1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 16 1.nci yıl doldu...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve serdar_94 tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    biceps ölçünüde yazabilirmisin

2. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Biceps ölçüm konuda yazılı :)

3. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    göğüs ve biceps çok kötü bana göre hadi 5 aydır yapıyom desen bişey demicem 1 yılda kolun 28 cm başladın diyelim atıyom 42 olur en kötüsünden sen yanlış yazmışsın bence ölçüleri trapezleride övmeden geçemicem :D süper bişey tek kelimeyle

Son düzenleme: 9 Mart 2010
  4. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim yorumunuz için.Bicepsler 36,5 cm ilk başladığımda 28 di 42 olma olayıda steroid dışında bir imkanı varmıdır bu yaşta bilinmez.

5. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    :d bende 16 yaşındayım aslında yeni girdim geçen ay her ay 1 cm sabit artırıyorum protein ve amino asit alımımda yok 1 ay almıştım sadece yararını göremedim başladığımda 30du yada 29du şimdi ise 36 cm sol kol 35 sağ kol imkansız diyede birşey yoktur 1 sene çalışıpda o biceps çok zayıf yani kusura bakma 6.ayıma da yeni girdim bizim salona gelen yaşıtlarımınkide aynı aydan aya 1 cm artırıyorlar 7 kgda aldım yaklaşık belim 81 cm

6. ibrforevers

ibrforevers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle. Vize ve finallerde BB'ye devam etmek, sorulara daha iyi odaklanmamı sağlıyordu. Kesinlikle ders ve sınavlar nedeniyle bırakılmamalı.

Resimler konusunda düşündüklerim ise; bu yaşta böyle bir emek ve sabır tebrik edilesi. Ben de resimlere bakıp keşke daha erken başlasaymışım dedim kendime :) Sakın bırakma, bu azimle daha iyi ölçülere geleceğine eminim. İyi çalışmalar.

zhu.zhq ve serdar_94 bunu beğendi.
  7. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Her ay 1 cm arttıramassın ilk başlarda hızla gelişir ama çalıştıktan sonra yavaşlar ve artması çok zorlaşır biraz daha çalıştıkça anlayacaksınız ne demek istediğimi...

8. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    chrome'u yükledim fakat imageshack fotoğrafını görebildim diğerlerini göstermiyor... yine de teşekkür ederim :)

üstadım sizin önerinizi de hemen deniyorum yanıtlarınıza çok teşekkür ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:04 ----------

hala problem devam ediyor mozilla da da..

konuyu açan arkadaşım fotoğraflarınızı imageshackten yüklermisiniz?

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ne kadar çalışırsan çalış bi müddet sonra gelişim yavaşlayacaktır gkn unutma 36cm 1 aysan 38 cm olmayacaktır kendini öyle şartlandırma ölçü büyüdükçe gelişim azalır.Azalır derken kaslar spora alışır çok büyük bi gelişme olmaz ilk başladığın gibi 5 ayda 7cm ölçü aldıysan mükemmel birşey bu!

ercan41 ve serdar_94 bunu beğendi.
  10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kendi ayarlarını kontrol edermisin.kullanıcı hesabında resimleri göster gösterme gibi seçenekler ne durumda ?

dinamik.ip bunu beğendi.
  11. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    bilmiyorum ama doğruluk payıda var konuşmanda body e ilk başladığım gibi kiloları basamıyorum artık o doğru bişey haftadan haftaya artırırken bu süre arttı cidden ya 2 haftada 1 yada 3-4 haftada bir 5-10 kg artırabiliyorum bende proteinden kaynaklanıyor diye bırakmıştım proteini :D nedeni buydu belki de :D ama tam gaz devam napalım :D 7 cm ölçü aldığımda doğru

12. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sadece doğruluk payı değil arkadaş birebir gerçeği söyledi.3-4 haftada 5-10 kg arttırmanda pek inandırıcı gelmedi.Barbell curlde 30 yapan adam 1 ay sonra 40 a geçemez.Proteinde antramandan sonra alındığı için çok fazla bi performans katmaz çalışmalara.Ama dediğin gibi tam gaz devam.7 cm ölçüde 6 ayda çok çok iyi bir ölçü ama ne kadarı kas ne kadarı yağ tartışılır.

13. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    üstadım ayarlarda problem yok... sondaki resimde görünüyor fakat arkadaşımızın başlangıç resimleri görünmüyor... eğer hepsini imageshack üzerinden yayınlar ise problem kalmayacak...

ilginize çok teşekkürler...

FleXoR bunu beğendi.
  14. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    kastettiklerim bench press incline bench press omuz hareketleri ve bilek çalışmalarımda olanlardan ibaretti barbell curlde aydan aya artırıyom ama 1 ay sonra 40a geçemez dedin ya görcez bakalım 30tu 35 şu an 6.ayım bitsin bakiyim benim yaptığım şu 1 ay hafif çalışırım sonraki ay 10 kg artırırım olay bu işte gayet normal değil mi 1 ay şekil 1 ay hacim oluyor kaslarıda şaşırtmışl oluyorum

15. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sen nasıl başarıyorsun bu ağırlıkları kaldırmayı bilmediğimiz birşey varsa bizede söyle bizde kaldıralım geleceğin mr olimpiasısın gkn devam et :)

16. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Vallahi Dostum 1 yıla göre gayet güzel ve iyi bence... Kilo da tam boy a Oranlı tam bir plaj vücudu... Kızlar hasta olucak Oğlum Plajda Kız Bırakmıcan Sonra bize bırak şu Body i :D :D :DBaşarılarının devamını Dilerim kardeşim ;)

17. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ama walla ne diyim en çok şaşırdığım bilek çalışmalarım benim için 4 gün bilek çalışıyorum haftada geçen 35 kg dadım walla hocalarımda şahit daha dün akşam 50 kg ile çalıştım bilek güreşi yarışmasına girmemi bile söylüyorlar
    ama karizmayı çizdim ha okulda dayak yedim sol gözüme bi tane kafa yedim dün morardı :D

18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  19. smoke33

smoke33 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13

umarım yazdığını anlatmak istemişsindir..
    42cm bir kola steroidsiz bir şekilde sahip olmanın imkansız olduğunu savunmuyorsundur umarım..
    9. ayım ve başlangıçta 32cm olan kolum 41cm şu an(yağsız) [ supplement desteksiz bir şekilde.. ]

qKn bunu beğendi.
  20. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Eklicemde abi sol gözüm morarık :D yarın akşam cep telefonuyla çekip atmaya çalışırım antrenmanımı

Sayfayı Paylaş