yaşadığımız ilginç aşk hikayelerini paylaşalım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve extensor tarafından 8 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ewet herhalde sitedeki her erkeğin kendi çapında yaşadığı kıskançlık sevgi vs gibi komik olaylar olmuştur burada onları paylaşalım bende size kendimden bir tane anlatayım

bu temmuz başında ablamın nişanı olmuştu kapının önünde davullu zurnalı bir eğlence çiftler sahneye çıktı ve dans ettik bende komşunun kızını dansa kaldırmıştım çok zayıf bir kızdı ve sevgilimle benim ortak arkadaşıomızdı aynı zamanda neyse nişan bitti gece oldu sevgilim beni aradı ve konuşmaya başladık
    ne yaptınız diye sordu bende nerden söylediysem işte dans ettik oynadık falan dedim oda hemen kiminle dedi
    dedimki kiminle olacak bizim İlknurla işte yahu dedim ne zayıf kızmış o öyle

ama o cümleyi söylediğme öyle bir pişman oldumki yok efendim ben kızın belinemi dikkat etmişim yok niye onunla dans ediyomuşum yok zayıfladığına da mı dikkat etmişim inanın saat gecenin 1 inden sabah 5,5 a kadar söylemediğini bırakmadı bense yok öyle değil hayatım yanlış anladındemekten dilimde tüy bitti (bide ozamanlar ceppartner vardı) neyse saat beş buçukta olay aynen şöyle tamamlanmıştı

hilal çemkirmekten hiç yorulmamış ve devamlı bağırıyordu bense uykusuzluktan başıma ağrılar girmişti günün yorgunluğu gecenin yorgunluğu derken o bana bağrınırken uyuya kalmışım :D :D

neyse bu olaydan 2-3 gün sonra sevgilim kıskanmaktan bıkmış olmalı ki konu kapandı ancak o gecenin komikliği hiç aklımdan çıkmadı

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bence bu cep patner veya 10 dk kası 2 kontür olan gibi kanpanyalar yarardan cok zararlı.cünkü insanlar tanısırken 2 karanlık gece gibiler.birbirlerini ne kadar cabuk tanırlarsa.o büyü bitiyor.yavas yavas tanımalılar birbirlerini...bi sevgiye baslamak kolay ama devam ettirmek zor işde.bende anlatmak isterimdim.ama romanlar anlatılmaz yasanır..ask güzel sey.degerini bilene esine sahip cıkmasına bilene.her savasda sırt sırta mücadele edene güzel.artık bu ilişkiler nası olmus lackalasmıs.bi gün onla yarın bunla..ben bunları kastetmiyorum

Sayfayı Paylaş