Yaş 15 nasıl çalışıcam

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ghlakjh123 tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ghlakjh123

ghlakjh123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar

Benim yaşım : 15 Boy : 168 kilo : 54 benim evde 10 kiloluk dumbellarım var ama bunlar eklemeli oldugu için 6kg ya indirdim bir kolumda 6 kg öbürkü kolumda 6kg sizce boyumun ufalmaması veyahutta kas zedelenmesi gb. şeyler olmaması için nasıl çalışmam gerek ? Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum bench_O

2. axton

axton Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
  3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    yani boy kısalması gibi bir durum söz konusumu bilmiyorum ama öyle birşey varsada büyük agırlıklar altında olur senin 2 adet dambılınla boy kısalmaz bence hani 100 kg ile squat yaparsan birşey diyemem ama 6 şar kg lik dambılardan hiçbirşey olmaz . boy kısalması söz konusu degil bence . program içinde sitede evde iki adet dambılla program var onu kullanabilirsin

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    boy kısalması diye bir şey yoktur. fitness ve vg sporu boy kısaltmaz belki çok ağır kilolarla squat veya enseye press yapılırsa boy uzamasını durdurabilir o bile kesin değil yani onun için takılma böyle şöylere iyi sporlar.

5. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yeni başlayanlar bölümüne girersen sorularının hepsine yanıt bulacağına eminim.

6. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    10 kg'lık dambıl seti var diyosun,sonra da 2 elimde de 6 kg ile çalışıyorum diyosun,12 kilo ediyo :D 6 kg da sana ağır gelir,4-5 kg ile çalış bence 8-10 tekrar arası 4 set yap(son 2 tekrarı çok zor çıkartman lazım,ona göre kiloyu doğru seç),Flexor hocanın programını uygula,forumda var

7. ghlakjh123

ghlakjh123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış attığım için özür diliyorum.Toplamda 20kg lık ama bir dumbell=10kg -- 2dumbell=20kg

Sayfayı Paylaş