1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve encoder tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. encoder

encoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 1.80
    Kilo : 75
    Sağ ve sol kol : 39 cm
    Göğüs : 108 cm
    Omuz : 123 cm
    Bel : 74 cm
    Yağ: 2 kg

Spora 2003 yılında başladım ama Aralıksız 2006 yılından beri 3 yıldır yapmaktayım.
    Protein tozu, amino asit haricinde hiçbir besin takviyesi kullanmadım.

İyi veya kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

• 6092_.jpg
      6092_.jpg
      Dosya Boyutu:
      51,2 KB
      Görüntüleme:
      1.472
    • SDCsss.jpg
      SDCsss.jpg
      Dosya Boyutu:
      127,6 KB
      Görüntüleme:
      1.368
  2. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Valla bu bolumde fazla resim baktigim soylenemez ama sabahin. 5 inde kimin aklina gelip resim koymus diye merak ettim resimler benim cepte buyumuyorlar ama 3 yilda proteinsiz vs .. İste ancak bu kadar olur keske kullansaydin( tabi cesitli sebeplerin olabilir bilmiyorum) en azindan 3 sene emeginin karsiligini daha fazla alirdin
    iyi sporlar

mjacksonwithus bunu beğendi.
  3. encoder

encoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu, amino asit haricinde besin takviyesi kullanmadım yazdım. Yanlış anladınız sanırım.

4. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Haklisin , ozurdilerim dikkatsizligime ver:)) sabah cok erkendi...basarilarinin devamini dilerim , iyi sporlar:)

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    3 yıl için güzel bir vücut diyemeyiz fakat sizin hedefleriniz ne ölçüde bunuda bilmiyoruz eğer hedefinize ulaşmışsanız biz beğenmesek dahi bunun önemi yok fakat 3 yıl içinde daha güzel görüntüye ait vücut yapılabilirdi diye düşünüyorum .

Zorunlu pozlarıda eklemenizi tavsiye ederim aksi takdirde uyarı alabilir yada konunuz kilitlenilebilir https://www.bodyforumtr.com/vbforum/announcement.php?f=20

Son düzenleme: 16 Şubat 2010
    Bozo-Baku ve aneximandros bunu beğendi.
  6. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    3 yıla göre bence idmanlarda biraz gevşek davranılmış gibime geldi:)

7. avecreep

avecreep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence estetik bir vücut. Gözüme ilk çarpan trapezlerin deltoidlere göre orantısız şekilde büyük olması. Çalışmalarında başarılar.

8. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    amacım çamur atmak falan değil sakın yanlış anlama.3 yıl için yetersiz bence özellikle mide hiç çalışmadın yada beslenme düzeninde bi sorun var ama kötü demedim.vücudun fit yani.ilhan mansız dövmesini çakmışsın :)

Son düzenleme: 16 Şubat 2010
  9. encoder

encoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İyi veya kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

10. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    İlk olarak fotoğraf yükleyip her türlü eleştiriye açık olduğun için teşekkürler tebrikler.
    Ben de vücuda baktığım zaman 3 seneden ziyade 7-8 aylık bir vücut gibi bir izlenim alıyorum. Sanıyorum antreman sisteminde ve beslenmede sağlıklı olmayan bir şeyler olmuş.
    Ayrıca bel ve omuz ölçülerin arasındaki farkı görüp fotoğrafa bakınca bir yanlışlık olabileceğini düşündüm. 123 omuz'a 74 bel ölçüsü karşısında fotoğraflarda vücut bas bas üçgenim diye bağırmalı. Bel ölçüsü sağlıklı mı alındı? Bu 3 sene nasıl bir antreman sistemi ile geçti? Bunu da belirtirsen hocaların şekil vermesi daha sağlıklı olacaktır kanımca.
    Bol şans.

11. locabiotal

locabiotal Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    fit bir vucud ancak 3 yıllık çalışmada daha iyi olması lazımdı demekki antremanlardan biraz kaytarmışsın

12. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Anlaşılan bakan kimseyi pekde heyecanlandırmadı vücudun ama ben seni özgüveninden dolayı tebrik ederim.aralıksız 3 yıl çalışmanın suplement kullanmanın karşılığı bu olmaması lazım ama şunuda belirteyim eğer buraya 3 yıl önceki 110 kg tam yağlı kaşar peyniri kıvamındaki resimlerini koysaydın herkes seni tebrik eder ve bir çok soru sorardı yani 3 yıl önceki halin öyledir demiyorum öyle olsaydı farklı olurdu bence 3 yıl önceki halinide koy ki kıyaslama yapılabilsin yoksa şu an görünüş normal bir vatandaş yani çokda şaşalı değil kusura bakma.

13. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    encoder resimlerini koyma cesaretinde bululnduğun için tebrik ederim, önceki [spora başlamadan] vücudunun durumu nasıldı bilemiyorum, sanırm yaptığın idmanlarda veya beslenmende eksiklikler vardı veya hepsini düzgün yapıyordun fakat çok yağlı olup uzun bir dönem kilo vermeylemi uğraştın bilemiyorum,yanlış anlaşılmakta istemiyorum... en iyisi beslenme,entrenman programını, kullandığın ek besinleri ve nasıl kullandıklarını paylaşıp ona göre yorumları beklemen olur sanırım...

