yaş 39...6 aydır çalışıyorum 10 kg verdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve newbody35 tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. newbody35

newbody35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu spora 6 ay önce başladım,tek amacım kilo vermekti ama insan salona girince ağırlık çalışmadan duramıyormuş...1 yıl önceki ve şimdiki fotoğrafımı koydum...benim sorunum 10 kg kilo vermeme rağmen göğüslerdeki sarkmayı hala düzeltemedim...bu günden sonra hangi programla çalışmalıyım,1 ay öncede whey kullanmaya başladım...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.(83 kg dan 73 kg a düştüm,boyum 176 cm)

Uploaded with ImageShack.us
    http://img16.imageshack.us/img16/20/123456mh.jpg

2. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    6 ayda 10 kilo sanırım az yada hiç kardiyo yapmadan verdin göğüslerin yağlı olduğunu hissediyorsan biraz daha göğüse yüklen kardioyla beraber

3. newbody35

newbody35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk 3 ay kardio yaptım,ama son günlerde pek yapmıyorum artık...73 kiloya düşünce daha fazla kilo vermek istemedim...

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ınanın resımlere ılk baktım yorumdan once yaglı gozuktu daha sonra sızın yazınızı okudum gogus problemım var demısısnız belki sizde jinekomasti olabilir.googlede ara jinekomasti yazıları resimleri uyuyorsa sizede plastik cerraha veya genel cerraha kontrol ettir.belki jınekomastı vardır erkeklerın %60 ında varmıs dıye okudum yanı 10 erkekten 6 sında varmıs bu olay doktora gostermekte fayda var ve sunuda yazıyım sporla duzelmez jınekomasti.

5. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Cardio ya biraz daha ağırlık vermeniz daha iyi olabilir.Verilen kilo az ama tabi bilemeyiz,belki de hedefiniz bu idi.Göğüslerle ilgili olarak da Cabarov a katılıyorum.

6. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bence göğüs kasları iyi...çalışılmış...
    omuz ve biceps ve triceps daha ağırlıklar artırarak çalışılmalı..
    zamanla göbekteki yağlarda erir..
    bu yaşta genede tebrikler...

7. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Göğüs günlerinde antrenman sonrası karbonhidrat + protein tozu alırsanız gelişimi iyi olacağından ötürü göğüs dikleşecektir.

Sonuçta hala çok yağlı bir vücudunuz var. Rakamlara takılmayın. Ayna sizin tartınızdır. Çok iyi hale geldim diyene kadar zayıflayıp ardından ağırlık çalışmalarına yüklenin.

8. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Zayıflık ve şişmanlık kavramlarının kiloya göre değiştiğini sanmıyorum.Şöyle söyliyim ben 1.75 boyunda 77 kiloyum ama çok yağlıyım ve şişmanım göbeğim var.Arkadaşım benle aynı boyda 80 kiloda fakat çok fit bir vücudu var bende daha zayıf sebebi ise onda kas dokusu fazla bende ise yağ.

Bence kiloya takılmadan yağlarınızı mümkün olduğunca yakın sonra ağırlık çalışıp kas kütlenizi arttırın.

Şu da var salondaki hocam şöyle söylüyor.Erkeklerde vücut önce yağı göbekte toplar en son göbekten verir.Sizde göbek gitmiş büyük bir ölçüde fakat göğüsler kalıyor.Genetik yapınız farklı da olabilir bilemiyorum.Fakat her ne kadar steroid kullanılmadan jinekomasti olunacağını düşünmesemde bir uzmana göğüslerinizi baktırmanızı tavsiye ederim.

9. newbody35

newbody35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vucut yapısı olarak tabiki babama benzemişim...zaten babamın yaşlılık halini görünce ben kaderimi değiştirebilir miyim diye spora başladım....jinekomasti lik bi durum gibi değil benim ki...vucut yağlı hala da ondan öyle...ince kemikli bir yapım olduğu için zayıfladıkça cılız görünmeye başladım bu yüzden artık kardio yapmıyorum...

10. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

Jinekomasti bendede var...ama hiç steroid kullanmadım...
    Ancak şöyle bir durum var...
    zamanında yüzdeki sivilceler için doktorların verdiği ilaçlarda hormon vardı...
    Başka daha hormon ilaçlarıda verildi...
    Bu ilaçların içeriğini bilerek bilmeyerek kullanıyoruz...
    Bazı supplenment tavsiyeleri oluyor..
    bunların içinde steroid hormon olmadığını bilemeyiz, ürünün etkisini artırmak için bir miktar katılmış olabilir...
    doktora giderseniz, hormonal tedavi veya plastik cerrahi gönderecektir...
    Bence bu olayı çok dert etmemek lazım...

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş