1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 20 boy 178 kilo 92 15 aylık gelişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve esen32 tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    merhaba arkadaşlar 15 aydır kesintisiz bu sporu yapmaktayım beslenme ve suplement kullanımda eksiksiz yerine getiriyorum ölçüleri tam olarak bilmiyorum bir tek kol ölüçüsü takip ediyorum kol:41.5 sağ sol hemen hemen aynı eksik bölgelerime yorum bekliyorum
    Hiç spor yapmayan halim yapıpta çok zayıf oldugum resimleride koydum şuan ki kilom 92 vucüdumda atamadıgım su var bir türlü atamıyorum onada öneri istiyorum (özellikle alt karın)
    saygılar kolay gelsin..

Ekli Dosyalar:

2. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler gerçekten...

3 farklı adam var resimlerde resmen.. güzel gelişim.

yağ oranını azaltırsan çok daha estetik olur. genel olarak iyi hacim almışın.

esen32 bunu beğendi.
  3. sleepme92

sleepme92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum kg 92 olduna emimisin bida yaşın 20 :D olduna hiç öle durmuyoda bide kolların 41cm olduna

4. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    yag oranını azaltırsan cok daha ıyı our ;)

esen32 bunu beğendi.
  5. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    mezura 41 diyor :D senin için tekrar ölçerim istersen kolay gelsin

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    İlk fotoya bakınca 15 ay boş geçmiş heralde diye düşündüm açık konuşayım, yorum yapmayacaktım, ama son iki fotoyu görünce helal olsun dedim. Şu anda bence omuzlar en dikkat çeken yerin gibi, yağ oranını da azaltırsan, öteki bölgelerde daha güzel durmaya başlar.

esen32 bunu beğendi.
  7. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Omuzların iyi gözüküyor, vucudunun en iyi yeri bence kolların diger bölgeler sankli 15 ayda istenileni verememiş gibi...

esen32 bunu beğendi.
  8. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Maşallah 1.78 92 kilo diyince bende göbekli yaptığı 15 aylık spor hiç bi işe yaramamış bi görüntü oluştu gözümde fotoğraflara girince anladımki gayet güzel iş yapmışsın.

esen32 bunu beğendi.
  9. barbosa

barbosa Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    esen32 samimi düşüncem 15aydır kesintisiz yapılmışa benzemiyor, yaptıysan bile yanlış yol izlemişsin bence böyle olmamalı, kollar hiç 41.5 durmuyor öyle bile olsa vücuduna orantısız demekki ondan hiç göstermiyor, çünkü eski halin zayıf direk olarak kas inşa etmen lazımdı.1.78 boy 92 kilo diyorsun kilon çok fazla kilona göre senin manyak bi vücuda sahip olman lazımdı,baya bi yağın var hemen kilo vermeye bol bol ter atmaya çalış, fazla yemek yememek için gün içerisinde fazla su içiliyor daha sonra bunlar vücutta kalıyor, ter atmaya bak suyu biraz azaltabilirsin, kolay gelsin.

10. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranını azaltabilirsen daha iyi bir vücut sağlayackasın
    Bence gayet güzel bir vücut yapmışsın özellikle son resimi görünce baya bi fark olduğu anlaşılıyor.
    Tebrikler.

esen32 bunu beğendi.
  11. gfbfatihhh

gfbfatihhh Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ben çok beğendim tebrikler yola devam çok hoş bir vücut elde etmişsiniz bana sorarsanız sadece 1 aylık zorlu bir karın programıyla o packları çok çok belirgin hale getirirsiniz.

esen32 bunu beğendi.
  12. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ oranını azaltma karın bölgen düz hardcore bodye devam. Şu az yağ takıntısı nedir anlamadım kilo almadan kas mı yapılır.

Azi, speedtouch ve esen32 bunu beğendi.
  13. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    yağ oranım şuan %7 :D vücudumdaki suyu bir türlü atamadım kurutamadım deriyi

14. kurabiye

kurabiye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    çok iyi yoldasın, bu gelişime olumsuz yorum yapacak kişinin bu işten hiçbirşey anlamadıgı belli...

bence kas yüklemeye devam et, göğüsün biraz daha dolsun; ondan sonra cardio ile fazlalıkları atarsın..

bu arada bacaklar ne durumda foto koymamışsın?

esen32 bunu beğendi.
  15. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    evet kurabiye :) bacaklara önem veriyorum onlarıda bugün salonda çekince yüklerim teşekür ederim yorumun için

16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    neden insanlar 15 ay civarı bir zamanda herkezin bir "pump forever" ya da "ayaz" kadar gelişmesini bekliyor ben de bunu anlamıyorum, bence güzel yol katetmişsin, yani amatör ve türkiye de yaşıyan bir sporcu için bence gayet başarılı bir yol katedilmiş, vucudun eksiklerinin zaten farkındasındır, definasyon şart ondan sonra tekrardan temiz bir büyüme dönemi ile çok daha iyi olacaktır...

Azi, esen32 ve Suçicek bunu beğendi.
  17. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    abi yağ oranın %7 olamaz nerde ölçtürdün internettemi :) bulk döneminde gibisin yağ oranın yüksek artık definasyona girmen gerek ;) yağ yakmalısın.bunun içinde beslenme programında bir değişiklik yapacaksın.kalori ve karb. alımını yarıya kadar indir.antrenmanda hafif ağırlık çok tekrar çalış 2-3 kardiyo yap ;) 4 ay boyunca sıkı çalış.kesinlikle yağı kes tuzu sıfır yap hiç alma ;) 2-3 günde susuz kaldınmı su falan kalmaz kaslar yapışır deriye define olursun ;) ama beslenme ve antrenmana bakar her şey.zararlı ne varsa uzak dur özellikle yağlı hiç bir şey yememen gerek.dediğim gibi hafif ağırlık çok tekrar 2-3 gün kardiyo ;) şimdilik su tüket zamanı gelince 2-3 gün susuz kal kaslar yapıştımı deriye bir foto bekliyorum senden.azimli olursan başarırsın abi.bu sıcaklarda yağ yakmak kolay.

18. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    söylenenin aksine su atmak için daha çok su içmelisin tuzu çok çok az almalısın tamamen kesmen de çok sakat. iyi yol katetmişsin sonuçta senin göz zevkin herkes cut önerebilir ama sen istiyorsan bulk da devam edebilirsin bence yaza baya uzun bi zaman var biraz define olursan parçalı kol bulk koldan daha hacimli görünür tebrik ederim umarım bu 15 aylık rutinin hiç bozulmadan devam eder

Azi ve esen32 bunu beğendi.
  19. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    abi yaz geldi sen beni dinle definasyon dönemine gir.ilk önce bu dönem hakkında ayrıntılı bir bilgi edin sonra bir zarar gelmesin sana vücuduna.bu dönemde kas kaybı çok oluyor dikkat et.son 2-3 hafta tuzu sıfırlayacaksın ;) son günlerde ise 2-3 gün suyu keseceksin ondan sonra bak nasıl su yağ kalmıyor ;) ama ne zaman başlayıp bitireceğini belirle 4 ay gibi bir süre yeterlidir.başarılar mayıs ayında başlayıp ağustosun sonunda bitirebilirsin.4-5 set girebilirsin 12-15 tekrar yapabilirsin çok ağır kilolar girmeyeceksin kesinlikle.kardiyo yapacaksın 2 gün.beslenme ile beraber yağ su gidecek.supplement kullanırsan iyi edersen kas kaybı olmaz.

20. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Millet personal trainer olmuş..

Azi, jazz32 ve esen32 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş