Yaş 17 Önerileriniz Eksiklerim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cold459 tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Vucut Nasıl ?

1. iyi

90,0%
  2. kötü

10,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cold459

cold459 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    s.a arkaşlar yaklasık 1.5 senedır spor yapıyorum suan 1 sene ara verdım ara vermemın sebebıde ıc gogusun dolmaması belkıde bır kac hareket sporda yapmadıgım ıcındır bana vucudumla ılgılı tavsıyeler onerıler verırsenız cok sevınırım tecrubelı arkadaslardan destek ısdıyorum

1.jpg

2 (2).jpg

3.jpg

son resım gunceldir

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vücudunuz için iyi dedim.Çünkü iyilik , kötülük olarak neye göre sınıflandırıldığı söylenmemiş , define bir vücut olarak görülebilir o konuda kötü değil gördüğüm için iyi dedim.
    Bence spora ara verme sebebiniz çok yanlış.İç göğüs ilerleyen süreçte göğüste hacim kazandırılarak belirginleşebilirdi.1 sene ara çok büyük bir süreç tavsiyem spora başlayın devam ettirdiğiniz sürece vazgeçmezseniz iç göğüsüde daha iyi görünümüde elde ediceksiniz.

3. cold459

cold459 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    dosdum vucut gelıstırme yasının sınırı yok ben sonuna kadar spor yapmayı dusunerek basladım body vucudum hacım kazansın yeterlıydı benım ıcın bundan sonrasına boks devam etmeyı dusunuyorum

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ben bir yaş sınırı söylemedim zaten.Bu yaşa başlama yaşını 13 olarak gören biriyim.Devamıda istenildiği süreçte devam edilebilir.60 yaşı geçkin güzel vücuda sahip insanlar görüyoruz.
    Yanlız senin görüşünde kazandığın hacim , 6 ay içerisinde belki daha kısa bir sürede boksta hacim kaybı yaşarsın.Önce body-sonra boks kazandığın hacim zaten boksta ilerdiğin süreçte kayıp olucak.Hedefin direk bokssa hiç durma bence boksa başla ve devamlılığı getir.Zaten vücut geliştirme sporunda çoğu kişi ülkemizde millik düşünmüyor.Yani boks yanı sıra kondisyon-vücut ağırlığı hareketleriyle güzel bir görünüm fit vücuda sahip olabilirsin..

5. cold459

cold459 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    bende saten boksda kondısyon apmayı planlıyorum sonucda boksdada hanter dambıl flan vardır buyuk ıhtımal hareketlerı bılıyorum sonuc olarak dambıllarla cogu ıhtıyacımı karsılıyabılcegımı sanıyorum.

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Mantığın doğru ama antremanlar böyle olmuyor.Boks tarzı mücadele sporları gün içerisinde 3 antreman ve ilerleyişte artar bu.Sen boksta hız kazanırken , patlayıcı güç kazanırken hacime hiç bakmaman gerek..

7. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    İç göğüs problemi bende de var . Bu beni de bazen olumsuz etkiliyor . Ama açığı kapatmalıyım diyerek daha da istekle sarılmaya çalışıyorum .

8. ProofStriker

ProofStriker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bence Gayet iyi :D

9. cold459

cold459 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    dosdum bende ole dedımde bıras arastırma yaparsan genetımız dıe bı olay war eger ıc gogusunde hıc kas yoksa anlakı orda kas yok bunun arastırmasını epey yapdım bılmıyorum belkıde ben dumbul fly pek yapmadıgım ıcın dolmamısda olabılır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:27 ----------

yalnız surda sole bıse var ben bokssu gecıcı olarak yapmak ısdıyorum oncelıkle dovusdekı cesaretımı yenmek ıcın ve takdıklerını vuruslarını ve bıde dayanıklılıgımı gelıstırmek ıcın baslamayı dusunuyorum vucudum kaslı fakat sert degıl vg vucudun dayanıklılıgını aletlerle saglıyamassın

10. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Çok iyi bence. Kilo ve kol ölçün kaç ? kolların 1.5 yıla göre vücuttan geri kalmış gibi geldi. Göğüslerin ve karın çok iyi bence( her ne kadar iç göğüs eksik olsada ).Birde yağ oranını biliyormusun?

Son düzenleme: 27 Ekim 2013
  11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş