Yaş 17 Kilo 110 yardım edebilirmisiniz ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Furkan1017 tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Furkan1017

Furkan1017 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi 17 yaşındayım.1.70 boyum ve 110 kilom var. Kendimi bildim bileli fazla kiloluyum.
    Kilo almamın başlıca sebepleri abur cubur ve hareketsiz yaşam tarzım.Birkaç kere diyet yapıp spora başladım fakat 2-3 gün sonra dayanamadan bıraktım.Diyetisyene gittim o bana klasik diyet listesi verdi 1 kibrit kutusu vb. Başarısızlıkla sonuçlandı.
    Sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmem ve aynı zamanda kas kütlemin artması için neler yapabilirim ? Bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi benim ile paylaşırsanız memnun olurum.
    Şimdiden teşekkür ediyorum...

2. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer imkanın varsa tiroid bezlerine baktır. Aşırı kilonun sebebi olabilir.

3. atasoy.bahadir

atasoy.bahadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş 102 kiloydum 15 kilo verdim 2 3 ay içinde ilk 10 kilo saten 2 haftada gidiyor sana diyet falan uygula demiyeceğim günde 2 oğüz yiyodum ben abarti yapıyordum sen aralada domates salatalık gibi sebzeler ye 2 haftada eminim çok daha iyi görünümün olur sana tavsiyem dışarı çıkarken yanına para alma ben öyle yaptim çiğ köfte flan derken iyi kilo yaptırıyor onlar.bunlar sana masal gibi gelsede banada ile geliyordu mesela arkamdan aha şişman geldi diyorlardı şimdi bak abartmiuorum kasli çocuk geldi bodygard geldi flan diyolar biraz dalga olsada insanın hoşuna gider sana tavsiyem dedimi yap birde hayatını bir düzene sok

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    699
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yazdığınızı kendiniz de okursanız eksiklerinizi,ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz,farkındasınız zaten tek yapmanız gereken ''yapmak'' :)

ilk olarak yapmanız gereken ''kan şekerini düşük tutma''yi öğrenmek.Gerisi gelir.

5. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    http://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    http://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    http://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş