1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 17 Kilo 66 4 Aylık Ev Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve catterpiller tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Flexorun açtığı evde dambıl ile çalışma konusundan ve sağdan soldan topladığım hareketlerle bişeyler yapmaya karar verdim o zaman resim çekip koymam aklıma gelmemişti o yüzden ilk halim yok ama ilk halimde kasla ilgili hiç bişey yoktu dümdüz göğüs biraz yağlı göbekti.Şimdiki Resimleri Gösteriyorum.Ayrıca hiç protein falanda almadım.Sadece sabah okula gitmeden anneme 1 2 yumurta kaynattırırdım onları yerdim gerisi hep ev yemeği.Resimler için buyrun.

[​IMG] [​IMG]
    Ölçülerde Evde kendi ölçümüme göre Sağ Kol 33cm Sol Kol 32 Cm
    Karın 76 Cm
    Göğüs 97Cm
    Bu arada bişey sormak istiyorum tek seferde 600 mekik çekiyorum acaba bi zararı olurmu tekte 600 yerine 200x3 yapsam hangisi daha faydalı olur teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bence yanlara doğru mekik ayaklarını bir koltuğa koyup mekik gibi şekillerdede mekik çek 100 er tane tabi sen bilirsin :)

3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Boy uzunluğu nedir?

4. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Son Ölçtüğümde 1.80 Çıkmıştı

5. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Öyleyse 75kgyu amaç koyun ve 75 olduğunzda resimleri tekrar paylaşın farkı görelim. Şu an yağ oranı düşüklüğünden belli olan kaslar görüyorum, kasların biraz daha yapılması gerekli.

6. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    kollar ince gibi duruyor

7. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam peki bunu nasıl yapıcam ben karın kasları gözüksün diye 73 kilodan 2 ayda 66ya düştüm.Şimdi sen bana tekrar 75 Ol diyorsun Karın kaslarımı kaybetmeden nasıl 75kiloya ulaşacam?
    Edit:Şunuda ekleyımde öyle pahalı proteinler falan alamam bunun başka yolu varmıdır?

Son düzenleme: 1 Temmuz 2009
  8. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    zamana yayarak kas kütlesi olarak kilo alman lazım buda 2 ayda olmaz yağ oranını koruyarak 75 kilo olman için 2 yıl civarı idman yapman gerekebilir.

9. Venomanic

Venomanic Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    catterpiller, tabiki protein tozu vs. almadan bu sporda kütle artışı yaşayabilirsin. Beslenmedeki disiplin ve düzen, hep söylendiği gibi bu sporun vazgeçilmez bir parçası. Forumdaki beslenme bölümünden tavsiyelerle kendine ve bütçene göre bir beslenme rutini uygulamanı öneririm. Unutma ki bu sporu supplementsız yapan on binlerce insan var. Ayrıca iki ayda 75 kilodan 66 kiloya düşmüşsün sanmıyorum ki o kiloların çoğu yağ, bu spor uzun vadede sana istediklerini vericektir, arkadaşlarımızın dediği gibi zamana yay acele etme, başarılar dilerim.

10. completely

completely Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Tek seferde nasıl 600 mekik çektin ben aynı kiloda 80 de kalıyorum her çalışmada 150 mekik çalışıyorum senin karın kasların iyi belirginleşmiş bende bu şekilde sayıyı artırsam zararı olur mu yada faydası...

11. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkürler en ufak bi supplement falan daha ağzıma sürmedim tadı nasıl bilmem desteğin için teşekkürler baya bi özgüven verdin ban****ilo verme konusuna gelınce Okul 1.5km 2km falan uzagımda.Her sabah bisikletle gidiyodum öglen arası eve gidip tekrar geliyorum ve akşam çıkışta eve gidiyorum 1.5km den 4 kere aynı yolu gidiyorum gunde 6km bisiklet basıyorum.Ve Cardioya çok önem verip hep koşu yaptım ve yağlı yemekleri bıraktım 2 aydada yağlı göbeğimi büyük ölçüde erittim.

12. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben başta 30 mekik çekiyodum karındaki yanmadan duramıyodum ama bi azimle başladım hergün 10ar 10ar artırıyodum işte en son 600 mekik haline geldi ve zaten 400 500den sonra hiç acı hissetmiyorsun.Hergun 10ar 10ar arttir.Şahsen ben öyle yaptım.Zararını bılmem ama bana faydası olduğuna eminim :)

13. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Her şeyi geçtim bir günde 600mekik yapmak kaç dk nı alıyor insanın canın sıkılır yav :D

14. Whiteside Impreza

Whiteside Impreza Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Daha bu işin başındasın ve kütleye ihtiyacın var..Protein yemedim almadım diyorsunya,işte ona dikkat et..Yemene,dinlenmene önem vermessen ne kadar idman yaparsan yap,bir işe yaramaz..Ayrıca günde 600 mekik çekmek konusunu biraz araştır ;)

15. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    hacim kazanmadan yağ yakmak mide yapmak saçma bence en son şey mide olmalı senin kolun sırtık omuzun triceplerin ve bacakların gelişmeden yağ yakıp kasları belli etmeye calısırsan yalnıs olur bu vücuda ilk önce hacim lazım suanda hic calısılmamıs gibi bişey cok zayıf

beslenme lazım günde 2-3 su bardagı pilav ye tavuk eti ye yemegini arttır gittikçe o zaman daha güclü olacaksın mide gözüksün diyosan böyle kalırsın sadece

16. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yok dostum 20 dk falan sürüyoda Açıyorum Müziğide Mekiğin keyfine varıyorumda Belime Falan sakatı olurmu onu merak ediyorum.

17. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Olsun O kadar beslenmem normal ev yemekleri protein falan almıyorum ekstradan ayrıca öyle pek kaslı vucud falanda istemiyorum bana şöyle karın kasları ve göğüsler hafiften belli olsun yeter.Ne diyolar sahil vucudu mu öyle bişey işte.

18. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    :D manken vücudu ama bence öyle güzel değil ne kadar cok agırlık kaldırısan güçlü olursan o kadar iyi

sonra görüntü var ses yok olayı oluyor :D:D

19. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Amaç vücüt geliştirme değilse, karın kasları için çalıştıysanız bundan sonra gelişmenize gerek yok zaten. Karnınız görüntü olarak yeteri kadar olmuş zaten, form idmanlarıyla devam etmelisiniz.

Eğer 75 kgda kaslarınızı irileştirmek istiyorsanız şu beslenme yazısı işe yarayabilir:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlara-beslenme-ve-t18394.html

20. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yanlş bi düşünce, karın kası body yapan insanlarn en son calısacağı 2haftada cok güzel görüntüye sahip olabileceği bölgedir bence ilk önce omuz göğüs kanat sırt biceps triceps yap , mide 2haftada kücük bir diyetle güzel yapılabilir sen kendini mekikle zaman kaybettirmeden diğer bölgelere önem ver , karın kası göstermek istiyorsan mekik cekmenede gerek yok ayrıca yağsız olmak yeterli mekik cekmek kası güçlendirir göstermez, 600 mekik zaman kaybı göğsüne ağırlık al 25-30 kilogramlık 4x20 cek yeterr ama tabiki sizin bileceğiniz iş calısma sistemi...

Sayfayı Paylaş