1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 Kg.90 boy 1.78 Sporda 1.yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tyndare0s tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    1 Yılı aşkın süredir bodybuilding sporu ile ilgileniyorum . Spora başladığım zaman 88 kg 1.75 boylarında şişman bir çocukdum . İlk yılımda yaz aylarına doğru 75 kiloya kadar düşüp fit bir görüntü sağladığımı düşünüyorum . Kışın da etkisi ile şuanlarda 90 kg olup yaza kadar bu kiloda kalmayı hedefliyorum . Gelelim resimlerime;

Bu resim spora ilk başladığım haftalarda çekilmiş 88 - 80 kilo arası ,Kol ölçüsü 32cm :)

Bu resimler ise 10 - 12 ay arası çekilmiş olup yağ oranımı %8lere indirdiğim zamana ait , fazla eski sayılmaz haziran ayında çekmişdim sanırım .Kol ölçüsü 36 - 37cm

Pek alakalı olmasada yaz tatili sırasında çektiğimiz hoşuma giden bir resim

Bunlar ise yeni çekmiş olduğum 90 kilo resimlerim . Kollar sıcak 42 soğuk 40cm

(buradaki fotolar eklenti olarak eklenmiştir) (edit : diez)

Bu kış için planlarım kollarımı sıcak 45cm'e çekip triceps ve biceps eksiğimi gidermek . Aynı zamanda üst göğüs ve kanat eksiğimi de giderip yaza 75 , 80 kg arasında fit bir şekilde girebilmek . Hertürlü yorumlarınıza açığım saygılar .

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Kasım 2009
    OgetS bunu beğendi.
  2. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Admin arkadaşlardan ricam resimeri s/image şekilde koymaları malesef bulamadığım için bu şekilde eklemek zorunda kaldım

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    kilo var güzel ama vücudun 90 kg göstermiyor yağlı duruyorsun , Setlerini düşük ağırlık yüksek tekrarla yaparsan kasları parçalı gösterebilirsin çok daha güzel durur ve miden içinde güzel bir diyete başlamalısın yaza istediğin kiloya inebilirsin pek fazla hacim kaybetmeden...

4. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    goguslerın cok kucuk ve bıcımsız bırde cok fazla kilolusun. ama hos duruyor. iyi calısmalar.

5. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    göğüs kaslarını geliştirirsen daha iyi olur ve yağ yakman lazım gerçi onu yapıcakmışsın ama göğüsü gelişrtir vücut iyi 90 kg göstermiyosun

6. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar göğüs eksiğimin ve fazla yağlarımın tamamen farkındayım ama şuan için yağlar için yapabilicek birşey yok yaza kadar bu şekilde durup yazın bol kardio ve diyetle bu işi çözebiliceğimi düşünüyorum . Göğüsler içinde şuanda yeni bir program uygulamaya başladım umarım işe yarar , spora başladığımdan beri hep göğüs eksiğim oldu .

7. cey__cey

cey__cey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    2. resimde karın kasların daha belirgin durmuş.obliklerde kendini göstermiş.karın antremanın ve oblikler için yaptığın antremanın yazarmısın bende obliklerde sıkıntı var.

8. rasimsky

rasimsky Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Burdur
    kollar nasıl 40-42 anlamıyorum yada benim kolları yanlış ölçüyolar

9. rasimsky

rasimsky Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Burdur
    senin kollar 40-42 ise ben bu sporu bırakıyorum, ya resmemi inanayım sanamı doğru dürüst ölçü yazın lütfen

10. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın rasimsky burada kimseye yalan söyleyip elime birşey geçmiyceği gibi seninde bulunduğun ithamla eline birşey geçmez. Eğer başka birileride aynı şekilde yalan kol ölçün bu olamaz gibi bir lafda bulunursa mezura ile çekilmiş fotoğraflar ayarlayıp koyabilirim . Hayırlı forumlar

cey__cey
    Yağ seviyemi düşürmeye çalıştığım zamanlarda bol bol sopa çevirmişdim bir faydası var mıdır bilmiyorum ama özellikle uyguladığım bir program olmadı .

