1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 19 4 aylık body sonucu nasıl??

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dr.ismael tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    en başta toplamda 6 ay bu sporu yaptım 2 ayı fitness gib 4 ayı ise bodydir. boyum 1.83 kilo 95 yaş 19
    ölçülülerimi bilmediğim için yazamıyacam . her türlü yoruma açığım terbiye sınırları içinde kaldığı sürece. nasıl bir yol izlemeliyim ne kullanmalıyım ne eksik ne iyi vs.. gbi tüm fikirleri hocalarımızdan ve bu spora gönül veren ark.daşlardan rica ediyorum.

Ekli Dosyalar:

2. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    hala kilo fazlan var gibi biraz daha kilo vermeni öneririm ;)

3. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    kilom bayağı fazla ama ya kas almak daha kolayıma gidiyo bide böyle kalıplı dahada seviyorum yani

4. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    yaşın genç bence 1. amacın kilo vermekten ziyade çalışabildiğin kadar ağır çalışıp adale inşaa etmelisin sadece beslenmende ufak değişiklikler yapsan diet bile demiyorum proteini artırıp karbonhidrat alımını biraz aşağı çeksen 5-6 ayda değişimi farkedersin

5. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    şuan onu yapıyorum olabildiğince az karbo max protein az yağ çok çalışma ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:37 ----------

genetiğim hakkında bir yorum yapacak varmı?? çok merak ediyorum bu spora uygun mu diye

6. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Yaşına göre kalıbın vs. çok iyi bence. Hatta definasyon sonrasında harika bir şekil çıkacaktır diye düşünüyorum. Şimdilik kilon seni rahatsız etmiyorsa yemeye devam. Ama unutma ki yemek ve kalıplaşmak demek yağlı yemek değildir. Definasyon ve bulk yoktur derler diyet vardır. Sadee bulkta alman gereken kaloriden fazla yersin, definasyonda az yersin mantık basit.

Kiloların senin için sorun teşkil etmiyorsa hacime devam etmelisin. Bence şişman bir görüntünde yok zaten.

7. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim şişman bir görüntüm yok helede dar şeylerin altında hoşumada gidiyor bir süre daha bulklaşıp sonra define olmayı planlıyorum çok teşekkürler kardeşim

8. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bnce vucudun gayet iyi hacmli duruosun az karbo cok rotein cok agirlik az tekrar yap git vucut fit ve iri olmaya dewam eder basarilar

9. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler kardeşim hocalardan genetiğim hakkında bilgi verecek olan varmı??

Sayfayı Paylaş