Yaş 16 Boy:192 cm Kilo 105

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve denizkirnac tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar
    ben 192 cm boyunda 16 yaşında 105 kilo olan biriyim.benim normalde vücut geliştirme gibi bir düşüncem yoktu ama okulda sınıfımdan bir kız bu sınıfta vücuta gitmesi tek gereken sensin vücuta gitsen dehşet birşey olursun dedi ondan sonra kafama taktım bunu ama yaz geldi yazlıga gideceğim. Yazlıktada spordan sayarsak en fazla yapabildiğim yüzme ve bisiklet sürme hadi bide yürüyüş bari en azından beslenmemi düzene sokmak istiyorum nasıl beslenmeliyim.Bilgili tecrübeli üyelerden yardım bekliyorum...

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    43
    Hazır iş yapma forumda arastir binlerce konu var yağ yemeyi birakican az hamur tuketicen bo yagsiz gogus eti corba bezelye mercimek salata yicen 3 ana. 2 ara ogun yicen ara ogunlerde elma yiceb ayrica boyun uzun salona git guzel vucut yaparsin

denizkirnac bunu beğendi.
  3. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    Teşekkür ederim yorumlarınız için
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mayıs 2014 ---
    hazır iş yapma diorsunuz bu camiayla pek alakam olmadıgı için bilenlere soruyorum forumda binlerce konu var beslenme düzeni herkezin metabolizmasına göre farklıdır bence

Son düzenleme: 25 Mayıs 2014
  4. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    Fizik olarak iyisin baya degerlendir ;) spor salonuna kesin yazıl ve diyet vb konuları tek tek oku kafanda bisiler oluşmasını saglar :)

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Çalışırsan valla Brock Lesnar gibi olursun

6. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar 1 ay sonra yazlıga gideceğim orda beslenmemi düzene sokabilirim zaten kilo alma sebebimiz vücudumuza cok fazla yağ alıp hareketsizlikten veya yeterli spor yapmamaktan onları yakamama olayı bence yazın bol bol bisiklet sürüyorum yüzüyorum yürüyüş yapabilirim ayrıca max basketbol oynayabilirim bu kadar yetermi gelincede karşıyakada 3-4 tane fitness salonu var birine bakarız artık :)

Sayfayı Paylaş