yaş 21 boy 188 salon geçmişim 1.5 ay

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve osernurlu tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. osernurlu

osernurlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba ben bundan iki yıl öncesine kadar 113 kiloydum yaklaşık 3-4 ay kadar sürede 33 kilo verdim sadece diyet yaparak o günden beri hiç dikkat etmedim yediklerime falan bu kış tekrardan biraz kilo alıp 87 kiloya çıkmıştım bende spor salonuna yazılayım hem biraz kilo verip hem de vücudu mu toparlayayım dedim salona gitmeye başladıktan sonra hocamın tavsiyesiyle L-Carnetine kullandım 1 ay kadar ve 78 kiloya kadar düştüm bu süre zarfında düzenli olarak nerdeyse hemen hergün koştum ve ağırlık çalışmaları yaptım sonuç olarak istediğim kilodayım fakat vücudum hiç orantılı değil kilo alıp vermekten dolayı göğüs bölgemde bulunan yağlar ağırlık çalışmalarım yüzünden çok gelişti kollarım omuzum sönük kaldı ve belim de kalın bana göre sizden ricam bu konularda tecrübeli arkadaşların bana hangi hareketleri yapmam gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmaları

Şuan ki vücut ölçülerim:
    Omuz 110
    Göğüs 100
    Bel 80
    Sağ kol 34 sol kol 33

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

2. osernurlu

osernurlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. osernurlu

osernurlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    O kadar kişi bakıyor arkadaşlar kimsenin mi bi fikri yorumu olmaz allah aşkına

Sayfayı Paylaş