Yaş 19 # Kilo 58 # Metabolizma Hızlı KILO ALAMIYORUM! | Önerileriniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Nitsce tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Nitsce

Nitsce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaslar,

Yasım 19, boyum 1.84 kilom ne yazıkkı 58. Gözünüzde hayal edin ne kadar zayıfım..

Çevremdeki insanlar '' ekmek yemıyormusun '' diyip canımı iyice sıkıyor. Bende memnun degilim halımden ancak ne kadar yersem yıyım oturdugum zaman bile kendılıgınden mide iniyor..

Son olarak kılo aldırıcılar denıcem. Baska care kalmadı. Önerileriniz, varsa kullandıgınız ürünler yazarsanız memnun olurum. Çunkı gercekten sıkılmaya bunalmaya basladım. Bu ayz universiteye gidicez zayıf bir vucut ıstemıyorum. Kilo alsam 1-2 kg falan fıtness da baslıcam ama işte..

Yorumlarınızı Beklıyorum..

2. security

security Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fitness yapcaksan bence bir salona yazıl bir çok salon hocası beslenme programı verir sana her tavsiye edilen ürünü deneme egitmenler veya hocalar hangi bölgene ne yapman gerektigini söyler ayrıca zararlı hiç bir şey yemeden 1 bilemedin 2 haftada bir kaç kilodan fazlasını alır hacim kazanırsın.

yok illede öneri dersen ballı , pekmezli , süt tüketmeni tavsiye ederim 5 ögünde bir bardak süt ilk etapta takviyeler ile işini görür

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:58 ----------

üst üste mesaj olmadı lakin işine yarar bir konu buldum incelersin gerekli bütün detaylar var.

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme/kilo-almak-isteyenlere-1680.html

3. Aşk-ı Badi

Aşk-ı Badi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin halinden en iyi ben anlarım boy 184 kilo 60 şekilde gezdim senelerce. giydiklerin emanet gibi durur herkes niye bu kadar zayıfsın diye sorar güven eksikliği olur bunları yaşamak çok zordur bi delikanlı için

ben SADECE SİGARAYI BIRAKTIM ve 11 ayda 14 kilo aldım şu an 74 kiloyum. spor yapmadım normal yaşantıma devam ettim tek fark sigara içmemekti. şimdi amacım sporla 85e çıkmak

sigara kullanmıyosan da bu iş tamamen yemekle alakalı. sigarayı bırakınca eskisinden 4-5 kat fazla yemeye başladım yani bana kilo aldıran çok yeme olayıydı darısı senin ve diğer zayıflık sıkıntısı çekenlerin başına

4. Nitsce

Nitsce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkur ederım hocam..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:20 ----------

Aynen hocam. Yanlız bende sigara gibi alışkanlık yok. Vardı bıraktım 1 sene oldu hala aynı sayıyorum yerımde. Değişen bişey yok yanı.

5. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hem iştahım yok diyorsun hemde ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum diyorsun.

Yapacağın basit kilo almak için takviye almak kadar saçma bir şey yok.
    100gr fındık
    100gr badem
    100gr kaju fıstık
    100gr kavrulmuş mısır
    Fındık ezmesi
    Nutella

Sınırsız abur cubur fast food ne kadar tatlı gofret vs. varsa

bunları yap kilo almazsan midende veya bağırsağında kurt vardır.

Kilo almak basit bir olay günde 3000 kalori al kilo almazsan yanıma gel thums:

Sucuklu yumurta
    bol yağlı soslu makarna

yani daha say say bitmez

6. Nitsce

Nitsce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam iyi hoş diyorsunda olmyor işte. Denemedım mı sanıyorsun. Ne bademler ne fıstıklar ne fındıklar yedık aynı degişen bişey yok. Aynı yanı hersey.. Doktorlara da gittik onca tahlil onca test sonuc '' metabolizma hızlı '' diyip yolladılar.

Artık diger hocalarımın tavsiyesi uzerine BB ve sporcu takvıyelerine başlıcam had ibakalim..

7. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ya sen bana günlük yediğini yaz bakalım öğünlerini

sporcu takviyesi sihirli değil
    o da yediğin fındık fıstıktan farkı yok.

bir günlük yediklerini say
    2000 kaloriyi geçmeyeceğine bahse girerim yani

8. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    424
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
  9. SametBarış

SametBarış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sağlık'Lı bir şekilde almak istiyosan bir salon'a yazıl yada bir diyetisyene git
    benim de azda olsa bir problemim vardı spor'a başladığım dan beri kilo aldım düzenli beslenme düzenli antreman ve uyku

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme/kilo-almak-isteyenlere-1680.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş