Yaş 17

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ertylmz tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 17 1 78 boy 70 kiloyum 4 aydan beri spora gidiyorum önümüzdeki yaz cipsi ve kolayı çok fazla kaçırdım hatta günde en az 1 litre cola 2 pakette cips bitirirdim o yağları bir türlü yakamıyorum fazla kilolu değilim ama sadece o yağlar var o yazğları yakabilmem için her hangi bir ürün yada yöntem var mı?

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bende 16 yaşındayım. Bende aynen öyleydim.110 kilo civarından 88-90 gibi birşeyim şuan belimde 17-18 cm inceldi.6 ayda tabi. Eğer şuan çok yağ varsa haftada 3 gün 45 dk kardio ve iyi diyet yapman lazım.

Fast food , abur cubur ve rafine un dışındaki ürünlerden aşırıya kaçmadıkça zarar gelmez.Bol protein ve yeterli miktarda komplex karbo(yulaf ezmesi,bulgur pilavı,kepekli makarna) almak gerekiyor. Karbonhıdratı çok azaltma taraftarı hiç değilim. Hem enerjin azalır hemde metabolizma hızı düşer yani öyle saçma sapan meyve sebzeye abanılan diyetlerle pek birşey elde edemezsin bana göre.

Bunların dışında karın çalışmalarına önem vermekte karın bölgesinin toparlanmasında çok etkili en az 4 en fazla 6 gün karın çalışmanı tavsiye ederim.Öğünleri 6 öğün yapabilirsin 3 ara , 3 ana öğün olarak.Ara öğünlerde 1 avuç kuruyemiş,1 meyve , süt gibi besinler olabilir. Günde 2-3 litre su içmekte metabolizmayı hızlandırır.

Sporcu35 bunu beğendi.
  3. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fazla kilolu değilim moruk sen yanlış anladın 70 kilo 178 boy çok kilolu değilim sadece yağları yakamıyorum çünkü 3 ay boyunca fazlasıyla yedim onun için göbek çevremde bir kısım yağ oluştu normal yoldan yakılmıyor yağ yakıcı kullanmayı düşünüyordum

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    önemli olan boy/kilo değil , yağ oranı zaten.Yağ yakmak içinde aynı şey geçerli kardio ve diyet. Yağ yakıcı yalnızca paranı yakar.

5. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani benim demek istediğim cipsin yağı trans yağ olduğu içün çok zor kaybediliyo hatta kalıcı olarak biliyorum

Sayfayı Paylaş