Son düzenleme: 22 Kasım 2009
  11. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Omuz çalışmasından sonra çektiğim bir fotoğraf daha :)

12. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    gayet iyi yaza 85 civari girersen hoş olur :) ama parçalı vucut şart

13. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Nisan - Mayıs aylarına kadar büyüyebildiğim kadar büyümeye çalışıcam ondan sonrasında diyet ve yeni bir idman şekliyle olur umarım :) .

14. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Nisan Başına kadar bulk şekilde, eksik bölgelerini ağır kilo az tekrar çalışmaya devam et. Nisandan itibaren ayda en fazla 5 kilo verebileceğin antreman ve diyet proğramı uygulaki, çok fazla kas kaybetmeden hedefine ulaşabilesin. Vücudun iyi, dahada iyi olacaksın. Sana başarılar dilerim.

tyndare0s bunu beğendi.
  15. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    1 yılda 8 cm kol gelişimi..? Valla helal olsun..
    Şu an yağ oranın bulk dönemi için ideal gibime geldi..Sonuçta bulk döneminde ağırlıklara mümkün olduğunca abanmak lazım diye düşünüyorum, bu gücü de yağlardan alacağız sonuçta..
    Definasyon ile vücudun güzel şekillenecektir..
    Niyeyse bacak çalışmıyorsun gibime geldi, yanılıyor muyum..?

tyndare0s bunu beğendi.
  16. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cagrihalacoglu
    Evet bende güç artışı ve biraz daha gelişim peşinde olduğum için kendi çapımda bir bulk dönemine girdim .
    Malesef ilk 6 - 7 ay kadar hiçbir şekilde bacak çalışmadım ama tatile çıktığım yerde çektiğim bir kaç resim kesinlikle bacak çalışılmasının da gerektiğini gösterdi . Yaklaşık 5 aydır falan haftada birgünümü bacağa vermeye çalışıyorum , biraz geriden gelselerde şuanda eskisine oranla iyi durumdalar .

Son düzenleme: 24 Kasım 2009
  17. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl hakkını vererek çalıştığın belli yaşınıda göz önüne alırsak gelecek vaadeden bir gençsin çalışmalarının devamını dilerim kolay gelsin..

tyndare0s bunu beğendi.
  18. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    1yıl ıcın ıyı kılo almakdan korkmuyorsunda hakkını vererek çalışmışsın bu çok iyi ve ne yapman gerektiğini biliyorsun. aynı dediğin gibi mayısa kadar bulk git ondan sonra ufak bir diyet yaparsın ama bulkda yakışmış.başarıların daim olur inşallah.kolay gelsin.

tyndare0s bunu beğendi.
  19. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    dostum bence ikinci resimdeki bulanık halin en iyi halin. Sonra gittikçe sevmediğim body building ayıcıklarına dönüşmüşsün :) yanlış anlama lütfen ama bence ikinci fotondaki haline göğüs kassan manyak olur. son fotonda çok yağlısın ve belin çok kalın. Ayrıca gittikçe kolların açılmış. Bence bu çok çirkin bir görüntü. Tabi body'i ciddi bir biçimde irileşmekse hedefin o zaman güzel gidiyosun. Fakat ben slim vücut olup kaslı vücutların iyi olduğunu düşünenlerdenim. Kişisel fikirlerimi özetlersem;

Belini incelt.
    Yanda yağların çıkmış yağı kes.
    göğüse ağırlık ver.
    arka kollar yağlı görülüyor.
    biraz zayıfla slim bir hal al.

1 ay cardio ve yağsız yemeye ağırlık vermen yararlı olabilir.

tyndare0s bunu beğendi.
  20. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sn.jimraynor
    Şuan için kilo vermeyi yada zayıflamayı düşünmüyorum , diğer postlarımda da gördüğünüz gibi yaza kadar bu şekilde ilerlemeye çalışıp nisan , mayıs aylarında diyet yapmaya çalışıcam . Sizin beğendiğiniz o fotoğrafdaki kilom 75 bu yaz üzerine birşeyler daha koyup , çok fazla olmasa da irileşmek ilk hedefim . Kimine göre fitt kimisine göre ise bulk görüntü hoşdur benim gözüme hoş gelen görüntü ise ne fitt ne bulk :) İkisi arasındaki oranı yakalayıp ne çok iri , nede çok zayıf kalmak . Hayırlı forumlar . . .

Sayfayı Paylaş