Yaş 16 ( 43 cm )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Batuhan777 tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Batuhan777

Batuhan777 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 1.75

Kilo: 107.9

Omuz: 163

Göğüs: 114

Kol: 43

Bacak: 84

Bel: 110

Çoğukez definisyon yapmaya çalıştım ama yapamıyorum vucudumdaki yağ oranı normalden fazla yani gorunus olarak kaslı değil iri bi gorunusum var. Zaten okulda herkes bana ya öküz ya ayı der. 2 seneye yakın spor salonunda çalışıyorum haftada 4 gün daha once 1 senede evde çalıştım toplam 3 senedir vücut geliştirme yapıyorum. Günde 6 öğün yiyorum kavhaltıda 8 yumurta beyazı ve lapa karışımı yiyorum. tribulus, synth-6. argenine, whey protein, terrestris ve daha bir çok testesteron arttırıcı çeşitli ilaçlar kullandım. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum her türli yoruma açığım yeterki yorumsuz geçmeyin yardımlarınızı esirgemeyin bana bundan sonraki süreçte ne yapıcağım hakkında fikir verirseniz sevinirim.

Not: omuz ölçüme şaşırmayın lütfen ve sallama gibi yorumlar yapmayın daha yeni ölçtürdüğüm ölçüleri yazdım omuzların hepside kas dğeil zaten kemiklerim iri yapılı ve etliyim.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2008
  2. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    resim ekleme kurallarına bi göz at

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kurallari okuyun basliginizi guncelleyin aksi takdirde basliginiz kilitlenecek!!!

4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    şubattan beri üye olupta, hiç mi resim ekleme kuralları nedir diye birşey görmedin?...bu arada definasyon yapmaya çalıştım demişsin..bence 3 gün yapmış 10 gün yatmışsın, istedikten sonra herşey olur...3 yıla nazaran nerdeyse bir kas kütlesi yok...senin, maalesef, şu anki durumun obezitelik...body yapacagım diye hala diğerleri gibi bonkör bir beslenme çizelgesi uygulamanda bir o kadar yanlış..senin başarın, biraz sancılı olacak, eger başlamayı bilirsen..bu arada,irilik ayrı obezitelik ayrı...karıştırıma lütfen...kısacası, senin sıfırdan başlayanla bir farkın pek yok şu anda..
    ben her zaman birşeye inanmışımdır..bu sporda zyıf başlayan adamlar biraz daha öndedir çünkü akıllı bir şekilde hacim alabilirler ve kolay kas kütlesi edinebilirler, ama yüksek kilolu insnalar kas yapayım derken obeziteye dogru adım atıyorlar maalesef..beslenme programını silip baştan düzenlemen gerekiyor...kolay gelsin..

darbeli_manyak bunu beğendi.
  5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    benimde dikkatimi çeken omuz 163 boy 175 bi yanlışlık olmasın.. yoksa kare gibi mi dolaşıyosun :) en boy aynı...

6. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım o yağları kas a çevir öle resim koy

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlarını kasa çevirebilecek yeteniği varsa eğer bıraksın buraları, federasyon başkanı olsun zaten...
    Bendende sana bir öğüt o zaman body-ci : Forumu araştır...;)

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bundan sonraki süreçte ilk olarak arkadaşların belirttiği gibi yorumda bulunabilmemiz adınakurallar dahilinde daha açıklayıcı fotolar koymanı, daha sonra ise beslenme forumuna son noktasına kadar okumanı öneririm.

Daha yaşın oldukça genç ve hatalarından ders çıkarmasını bilen ve öğrenmeye açık bir sporcuysan, uzun vadede iddia ettiğin genetik avanyajları da kullanarak kaliteli bir kütle inşaa edebilirsin.

Ancak her zaman olduğu gibi şu noktayı yine vurgulamak istiyorum:
    Senin yaşındaki bu spora ilgi duyan arkadaşların ilk önceliği her zaman bu spor ile alakalı her konuda bilinçlenmek olmalı.
    Buna idman sistemleri, beslenme, uyku düzeni, yaşam tarzı, disiplin gibi her türlü yan konu dahildir.
    Sert idmanlar ve kas geliştirmek senin yaşındaki bir sporcu için bu öncelikten sonra gelmelidir.
    Eğer bilinçlenme konusunda kendine bu yatırımı şimdiden yaparsan, uzun vadede yaşıtın bir çok sporcudan onlarca adım önde olabilirsin.

