Ya Allah bismillah diyip spora başlıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HorizonN tarafından 6 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HorizonN

HorizonN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar açıkcası konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama forumdaki ilk mesajım bu yanlış yere açtıysamda kusuruma bakmayın :)

Bugün itibari ile spora başlama kararı aldım 1 adet dynamic çalişma istasyonu 1 adette diket bisiklet aldım evime bunlarla yapılacak program söyliyebilecek bir yardımsever arkadaş arıyorum :)

1.85 boyum var 92'de kilom var 23 yaşındayım hedefim büyük fit bir vücud yapana kadar durmak yok :)

şimdiden teşekkürler.

2. darkeyescan

darkeyescan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    makine teknisyeni
    Yer:
    adana
    hadi hayırlısı bende spora başlayacağım bugün ya da yarın umarım istediğimiz gibi gider herşey yolunda

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    sanıyorum o yardımsever arkadaşı çok fazla aramanız gerekecek.forumda sıfırdan program vermiyor kimse.

forumu araştırın.bazı konularda bilgi sahib olun.taslak bir program çıkarıp burda paylaşın.eksiğini fazlasını söylen çıkar elbet.

Ocensers ve sultanmehmed bunu beğendi.
  4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Allah Utandırmasın Kolay Gele :)

5. HorizonN

HorizonN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

detaylı bir program beklentim yok zaten çalışma istasyonu ve bisiklet ile birlikte genel olarak nasıl çalişilacağini bilsem yeterli olur bir süre, bu zaman içindede zaten sürekli forumu inceliyorum birşeyler öğrenmek için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:11 ----------

eyvallah :D

Sayfayı Paylaş