1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş:18;kg:83-84;boy:187-188 5.5 aylık çalışma,eksiklerim,tavsiyeleriniz

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    ben gördüğümü söylüyorum arkadaşım adamın hacim eksiği olduğunu bende belirttim zaten fakat senin gözler iyi görüyorsa beldeki yağlanmayı ve vucut çapındaki yağlanmayı görmüş olurdun göbek resmen sarkmış yağ kütlesi ile buna dayanarak definasyon diyorum şunu unutma düşük ağırlık fazla tekrarda kasları geliştirir bunun yanındada vucuttaki yağ oranını düşürür

2. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    bilmediginiz kulvarlarda at koşturuyosunuz cidden yazık definasyon'un anlamını tam cözememişsiniz definasyon yag'la beraber kas ve suda atmak demek zaten olmayan bir kas kütlesiyle siz bide define olursanız ortaya cıkan görüntü 10yasında kücük bir cocuktan farklı olmaz yaglı vücud body'e başlamak için avantajdır neden mi yaglı vücud kolay sakatlanmaz.Alt mide bodycinin deposudur alt mide yaglı olucak tabiki göbek'i büyütmeden kol'u büyütemezsiniz 2-3resim görüp kafanızda ne oluşuyo bilmiyorum ama büyümeden kücülemezsiniz...Mide bu işte en son gelicek kısım önce digerlerinin halledilip hacim eksik'inin giderilmesi lazım merak etmeyin cok tekrar az kilonun yag yakımına uygun oldugunu cok sükür biliyorum...

3. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    he kardeşim he ben hiçbirşey bilmiyorum herşeyi sen biliyorsun göbek büyütmeden kol büyütemezsiniz diye bi kavramıda ilk defa senden duydum yani öyleyse kol hacmi düşük olan herkes göbek yapmaya uğraşsın ha ne dersin nede olsa göbek büyüyünce kol 40 50 cm hacime kavuşuyor.ayrıca o kadar söylediğim şeyden sadece mide kısmını seçmiş ve onun üstünde yoğunlaşmışsın sadece mideden bahsetmişsin afedersin ama benim yazdığım yazıda günde 500 tane mekik çek abdominalleri şişir baklavalar ortaya çıksın mı yazıyor hatanı kabul etmek yerine hala cımbızla yazdıklarımın içinden birşeyler seçip saldırmaya çalışıyorsun.en iyisi sen ''duba gibi bi göbek yapıp herkesin hayalini kurduğu 50 cm kollara kavuş'' 150 200 kg lik bi adamında kolları 50 cme çıkabiliyor biz niye çalışıyoruz ki öyleyse hadi yumulalım suplement ve yemeklere bizde 200 kg olalım çalışmayada gerek kalmaz 50 cm kol yaparız................

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    seviyenizi ve bilginizi ortaya koydunuz zaten arkadaşın konusunu yeterince kirlettik spor hayatınızda başarılar siz bu kafayla yola devam edebilirsiniz...

5. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Yapıcı olmakmı yıkıcı olmakmı iyidir sence. Ben imkansızı başaran bir çok insan ile aynı salonları paylaştım yıllarca. Spor benim hayatım ve bu yolu seçen her arkadaşımıda elimden geldiğince desteklemek isterim.

Cloud bunu beğendi.
  6. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Senin sorunun ne ? çok basit olan birşey hakkında bile polemik yaratmaya çalışıyorsun. İlk gün fotoları olmadan kimseye bu sitede yorum yapamazsın. Altı ayda ne olmasını bekliyorsun? hangi tecrübenle konuşuyorsun, bizide aydınlatta bilgi sahibi olalım. Kişinin maddi manevi ve sağlık durumunu bilmeden acımasızca yorum yapamazsın haddini bil....

Cloud bunu beğendi.
  7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bence sen haddini bil, varsa derdin özelden msg at buradan degil...

8. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Niye avatar olarak kendi resmini kullanmıyorsun? Hangi şehirdesin? Benim herşeyim açık. Derdim var çözebilecekmisin?

9. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Haddini bil yazdım yukarıda okumadın mı? Konu baslıgı ile alakasız hakkımda yazı yazıp neye ulasmaya calısıyorsun? Git isine...

10. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Yapıcı olmayı öğren. İnsanlara karşı saygılı ol. Benim şu anda konuştuğum dil senin anladığın ve konuştuğun dil. Ne demek istediğimi anladınmı?

Sayfayı Paylaş