Yaş 15 Bulk için beslenme programım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok güzel +güzel bi antrenmanla 2sene içerisinde yaşıtlarından çokdaha iri olabilirsin bende snele aynı yaştayım ama ben bulku değil define vücudu tercih ettim herkes istediği yolda ilerlemeli başarılar :)

2. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 15 yaşındayım 1 yıldır bu sporu yapıyorum vücudumu kısaca özetleyecek olursak 15 yaşında biri için bence gayet iyi parçalı yağsız duruyor fakat ölçülerim küçük hacim alamıyorum bu kış soğuklarda şu beslenme programını ve antreman programımı sizinle paylaşmak istiyorum biraz değişiklik yaptım direk resimlerini çektim 2 programında buyrun:
    http://b1301.hizliresim.com/15/8/hs19f.jpg

http://b1301.hizliresim.com/15/8/hs1bb.jpg

http://b1301.hizliresim.com/15/8/hs1bw.jpg

3. brhmcr

brhmcr Guest

Gogus - omuz antremanlarindaki press cilginligi nedir :) Bu kadar press ertesi 2. bolge girebiliyorsan idman yapmiyorsundur.

Beslenme noktasinda ise 15 yasinda ne gibi problemlerin var glukosamine aliyorsun?

Ayrica ek besine en ihtiyacin olmayan zaman bol bol ye ic,

4. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Triceps çalışırken kol dirseklerimde müthiş bi acı hissediyorum bu yüzden glukosamine alıyorum bi nebze acıyı azaltıyor

5. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    15 yasında olman biseyi degistirmiyo istedigin gibi bulk yap ama en ufak bi takviyeye karsıyım ben onun yerine okul icinde daha fazla beslenmelisin bende 16 yasındayım ve bir çok 20 üstü adamdan cok daha iyiyim ve hic takviye kullanmadım

6. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    :) aldığım takviyeler de bişey olsa multivitamin balık yağı amino asit :D
    sanki kür yaptık :D

7. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    bulk amacındasın yağsızsın ve de ben yağlı olmama rağmen senden çok karb alıyorum mutlaka arttırman lazım kg. başına em az 4.5 grama kadar onun dışında aminoyu yemekle alma 30dk sonra yemek ye sabah kalkınca ve spordan sonra hemen basit şeker almanı öneririm 2-3 kasık üzüm pekmezi olabilir bu arada omega 3 ve amino ne kullanıyorsun?

Sayfayı Paylaş