Yaş 17 boyum daha uzar mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve disc0nnecter tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. disc0nnecter

disc0nnecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben 17 yaşındayım daha önce skloyoz diye bir ameliyat geçirdim duymayanlar için; omurga(sırttaki zincir kemiği) eğriliği diye tanımlanıyor. Omurga eğriliğinde boy uzaması gerçekleşmiyor. Aslında gerçekleşiyorda vücut içinde kamburluktan bu uzunluk kayboluyor. Ve ben tam düzelmiş değilim. Sadece bacaklarıma göre gövde orantısızlığı var.

Benim boyum 1,54, vücut geliştirme felan düşünmüyorum. Korkuyorum felç olmaktan. İnternette araştırırken uzamax diye bişi duydum beslenmeye bağlı olduğu için pek mantıklı gelmedi zaten çok iyi besleniyorum. Araştırmaya devam edince bu sitede Arginine, AOL, GH max felan duydum. www.Supplementler.com sitesinden gh max veya Tri-amino'yu almayı düşünüyorum. Kemikler gelişimini tamamlamamış biri olarak işe yarayacağını düşünüyorum. Ve sizlere danışmak istedim sizcede işe yarar mı?

Bu tür konular daha önce açılmış benim onlardan farklı olabilceğimi düşünüyorum o yüzden yeni konu açmakistedim...

2. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    bence işe yarar
    öncelikle geçmiş olsun disconnecter ben uzamax ı 2 yıl önce 2 kutu kadar düzenli beslenme ve sporla beraber kullandım şimdi yeni bi kutu daha hediye geldi onu da biraz kullandım fakat bundan sora kullanmıcam tadı çok irenç ve ben acıkcası büyük bi ümitle aldığım bu ürünün bi faydasını görmedim.başkasında yarar yaramaz onu bilemem.
    yaşım 20 ve ben bile hala 1-2 cm uzayabiliceğimi düşünüyorum benm içinde bu boy meselesi takındı olmuş durumda ayak altına takılan bi araç var kimi boy uzatıcı diye ben geçen ondan aldım 1 aydır kullanıyorum şu an için etki yok ama bi değişiklik olursa hemen paylaşıırm belki bi işe yarar açıklamalarını okuyunca biraz mantıklı geldiydi.
    bazı insanları geç ergenliğe giriyor benim 19 20 yaşında ani olarak 5 6 cm uzayan bi çok arkadşım var hatta en samimi arkadaşım geçen yaz 19 yaşında 10 cm boy attı ne yaptın ne yedin ne içitin diye soruyorum hep kola fast food abur cubur yedim düzensiz beslendim geceleri hep geç yattım arada da alkol aldım filan diyor :):)
    tabi bu genetikle alakalı bişey ama genlerimizinde üst sınırlarını zorlayabiliriz..
    seninde anne babanın boy durumuna göre bişiler tahmin etmen bi olasılık bi de sakal bıyık daha sıklaşmamışsa uzama ihtimalin daha fazla olabilir..her sabah ve gece boyun uzamasına yardımcı olabilicek egzersiz hareketleri var onalrı yapmanı tavsiye ederim..
    benbile uzayabiliceğimi düşünüyorum düşün işte ..:)
    bu konuda bilgisi olmayan biri olarak söyleyebilirimki su an bende unıversal gh max ve Universal Nutrition Amino 3001 i kombine edip kullanmak istiyorum çünkü içlerinde gh tetikleyicileri var ve faydalı amino asit bakımndan çok zengin tabi ben bunları boyumun uzaması için deilde body yaptığm için kullanmak istiyorum umuyorum ki boyumun uzamasına da yardımcı olucak..:)
    yanlış bilgi verdiysem arkdaslarım düzelticeklerdir.
    umarım faydalı olabilmişimdir teşekkürler..

3. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bende 17 yaşındayım 1,87 yim ve daha uzar diyorlar ve uzarda. Şöyleki askere gidip 1-2 cm atanlar tanıyorum..

ama senin durum farklı bilmiyorum cerrah daha net birşeyler söyler danış bence.

4. zafer07

zafer07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benım yasmda 17 ye gırcem 3 ay sonra boyum 168 bi 5 6 santim uzamayı cok istiyorum o ilaçları arastrcam bn bi faydası olrmu sizce ? yardmcı olsanz :( bide o egsersizler ne tam olrk bilen varsa yazablrmı ? yardmcı olrsanz cok sefnrm tesk.

5. zafer07

zafer07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım yasmda 17 ye gırcem 3 ay sonra boyum 168 bi 5 6 santim uzamayı cok istiyorum o ilaçları arastrcam bn bi faydası olrmu sizce ? yardmcı olsanz :( bide o egsersizler ne tam olrk bilen varsa yazablrmı ? yardmcı olrsanz cok sefnrm tesk.

6. hiko44

hiko44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 17 yaşındayım grow talller die bi program uyguluyorum gerdirme yüzme tekme salllandırma gibi teknikler var 1-2 cm uzadım gibi tavsiye ederim bide 17 yaşından sonra kaç cm uzadın pokeharun bey?

7. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen kimse kendini kandırmasın... uzamax tamamen ********lerin bir oyunu... yalan atıyorlar. yaşım 27 daha uzamam ki ben diyorum.. erkeklerde 29 yaşına dek uzama şansı var diyor adam. Bu kadar yalan olur! Boşuna para vermeyin sakın. Kimi filan da tamamen yalancı. Sato growth u saymıyorum bile. yalanın daniskası ve hormonlarınızı bile bozabilir!

ben de uzamak istiyorum 189cm boyum ama uzamıyor işte yapacak bir şey yok. en son 23-24 yaşında uzadık bitti o da...

8. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bence kaybedecek pek vaktin yok.Kullanabileceğin ne varsa kullan.20 yaşından sonra uzamaz boy.

9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bir arkadaşım ameliyat oldu onun da boyu kısa bunu biraz anlatırmısın? nasıl bir şey. nelere dikkat edilmesi gerekiyor...

Sayfayı Paylaş