Yaşayıp şaşırdığınız tesadüfler..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 28 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    insanın hayatı boyunca bilimin çözemediği çok fazla soyut olay meydana geliyor..bunlardan biride yaşadığımız tesadüfler..

dün gece e2 adlı kanalda Dexter isimli diziyi izliyorum..biara dizide direksiyonu 2'yi 10geçe pozisyonunda tutmaktan bahsetti..benimde dikkatimi çekti ,saate baktım ve gerçekten 2'yi 10 geçiyordu..şaşırmıştım ama insanın hayatında okadar çok tekrarlayan olaylardaki bu artık eğlenceli hale bile geliyor ;)

sizlerinde yaşadığınız garip yada çok şaşırdığınız tesadüfler vardır mutlaka..??

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bazen yaşadığım bir anı yada konuşmayı kesip ben bunu daha önceden yaşamıştım diyorum

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Flexor, bu yaşadığın şeylere dejavu deniliyor, evet benim de 1 2 kez başıma geldi dejavu, gerçekten garip oluyor insan...

Diez senin yaşadığın benim 1 1.5 sene öncesinde başıma geldi, gece korku filmi izliyordum, dijital saatte saati gösteriyordu, ulan dedim saat kaç acaba? Baktım saate, aynı filmdeki saati gösteriyor, dedim noluyoz lan hyper_ Şaşılası şeylerle karşılaşabiliyoruz..

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aklıma bir arkadaşım geldi hem korku filiminden korkar hemde izler halkayı izlerken kişi görüntüyü izler ve telefonu çalıp kişiye öleceksin dediği sahne varya onu yaşamış

kişi görüntüyü izliyor ve bunun telefon çalmış bu o esnada bayılmış bir daha tövbe etmiş

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    birisinden dejavunun farklı bi açıklamasını dinlemiştim..ruhlar dünyaya gönderilmeden önce yaşayacakları hayat izletilirmiş ve dünyada bu olayı yaşadıklarında daha önceden yaşamıştım hissine kapılırlar falan demişti..

Sayfayı Paylaş