Yaş 18 cahillik diz boyu "Optimum Nutrition Serious Mass" yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Equity tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Üstatlarım, yaşım 18 boy 175 kilom 50. Yaklaşık üç senedir kilo almak güzel bir vücuda sahip olmak için çaba gösteriyorum 2011 yılında foruma üye olup araştırmaya başladım ama olmuyor işte abartılı rakamlar ile ayda 5 kilo alıyorsam haftada 6 kilo olarak veriyorum, eh artık yeter dedim;
    Önce doktora gidip sağlıksal bir terslik varmı diye test yaptırdım allaha şükür bir şey çıkmadı
    Ardından Kalori abartılı bir diyet listeyi yapayım dedim ama yenmiyor arkadaş onca şey yenmiyor yiyemiyorum.
    En son kilo aldırıcı almaya karar verdim " Optimum Nutrition Serious Mass " forumda araştırdım güzel yorumlar yapılıyor hakkında bir üstadım şöyle yazmış
    "
    1)paraya acımıycaksın
    2)günde en az 300 gr yada yarım paket makarna yiyceksin toplamda
    3)en az 300 gr tavuk yiceksin toplamda
    4)süt yerine suyla iç gainerı ve sen günde 350 gr al bence bitsin bi daha al ondan paraya acıma.antremandan sonra iç birde öğlen yemeğinden 1 saat sonra iç .süt mideni bozabilir.
    5)sürekli yemek ye sabah akşam ne bulursan ye fındık fıstık özellikle
    6)sakın bir cahillik yapıp iğne filan vurulma
    "
    Şimdi olayı biraz bana döndürmek gerekirse bana yol göstermenizi rica ediyorum nasıl bir diyet uygulamalıyım kilo aldırıcıdan günde kaç ölçek kullanmalıyım.. Ne derseniz harfiyen uygulama garantisi veriyorum.. Şimdiden teşekkürler :/

Sayfayı Paylaş