Yaş 17 Spor Hayatım,Kafam Karışık,Ne Yapmam Gerektiğini Bilmiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkhan872 tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Bu sarkma durumları bir anda verilen kilolardan kaynaklanabiliyor daha önce karşılaşmıstım ynai 4 ayda 40 kilo vermek normal deil

2. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Nedenini sana açıklıyim ben 15 yaşındayım 1.5 ay önce 82 kiloydum şimdi 72 72 kiloyum o kadar kilo verdim aç kaldım ama fiziğim düzelmedi pek senin gibi değil gerci ama beğenmiyorum yani durum su kilo verirken öğünleri azaltmak aç kalmak işe yaramaz ben şimdi allahın izniyle spora başlayacağım ilk 1 ay sıkı kardio fotolarda var şaşıp kalcaksınız demek istediğim şu o göğüsler den kurtulmanın tek yolu diyet ve invertal kardio.ALLAH YARDIMCIN OLSUN

3. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer 4 ayda 40 kilo verdiysen buna şaşırmamalısın bence..sarkmalar olması çok normal ama sen yinede doktora git

4. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    düzensiz beslendıgın için hızlıca kolı vermıssın buda sarkmalara neden olmuş öyle herşeyi birden kesmicen kardeş yiceksin ama az yiceksin :) olayın mantıgı budur

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Jinekomasti meme ucunun büyümesidir daha ergenliktesin yağ birikiminden kaynaklanıyordu çok hızlı kilo verdin ve sarkmış durumda ben açıkcası jinekomasti olduğunu düşünmüyorum ama kafana takıyorsan doktora görün.

6. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    4 ayda 40kg verdiysen bu olay çok normal böyle kısa sürede bu kadar fazla kilo vermek işi daha kötü boyutlara taşıyabilirdi Allah korusun ölüme bile sebeb açabilir.jinekomasti olma ihtimalinde var ama düşük bir oran çünkü göbek kısmındada yağ birikimi var.Sen düzenli cardio ile beslenme dikkat et toparlanacaktır halen bir düzelme olmazsa doktora görün.

7. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    hormonda olabilir yinede bir doktora görünmende fayda var bizim bir arkadaşta vardı lise döneminde hormon tedavisi alıyordu

8. cold459

cold459 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    dosdum acı ama gercek bısey solum sana goguslerını gorunce cok sasırdım senı sıkı bı dıyet sıkı bır spor yapman gereklı zamanla yagları verınce goguslerın ıce dogru cekmeye baslar zannedersem 1-2 cok duzenlı spor yap dıyet yap bakdın olmadı estetık cerrahına gıt bence asırı derece kotu gozukuyor amacım senı asalamak degıl bunuda bılmenı ısterım..

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2013
  9. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Bu Konuyu Açalı Baya Bir Zaman Oldu Arkadaşlar Forum Yetkilisinden Konunun Kapatılmasını Rica Ediyorum Zaten Bu Konuyu Geniş Kapsamlı Olarak Sonucunu Ve Nedenlerini İlgili Forum Sayfası Sağlık & Sakatlanma Bölümüne Açmış Bulunmaktayım Bu Rahatsızlığı Olanlar Veya Bilmek İsteyenler Sonuçlarını https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-17-bariz-bir-jinekomasti-t70773.html Buradan Öğrenebilirler İyi Forumlar.

Jesus bunu beğendi.
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-17-bariz-bir-jinekomasti-t70773.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş