yag yakamıyorum yaksamda belli olmuyor sanırım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ihtiras tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    yeni başladım ondanmıdır bilemem ama sabahları 4 yumurta beyazı 50 gr yulaf günlük karbo için salata zeytin öğlen iş yemegi çıkıyor az yiyorum ama çorba veya sulu yemek pilav yok ara öpünlerde 10 adet çiğ badem veya meyva veya 10 adet üzüm oda olmadı ceviz 3 4 tane mutlaka bişey yiyorum yani az veya biraz çok akiam ise 150 200 gram tavuk haslama salata yagsız tuzsuz yatarken ise yogurt limonlu 2 hafta uyguladım biraz incelme oldu ama hani denemek amaçlı birgün normal beslendim o 2 hafta silinip gitti yani 1 saat içinde boy 1.73 kilom 79 diyet yapmama ragmen kilom aynı yağ oranımı düşüyor acaba ve spor yapmıyorum ara verdim uzun zamandır başlasam yüksek hızda ilerleme olurmu spor olmadıgı içinmi yavaş yavaş eritiyorum yardım ederseniz minnattar kalırım kendimi sıkınca karın kaslarım çıkıyor ama tabi oruç tutarken alt karın erimiyo zor yani üst karın biraz gitti zamanla ama amacım bu süreci hızlandırmak tecrübeli kalemlere selamlar olsun

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-konusunda-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-İle-İlgili-en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11364/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş