağ yakıcılarda testesteron yoktur..

6. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    jahn90:Clenbuterol önermen son derece yanlış bir davranış.

Kullandığınız doğal ürünler içeriklerinde testosterone içermezler.Gönül rahtlığıyla kullanabilirsiniz.Özellikle Avrupada bayanlar arasında formda kalmak için l-carnitin kullanımı çok revaçta.

CLA ve l-carnitin kombinesi yarar sağlar.

7. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ben günde 1000 mg. L-Carnitine+400 ug. Chromium Picolinate kombinasyonunu tavsiye ederim.Kilo verdiğim dönemlerde bizzat faydasını hissedilebilir şekilde gördüm.
    Clenbuterol gerçekten de çok tehlikeli.Duyarlılığın için sağol Andre..

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet jahn90 arkadaşımız herhalde forumda çok yeni olduğundan ve konularla çok bilgisi olmadığından yanlış bir öneri yapmış.
    Ben size Muscletech hydroxycut adlı ürünü öneririm (hardcore değil yanlız, bayan olduğunuz için biraz ağır gelebilir) ben kullandım, iştah kesiyor ciddi biçimde. Ve iyi bir yağ yakıcı..

9. ruveyda

ruveyda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    baslik actiktan sonraki gelismeler...ve tesekkur...

Merhaba,

yag yakicilar ve hydroxycut ile ilgili baslik actigim gunden bu yana, biraz daha kilo verdim...toplamda 10 kg oldu...bunun en buyuk kısmını yagsiz diyet yaparken verdim...simdi daha serbest bi diyetteyim...

burdan aldigim gorusler ve diger arastirmalarim sonucunda hydroxycut aldim...ama sivi l-carenitin bitmedigi icin henuz baslamadim...su an kilom 74...70'e indikten sonra hydroxycut'a baslicam...ayni zamanda krom aliyorum...

ama agirlik calistigim gunler sadece kollarimda- ki ince kemikliyim ve kollarim zayif- anlatilmayacak derecede aci oluyor..oyle boyle degil...2 gun penguen gibi geziyorum resmen:) kollarimi nereye koyacagimi bilemiyorum...zaten haftanin 1 gunu sadece agirlik var diger gunler kardio...

ne diyorsunuz?

yardimlariniz icin cok tesekkur ederim...keyfiniz bol olsun...tabi kaslariniz da;)

10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence diyetini serbestleştirme, iyi miktarda kilo vermişsin tebrik ederim seni, aynen sıkı diyete devam, hydroxycut yanında l-carnitine iç bence bitmesini bekleme. Hatta maddi durumun müsahitse cla, l-carnitine, hydroxycut kombinasyonu çok iyi olur.
    Kollara gelince, idmanının şiddetini birazcık azaltırsan ağrıların şiddeti azalır, protein alımına da dikkat etmeni öneririm. Kas kaybetme yağ yakıyim derken..thums:

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123

Kemiklerinde ince bir sızı oluyorsa bu kalsiyum eksikliğinden olabilir. Mineral destekli multivitaminlerden kullan.
    Kas ağrısı ise bunun için aminoasit desteği alabilirsin. Antreman sonrası da krom kullanırsan faydasını görürsün yine. Ağırlık antremanı yaptığın günler iyi dinlen.

Sayfayı Paylaş