Başarılar,

14. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    encoder ; spora başladığındaki ölçülerini yazarmısın varsa resimlerinide ekle. Nereden nereye geldiğinin kıyaslamasını sağlıklı yapabilelim. Çünkü biryerlerde yanlışlık var gibime geliyor, seni kırmak istemiyorum, fakat üç yılda disiplinli çalışan bir kişi müsabık konumuna gelmesi gerekir.

15. encoder

encoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Spora başlamadanki vücudumun fotoğrafı yok malesef ama ilk ölçülerim var.
    Öncesi Sonrası
    Kilo :67 75
    Sağ ve sol kol :33 39
    Omuz :104 123
    Göğüs :87 108
    Bel :78 74

Çoğu arkadaş 3 yılda yetersiz bulmuş. Kanatlarım ve miğdem genetik olarak çıkmıyor malesef, çıkmamasıda benim şanszlığım napalım sorun değil.
    Benim anlamadığım konu 3 yılda steroidsiz bir kişi nasıl olurda müsabık olur, örneklerle açıklarsanız iyi olur.Çünkü gerçekten çok merak ediyorum. Zaten bakarsanız öncesi ve sonrasında göğüs ve omuzda neredeyse 20cm lik fark var bu sizce normal yani anormal olan hiçbirşey yok çünkü buradaki herkes analadığım kadarıyla doğuştan bu ölçülerde.
    Bu iş kitaplardan veya internetteki bilgilerden okunarak veya besin takviyelerin üstündeki değerleri bakıp ha bunu kullanırsam şukadar günde bukadar gelişirim demekle olmuyor.Teoride doğru ama pratikte olmuyor malesef.
    Steroid kullanmak bence tamamen hiledir ve kendinizi kandırsınız bu işten para kazanma durumu yoksa kullanılması tamamen gereksizdir. Zaten bu sitede müsabık kişi maximum 3-5 kişidir, onlar kullanır hakkıdır bu iş onlar için meslek haline gelmiştir onlara hiçbir lafım yok olamazda zaten saygı duyarım.
    Ama genelde gördüğüm steroid vurdurup burada görüntülenme sayısı atıyorum 30bin mesaj yazma sayısı 300-500 olsun plajda tüm kızlar baksın millet vücut görsün diyen çok insan var. Ama sonrası?? Gerek kür sonlarını yapamayan veya yalnış tamamlayan çok kişi var.Gidip bi idrar,kan, sperm,kalp,karaciğer testi yaptırın bakalım sonuçlar ne çıkıcak doktara gitmekten korkmayın ve burada paylaşın bakalım.
    Sonuç olarak ben bu vücutu 3 sende bu hale getirdim mutant gibi değişim geçirdim desem yeridir.
    Bech press'de son set yardımsız 120kg 4 tekrar giriyorum. Ben 3 sene çalışsam daha fazla girerim demeyin lütfen. Çünkü bilen bilir üstüne 5-7kg fazla konduğunda 1 tekrar bilemedin 1.5 tekrar çıkar ancak. Acaba her 6 ayda veya 1 senede 10-15 kilo daha fazla basıldığımı sanılıyor.
    Sürçü lisan ettiysem affola. Herkese iyi çalışmalar.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  16. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bence encorder in istediği vücudu bilmeden 'yetersiz,daha iyi olabilirdi' gibi yorumlar yapmak yerine bu sporda ne istediğini ve amacının neresinde olduğunu bilip yorum yapmak daha sağlıklı olur.

17. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    encoder hemen kızmışsın ama sen foto koyuyorsan öncesinide koymalısın önceki mesajımda yazdım öncesini koymuş olsaydın herkes tebrik ederdi ama direk böyle koyunca iddialı bir vücut beklentisi oluyor senin vücudun iddialı değil belki ama fit görünüyorsun bir anda herkesi steroid manyağı sanal alem magandası yapmışsın yakışmamış sana başarılar dilerim kolay gelsin.

18. encoder

encoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekleri yazdım niye kızayım.

19. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Kanat için birşey diyemeyeceğim ama midenin genetik olarak çıkmaması diye birşey olacağını sanmıyorum. Sadece yağ oranın biraz yüksek görünüyor, yağ oranını düşürürsen karın probleminin ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Bunun dışında bence göğüs başarılı, trapezler biraz abartılmış. Trapez çalışıyorsan bence çalışmayı hafiflet. Ayrıca arka omuz da çalışırsan iyi olur. Hiç çalışmamış gibi duruyor.

20. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Sana bu sitede neleri başarmış bir kaç üyenin isimlerini veriyorum araştır: semfb, vethekim79, mitokondri, pump forewer ve daha bir çok kişi var. 3 sene az zaman değil. Her başarılı olana steroidli yakıştırması, yada steroidsiz başarılı olunmaz gibi yorumlar yapmak son derece yanlış.
    Öncelikle sen başlığında bir sıfır yenik başladın çünkü kuralları okumadın ve eksik foto eksik bilgilerle hakkında yorum bekledin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş