1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 17 , 3 Aylık Değişim ( Evde çalışmayla !)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Chev™ tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Denizde çektirdiğim resim vücut geliştirme ile uzaktan yakından alakam olmadığı bir dönem anca o resmi bulabildim gelişmeden önceki halim olarak.3 aylık gelişim yazdım çünkü 3 ay önceki halim ilk resimdekinden farklı değildi.

Sizce eksiklerim var mı ? Varsa neler ?

Tamamen evde çalıştım spor salonuna malesef gidemiyorum dershane ,okul ,abiler üçgeninde geçiyor hayatım inşallah seneye başlayabilirim.

Yağlanma sorunu vardı karın bölgesinde hallettiğimi düşünüyorum sizcede öyle mi ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    abiler derken ?

kilo almaya çalış antremanlarını aksatma. forumu ıyı oku arastır. kendıne guzel bı evde calısma programı yap. dinlenme gunlerını ıyı yap guzel uyu yeter :)

Chev™ ve Dynamo bunu beğendi.
  3. flassy

flassy Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Fetoşun cemaatinin baktığı genellikle üniversite öğrencisi olan gençlere abi diyolar.Rütbe gibi bişey onlarda.Lisedeki çocukları yanlarına çekmek maksadıyla ders falan veriyorlar öyle bi oluşum.Abi abla rütbe bunlar. hey allahım ya :D

halil98, deepsoul, trail_blazerr ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. bahomaho

bahomaho Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    belin sırtından daha kalın kusura bakma ama neye güvenip koydun bu fotoğrafları anlayamadım sence bir gelişme varmı kafa_ Şakirtleri sevmem hiç bu arada

5. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Heheh abiler :D ÖzgürGeldeçin tavsiyelerini uygula yeter sana,birde fotolar çalınır diye korkmuşun galiba imzanıda basmışsın resimlere hoşuma gitti :p :)

Chev™ bunu beğendi.
  6. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben zaten belirttim yeni yeni merak sarmaya başladığımı ve karın bölgemde yağlanma sıkıntımın olduğunu.Abilere gidip gitmemem beni ilgilendirir ,yanılıyormuyum ?

Sadece eksiklerimi görmek amacı ile bu konuyu açtım..Biraz daha dikkatli okuyup yorum yaparsak daha güzel olucak.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ÖzgürGeldeç ,tavsiyelerine uyacağım teşekkürler.

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tavsiyem vücudda yağ var sen güzel bir program ile vücudunu daha iyi hale getirebilirsin.Sen haftalık programında boş gün olmasın her boş gününde en az 45 dklık cardio yap ne olursa olsun cardio olsun üstünede evde dumbell programı uygula hatta ek birkaç dumbell hareketide araştır iyi beslen , özel hayatından verdiğin kesitlere yorum yapan arkadaşları biraz kınıyorum insanların ne yaptıkları sizi ilgilendirmez veya size değil başka birisinie 'abiler' olarak hitap edişiyle ilgileniceğinize düzgün yorumlar yapmalısınız.Konu admini konuyla ilgisiz yorum yazanları uyarır ve yorumları silerse çok sevinirim..

Chev™ ve Cattleya bunu beğendi.
  8. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Şimdi Özgür Geldeç arkadaşımız kilo almamı önerdi ,siz ise kilo vermemi öneriyorsunuz.Kilo ver demenizden kastınız yağ oranını düşürmem mi ?

Bu arada beslenmem şu şekilde günlük 5-6 öğün.Her öğünde en az 200gr tavuk göğsü kızartılmış.Normal 3 öğün şeklinde yiyorum geri kalanlarda kuşluk şeklinde.Ana öğünlerde mutlaka pilav ve göğüs var ,bunlara istinaden makarnada yiyorum.Beslenmem bu şekilde sizce yanlış bir beslenme seçimimi ?

Bir de arkadaşımız bel bölgen sırtından kalın demiş sanırım doğru ya da vücudumu yana eğerek çektiğim için öyle çıkmış olabilir.Yinede şunu biliyorum barfikste çok zayıfım.5 tane çekebilirsem şükür diyorum en büyük sıkıntımda zaten sırt bölgem kendimi nasıl geliştirebilirim barfikste bilmiyorum.Şınavda da zayıftım ilk olarak 20*3 olarak çekiyorum şuan 50*4 rahat dayanabiliyorum.Ama barfikste hiç bir gelişme olmadı onuda aynı düzenle yapıyorum ama olmuyor.Bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde çalıştıgındna osla gerek sırt hiç yok

trıcepsi ez geçip bıceps çalışmıssın ben oyle anladım resımlerden

genel olarak vucut zayıf ama evde çalışmısısn bıde 3 ay çalışmıssın normal dıye bakıyorum

kılo alman gerekıyor kas olarak

10. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sırtımı bu kadar biçimsiz görünce bir an üzülmüştüm açıkçası ,fakat tamamen poz ile alakalı bir durum en kısa zamanda daha ayrıntılı bir fotoğraf koyacağım.

11. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    ben değişim göremedim. Sana en iyi tavsiyem git bir salona kayıt ol

12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Bu işi evde olacağından daha kısa zamanda doğru şekilde yapmak istiyorsan spor salonuna kayıt olman gerekiyor, sen ne kadar sanal ortamdan bilgi alarak evde geliştirmeye calışsanda bilmediğin ve gözden kaçırdığın cok fazla şey olabiliyor. Antranöre ihtiyacın var sana doğru şekilde kilo almanı sağlıyacak birisine yani.

13. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Bende hiç bi değişiklik göremedim bu iş evde olucak bi iş değil bunu iyi benimse! Birde şu abilere gitmeyi bırakıp evinde ders çalışman daha sağlıklı olur bence.

14. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bencede düşüncene karışmak degil bu bak ama dersler sana daha cok sey katar

15. Chev™

Chev™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kaç gün içinde yeni fotoğraflarımı atarım.Bu 8 ay önceki halim.Bu Süreç İçinde Sadece 2 ay çalışmalarımı sürdürdüm.Yani 8 ay boyunca çalışmadım sadece 2 ay çalışmışımdır toplasak.

Yeni Fotoğrafları atarım fark yok gibi ama boy ve kilo arttı,bunu biliyorum bicepslerde büyüme var bence bakalım sizlerin yorumları ne olacak.

Sayfayı Paylaş