1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 16 Kilo 64-65 1-2 Yıllık Ev Çalışması Before&After

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve qwqwew123 tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    hahah sonunda bilge yazarlarımızdan güzel bir yorum çok teşekkür ederim ustacım :) çekirgeyiz daha öğrenicez büyüyücez :) dediklerine kesinlikle dikkat edicem bir sonraki konuma mesaj atıcam sana dediğin yerlere yüklenicem ;)

2. dafdafxd

dafdafxd Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Salona gitmeden böyle bir vücut yapmak zor. Bu şınav mekik olayına bende girmiştim zamanında 2 seneye yakın sadece senin yaptıgın hareketlerle çalıştım .Tabi etkisi oluyor vucüdün şekilleniyor ilk haline göre baya iyi hoş bir görüntü oluyor ama bu kadar degil hocam :) Yinede bu vücudu salona gitmeden yaptım diyorsan dicek lafım yok tebrik ediyorum seni . Bana sorarsan evde şınav mekikle ugraşan arkadaşların şevkini kırmayalım . İyi forumlar

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Bende ona sinirlenmiştim ancak sadece şınav mekik değilmiş, anlatım yanlışlığından kaynaklanıyor. "Ağırlık istasyon" diye aratırsanız bulabilirsiniz. Arkadaş onunla birlikde yapılan antremana ek olarak şınav, mekik, dips vs. yaparak vücudunu elde etmiş. Kimsenin şevki kırılmasın thums:

4. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız ilk fotolardaki göğüs nedir öyle.. bende beğendim ama dikkatimi çeken şey de nedense hiçbir resim de düz poz vermemişsiniz

5. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    herkezin kendi style kendi tarzı vardır :) buda benim style'im :)
    ayrıca çok teşekkürler:p

6. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederimde resim ekleme kurallarıdada bu var sanırım yani kasların tam görünmesi gerekiyor diye ondan söyledim :)

7. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    10 yıl sınav çek o göğüsü öyle ayramassın

8. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    çok iyi yalnız kolların orantıyı bozuyor 2-3 cm daha büyümeleri ve derinleşmeleri lazım.

9. Panoraya

Panoraya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Ben Şınav hareketiyle yaptım çizgiyi dostum thums:

10. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sen önce küçükken şınav mekikle başlamışssın sonra böyle olmayacagını anlayınca salona başlamışssın böylede gelişemeyeceğini anlayınca güzel bir küre girmişssin şimdide gelişimin tatmin edici olmayınca kendini tatmin etmek için parklarda vs çalıştım ve bilgisiz ayağına yatıosun :)

11. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    10 yıl çekmedim zaten güzel kardeşim 1.5 2 yıl felan oldu :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:40 ----------

vallahi kardeşim haklısın kol çalışabilecek bir ortam yok malesef elimde dumbell gibi vs. yaptığım hareketlerde çekici itici güç olarak kollarımı kullanıyorum o arada ne gelişirse işte yetiyor bana :) ama yakında alıcam kendime bir çift dumbell :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:42 ----------

işte bu adam çözdü işi siz daha didinin.kafa_kafa_

12. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    şınavla kanat kası yapılıyormuydu :D

13. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah :)

14. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    kanat kası için parkta çalıştım demiştim ;)

15. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ilk 2 pozda karı memesi gibi cok yuvarlak cıkmış bu işte bi gariplik var şınavla toplayabılırsın ama sen alt kısmınıda kesmeyı başarmışsın hemde oval biçimde dambılla falan çalışmışsın kesin

16. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    garip bir yorum ama yanlışın var dumbell benim hayatıma girmedi.

17. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim 1 .paragrafta demişinki naturel yapıcağım falan salona gitmem Yanlış anlamada biz enayimiyiz? Bizim Türk milleti naturel yapmayı bir marifet sanıyor bazıları soruyorlar ne kullanıyorsun Protein tozu hemen verdiği cevap aaaaa protein tozu kullanıyor o zehir olum bıraktığında nolur onu düşün bizim ülkemizde herkesin antrenör herkesin Bodyci olduğu bir yerde ise senide naturel anlayışın ve supplementlere baktığın gözü tebrik ederim
    Mr. Olympia da neden 1 tane Türk var Oturup Düşünün Saygılar.

M.Liberation ve yeniyim bunu beğendi.
  18. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim ben mr.olympia'a katılmak istemiyorum, oraya katılanlar hayatını o spora adamış insanlar ve onlar supplement steroid vs. kullanmayı göze alan insanlar ne olacagı her yerde yazıyor ilerde ben kötü şeyler okumuştum şahsen ben nasıl kadınlar kendine bakıyorsa bakımlı taş gibi kadınlardan hoşlanıyorsak bende kendimi bakıp sportif bir insan olmak için spor yapıyorum denize gittiğimde üstüme bir t-shirt giydigimde şunun göbeğine bak demesinler diye yapıyorum ve yine diyorum ki natural yapmak en iyisi :)

19. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Dün akşamdan bir foto duş sonrası :)

Uploaded with ImageShack.us

20. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş bench press ile doldurulan göğüsün havayla yada suyla dolduğunu sanıyor sanırım... natural natural diyorsun spor salonuna giden insanlar senden farklı birşey mi yapıyor sence? sen kendi ağırlığını kaldırarak göğüsünü çalıştırıyorsun, onlar ise kendi ağırlıklarından fazla kaldırarak göğüslerini çalıştırıyorlar, onlarda barfiks çekiyor sende barfiks çekiyorsun. insanlar senin sahip olduğun göğüsü doldurmak için spor salonlarında vakitlerini harcıyorlar, supplement desteği alıyorlar , sıkı beslenme düzenine giriyorlar. ister profesyonel isterse 2 aydır vücut geliştirme yapan biri olsun bu vücudun dışarıda şınavla yapılmayacağını bilir. yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, bence sen spor salonuna gitmişsin ve gelişiminden fazla memnun olmadığın için salona gitmedim ağırlık altına da girmedim diyip kendini tatmin ediyorsun. biraz ağır oldu ama kusura bakmıcaksın bu benim kendi görüşüm. milleti kandırmaya gerek yok.. saygılar

Sayfayı Paylaş