yag kazanmadan kas kutlesi icin beslenmem

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Kerem B tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bak azda olsa kaptin bu isi yapa yapa farki kendin gorup ekleme yapicaksin veya biseyleri cikaricaksin unutma herkesin vucudu bir degil vucudunu once tani ne istiyo ne kadar istiyo neler yapabilirsin ne kadar gelisebilrsin cunku insanin siniri yok

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    saolasin antrenmanim ise tum vucudu kapsiyo hocam bole yapmami istiyo triceps biceps gogus sirt bacak
    2 hareket olmak uzere 3x10 yapiyorum ve 5 dk bisiklet veya yuruyus bittikten sonrada 50 sıkıştırma yapiyorum iyimi sence

3. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    180 boy 50 kg, yağsız buyumek ?
    yağsız büyümeye çalış bır kaç ay sonra bulkingi araştıracaksın
    b kg'de yagsız buyume ile ve ben cevapları okumadım bilmiyorum basit karblerden kaçarak zamanını boşa harcama.
    kilon ve boyun vahim sen hala yağsız buyume derdindesin. çok bilmek istiyosan yagsız 53lerde kalırsın,
    o kg de de kas bombası olsan bebek gibi görünürsün, forumun tek bi konuştugu sey var,
    sağlıklı buyuyun yagsız buyuyun 200 calori fazla alın vs, bunlara takılma, aban yemege,
    sıkı antrenman, sıkı carb, sıkı protein aldıktan sonra yağ alımını dert etme istediğin kadar al, genişleyen tek yer bel bölgen olmayacak.

4. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Baslangic icin dogru yapmis 2-3 ay bunla devam et sonra kendin emin ol herseyi kapip kendin hazirlican herseyini

5. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    onceden 80-90 kiloydum ve birgun yeter dedim ve gunde 500-600 kalorilik beslerek 4 ayda bu kiloya dusdum ve 2-3 aydir boyleyim ve bole olunca noldu kaslar gitti normal olarak skinny fat gibi bir sey oldu o yuzden bole dedim ideal kilom googlda arastirmama gore 65-70 ama
    zaten yagliyim iyiden eski halim gibi gorunurum gibi korkuyorum motivasyon olarak bunalim gibi bi seydeyim ve tabi midemde kuculdu yiyebildigim kadar yiyerek buyultmeys calisiyorum bole bi sry olursa tabi ve size ( MINNETTARIM BENI TAKIP ETTIGINIZ ICIN COK TESEKKURLER
    HER SEY ICIN)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2014 ---
    tam ole yapicam kol ve sirt bolgem asiri zayif onlar icin yapmak zorundayim tesekkurler bu gunlugu devam ettiricem istersen arkadas olalim takipte kalalim birbirimizi yardimlasma motivasyon olsun belki ise yarariz birbirimize istersen tabi

6. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bnm eski durumum valla bak sana tavsiyem korkma yoksa anereksiya hastasi olursun kilo vermeyi ogrendin snn elinde baktin asiri kilo aldin dunyanin sonu degilya yine veerirsin bi farklilik yap kas kazanmaya calis bak gorucen daha guzel olcak hem unutma kasli bi vucut hem daha zayif fit gozukur hem daha cok yag yakar hem daha zpr yag kilo alir gark ettiysen ztn kasli insanlar hayvan gibi yer cunku kaslar surekli besine actir ama yaglar oyle degil depolar kas yakar

7. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Cok saolun onerilerinizin hepsini yapicam bana birisi su programi atmisti ama ben o kadar ogun yiyemiyom ailemle kahvalti etmem lazim bunu 3-4 ogune bolerek yapabilirmiyim

Ekli Dosyalar:

• Ld3WVb.png
      Ld3WVb.png
      Dosya Boyutu:
      5,8 KB
      Görüntüleme:
      422
  8. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Tabi olabilir ama olabildigince cok ogune bol 5-6 gibi bak unutma evde pisen ulkemizde yetisen saglik sebze kurubakla yogurt tavuk tahilini abartmadan gencsin bunuda unutma yemezsen buyuyemez gelisemezsin hicbisey olmaz yaglanma kotu kilo alma gibi ama abur cubur elin yabancisinin yiyecekleri hazir urunleri tukettinmi sagligin bozulur annenin elinin degdihi herseyi bismillah diyip ye hamdolsun diyip kalk bide annene eline saglik dedinmi tmmdir :)

9. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ben fotoya bakmadım ama 6 ogunu 4 ogune bolupte yıyebılırsın aynı etkıyı edecektır saadece proteın sındırımı konusun da sıkıntı yasayabılırsın cunkı sen bu kg ve kas kutlesın de kana cabuk karısan proteinleri belirli bir seviyede sindirebilirsin.fazla ogun yemen senın metabolızmanı bıraz daha dınc tutar.

10. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    kahvaltiyi 10:30 da oturuyom yavas yavas yiyorum 11-11; 30 gibi bitiyor 6 da antrenmana gidiyorum ogunleri 2 saatte bi yesem nasil olur veya 2:30 saat gibi bir sure
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2014 ---
    6-7 aydan beri agzima fast food surmedim ne seker ne beyaz un kullaniyom tuz olarakda himalaya tuzu icinde 80 e yakin mineral varmis cinko calsiyum vb. tabi abargilcak niktarda segil yine sofra tuzu iyotludan kat kat iyi ve saglikli

11. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ogunlerı ıstedıgın gıbı yıyebılırsın tek dıkkat etmen gereken ogunlerdekı proteın mıktarı. öğün başı 20-25gramdan fazla alma derım ben o kilo'da..

12. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Ole yapiyorum peki kac gram karbonidrat almaliyim ogun basi tavsiyeleriniz neler 100 yeterlimi az mi veya cok ?

13. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Hacim icin kas icin aldigin kaloriden 300-500 fazla almalisin yoksa buyuyemezsin bunun %50 sini karbonhidratlardan almalisin temiz kilo icin

14. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Ld3WVb.png
    Bu programi uygulasam olurmu bal gibi basit sekerleri kaldirarak 3 ogune nasil bolicegime yardim edersen cok mutlu olurum

15. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    dogru bir cevap gelmiş, senin alacagın carb miktarı da ortalam 250gram olmalı ve sana yetecek mıktarda olucagı kanaatındeyım, bir kaç hafta sonra aynaya bakarak gerek olursa arttırırsın, azaltma gereği duyucagını sanmıyorum.
    simdilik 300-500lerle ıdare et ama sen gelisince +300 calori bi zamandan sonra az gelecek, ama suan ıcın yeterde artar.

16. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bence sen gencsin metabolizman hizlidir sen 270-300 arasi karboyla basla 1 hafta takip et asiri kilo alirsan azalt alamazsan arttir ztn metabolizma vucut 2 haftada kaloriye alisiyor yakmaya basliyor sen ne kadar alirsan al

17. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    ogun basi 100 carb 30 protein yeterli olicaktir o zaman ?

18. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Valla kardeş ben 300 gram etde yiyorum öğün başı 150 gram da kafana göre takıl o protein satanların satmak ıcın işte 30 gram mubabbetini attılar millet düşünsün nasıl açıgı kapatcam dıyr ha toz alayım hesabına getirsin diye bakıyolar bence

19. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Banada ole geliyor sanki profosyonel sporculara bakarsak bi ogunde 100 gr protein alani var hatta daha fazla tam onlar profosyonel ama sonucta onlar da insan onlardada ayni karaciger var onemli olan kalori bencede

20. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ben burda o kiloya ve kas hacmine göre dedim, o prolar ise steroidli ve binbirtürlü protein sentezini arttıracak kürlere girmiş kişiler.
    steroidsiz ve bu tür protein sentezini arttıracak dopingler kullanmayan bir sporcu,(naturel) da bir öğünde ortalam 50 gram protein bile sindirebilir hele ki bu zorlu bir antrenman sonrası ise o kadar proteini sindirmesi kaçınılmaz, ama siz kendinizi onlarla bir tutmayın, protein sentezi kas kütle ve sporcunun hacmine göre değişir.
    ve ben diyorum ki senin bir öğünde 50 gram protein sentezleyecek kas hacmin yok. kafana göre de 50şer gram protein alıp sonucu kendin görebilirsin. boşa kaybedecek zamanın var ise bir kaç hafta öyle takıl derim.

Sayfayı Paylaş