9. Batuhan777

Batuhan777 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Adam gibi resim ekledik işte ne olarak resim kuralı bu arada d.wolf adlı arkadaş 16 yaşımda ve 43 cm kola sahip oldugum içinmi bukadar sert çıktın acaba biraz daha duzgun konusabilirdin burda kavga etmiyoruz ayrıca obezlikle uzaktan yakından alakam yok. İstersen spor salonumun adresini vereyim musayet oldugun zaman gel konusalım. Lütfen burdan böyle aşşağılayıcı sözler kullanmayın kullanacaksanızda ne oldugunuzu bilelim. Elin 1 senedir body yapanı geliyo bana burda hakaret ediyo sen kimsin kardeşim. Senin çapın nedirki gelipte burda bana hakaret ediyosun. Omuz 163 diyen ve dalga geçen arkadaş ben hamdullah aykutluguyu çalıştıran hocayla çalışıyorum ve bu ölçüleri o aldı istersen sende gel beraber konuşalım. Her zaman dediğim gibi TÜRK MİLLETİ BOK ATMAYA BAYILIR HEP BÖYLEDİR YAZIK... BİRAZ KENDİNİZE DÖNÜP BAKIN BURDA 12 YAŞINDAKİ ÇOCUK GELMİŞ BENİM HAKKIMDA YORUM YAPIYO SADECE GÜLÜYORUM

10. Batuhan777

Batuhan777 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen ne sıfatla öğüt veriyosunki senin yaşın kaç koy resimlerinide bi gorelim sen nasıl bişeysin 12 yaşında olmadıgını nerden bileyim ayrıca bodynin yaşla alakası yok. Zaten geliştim gelişeceğim kadar. Yaş etkeni sadece boy uzamasında geçerli ve bende boyumun 1.75 te kalmasını goze almısım ve pek çok yaşını almış insandan daha kutleliyim bodybuilding yapmamam ne alaka. ;)

11. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    iyi veya kötü yorumlara açığım demişsin, gelen yorumlardan sonra verdiğin cevapl bir sokak serserisinden farksız..yaşının genç olması da bu davranışına bir gerekçe olamaz..
    kolun değil 43 cm, 53 cm bile olsa da çok küçüksün..büyümen gerek daha çoook..ama manevi anlamda tabii

12. Batuhan777

Batuhan777 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben burda 3 senedir çalışmışım ve arkadaş bana gelmiş 1 kerede ''obez'' diyor sen kimsin bana obez diyosun biraz saygın olsun ya bu laf benim ağırıma gitti ve özür dilemesini veya onu spor salonuma davet ediyorum d.wolf adlı arkadaş hiç bi kotu mana yok sadece davet ediyorum gel yuzyuze konusalım.

Cabbi ''akıl yaşta değil baştadır'' bunuda bil!

13. Batuhan777

Batuhan777 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konunun da kapatılmasını rica ediyorum 3-5 kendini bilmez 11-12 yaşında çapulculardan laf işitecek ne sabrım ne halim var. BÜYÜYÜNDE GELİN!

14. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sana bir yol gösterdim..düelloya çagırır gibi bir hışım göstermende nedir anlamış değilim...senle gelir konuşurum , onu da yaparım elbet, tehditkar uslübundan korkacak bir adam mı oldugumu sandın...hem beni nerden gördün de küçük oldugumu öne sürdün...karşındaki insanın senden ne kadar üstün veya aşagıda oldugunu sanal ortamda anlayamazsın...çirkef atmayı bırak artık, yalnızca bana değil herkese atıyorsun, diğer mesajlarında!!!!...normalde bu mesja ok sert cıkardım, ama sana prim vermek bana düşmez, sokaktaki tinercilere düşer....

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    batuhan777 birden fazla kuralı ihlal ettiği için başlığı kilitlenip çöpe atılmıştır!

Akay, pokeharun, matiasdelgado ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş