yaş 15 - genel sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orsak26 tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    boy:181 kilo:64

meraba arkadaşlar 6 ay önce bu spora başladım 2 ay yaptım ve motivasyonum tamdı en fazla 2 tane çektigim şınav sayısı 15 e yükselmişti fiziksel gelişim olmasada kuvvet açısından bayagı güçlenmiştim daha sonra çevremden gelen saçma sapan yorumlar motivasyonumu sıfırladı , 4 ay bıraktım 1 hafta önce yeniden başladım ve bütün olanları düşündüm , o zamanlar ergenligin etkisiyle mantıklı düşünmemişiim sanırım , düşündüm ve ileride onlara iyi bir ders verecegimi zihnime kazıdım , spor salonunda yaptıgım hırsa hocam bile hayret ediyor motivasyonum tam hiçbirşeyi kafama takmıyorum , yok yag oranıymış yok çevremdekilerin yorumları , abur cuburu kestim kendimi çok saglıklı ve zinde hissediyorum

şimdi gelelim sorumuza :
    press içeren hareketler dışındaki hareketlerde girebildigim kadar agır giriyorum bir zararı olurmu ? boyuma çok dikkat ediyorum açıkcası günde 1lt sütü bitiriyorum

2. okan1997

okan1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşım.
    Sütü akşamları 11'de iç öyle bişe duymuşdum Dr.Kubilay diye program vardı tv'de.
    Isınma olarak ip atlayabilirsin bence boyun içinde faydalı olabilir.
    Ama genetikte bitiyor iş :)

3. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    aynen hocam oldugu yere kadar iş genetikte biter

Sayfayı Paylaş