1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 14 boy 179 kilo 55

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve srtns tarafından 20 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. srtns

srtns Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arklar ben 2 aydır vg yapıyorum göğüs 75 kol 30 aşşağıdaki resmimm olumlu olumsuz düşüncelerinizi yazmanızı rica ediyorum

Ekli Dosyalar:

2. srtns

srtns Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pazı resmin için özür ii çekemedimmm

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    uye foto kurallarini inceleyin ve basliginizi guncelleyin aksi takdirde basliginiz kapanacaktir!

4. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    pozların kesik. Sanırım diğer bölgelerin daha olmadığı için koymadın. Pazuların iyi ama tricepslerin baya kötü. Oraya mutlaka ağırlık ver. Çok zayfısın, karın daha define görünebilirdi. Yaşın daha küçük, bu spor için temel yaratma yaşındasın ve iyi değerlendiriyorsun.

5. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    bravo yasına gore iyi gidiyorsun aynen devam

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Neye göre yorum yapıyorsunuz anlayamadım .
    ortada mide ve kol resminden başka resim yok, arkadaşlar resim ekleme kurallarına uygun resimler ekleyelim lütfen,forumumuzda daha kaliteli başlıklar olması açısından.

foranimati10 ve aneximandros bunu beğendi.
  7. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bu kadar az aktif üyenin olduğu ve resim ekleme başlıklarının da en azından yurtdışı emsallerine göre az olduğu bir sitede bu kadar katı tutum lüks değil mi sizce? Bence bir kişinin bir vg sitesinde resimlerini paylaşmaya karar verip siteye koyması bile çok büyük bir olay. Ben imrenilcek bir vücut bile yapmış olsam siteye koyarmıydım koymaz mıydım bilemiyorum. Bu yüzden resim koyan herkese teşekkür etmek lazım diye düşünüyorum.

reisgil, Morphling ve Gürültü bunu beğendi.
  8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Tek resimler icin snapshots basligimiz var Ayaz'in actigi. Varsin iki tane resmini koysun uye oraya, ama bu bolum yine de ozel kurallara tabii kalmali. Sitedeki daha deneyimli yoneticilerimiz onceki yillarda gorulen donlu, atletli resimlerin onune gecmek icin bu kurallari gelistirmisler, ve yeni bir mod olarak acikcasi bunu cok mantikli buluyorum. Dedigim gibi alternatif baslik da mevcut, o halde neden kurallara bu kadar cok tepki?

bonatschi bunu beğendi.
  9. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bir kere bu kadar az üye aktif değil, sadece herkesin aktif oldugu süreler farklı sitede, hepsi bu..
    ikinci olarakta, arkadasın 14 yaşında vücudu hakkında güzel yorumlar beklemesi doğal değil,ki zaten kendisi bize deger verseydi, daha güzel ve eksik pozlarını tamamlayacak resimler eklerdi..ama bu işe ne kadar önem verdigini önemsememesinden anlayabilirsin..üye fotolarında herkese yorum yazmayı cok isterim, ama cok eksigi olana birşey yazmak istemem çünkü zaten yolun cok daha başında..biraz pişmeden, resim koymanın bir anlamı yok.. yoksa, gerçekten ilerleme kaydetmiş birisi olsa, herkes birşeyler sunmaya çalışacaktır...

bonatschi ve aneximandros bunu beğendi.
  10. bodyer

bodyer Guest

vücudun biraz daha gelişip bölgesel çalışması gerekmekte.bu yaslarda baslaması ilerisi için iyi ama daha ergenlik dönemi bitmediği için bazı yan etkileri olacaktır bodynin...bench_O

11. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

Ben teşekkür edilecek tarafını bulamıyorum bu başlığın.
    Ben 3. senem olmasına rağmen kendimde eksikler gördüğümden dolayı resim eklemiyorum, eksiklerimi tamamladıktan sonra vücudumun daha formda olduğunu gördükten sonra resim eklemek istiyorum.
    Fakat burda önüne gelen tek resimle başlık açarsa olmaz ,forum kurallarına uyuldukça ,resim ekleme kurallarına uyuldukça çok daha kaliteli bilgiler paylaşmış oluruz birbirimiz arasında.

12. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    katılıyorum hatta aksine fotoğraf eklemek daha katı bile olabilir...
    Özellikle dikkat ettim, siteye yeni üye olmuş, üye olduğu ilk gün fotoğraflarını ekleyip 3 günde böyle evde 2 aylık çalışma ile şöyle 6 günde böyle felan...
    bırak teşekkür etmeyi burada milletin vaktini çaldıkları için bile yapmış oldukları saygısızlık...

ego tatmin etmek için, kendince hangi bölgesi iyi görünüyorsa bir iki fotoğraf çek ve nasılım diye sor...
    eminim babasına sorsa enseye tokat çekip gönderir, bırak elin adamıından teşekkür beklemek :D
    Gerçekçi olalım bu başlık altında,
    1. gerçekten yönlendirilme bekleyen ya da başka insanlara çalışma azmi verecek fotoğraf koyanlar,
    2. ıvır zıvır fotoğraflarla, karnını içe çekerek yok hangi bölgesi kendince iyiyse fotoğraf çekerek yöneticileri ve üyeleri oyalayan, ego tatmin etmek isteyen kişiler mevcut...
    srtns adlı üyeye gerekli cevabı yöneticiler zaten vermiş benim mesajım,
    nerfbod'un size yazmış olduğu yanıtaydı...

13. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Şimdi senin bu gereksiz aşırı sert tutumun ego tatmini değil de ne peki? Sonuçta 14 yaşında bir çocuk 2 tane resim çekmiş , burada paylaşmış. Bu kadar abartmek enseye tokat atmak falan ne demek?

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benim şahsi görüşüm bu üye fotoları bölümüne belirli bir zaman geçtiğinde resim koyulmalıdır 2 veya 3ayda resim konuluyor ozamanda sağlıklı yorum yapılamıyor üstelik resimler eksik konuluyor tabiki siteye resimlerini eklemek iyi bir şey ama kurallara uygun eklemelidir

15. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara

sizin bana vermiş olduğunuz cevap çocuksu bir masumiyet içeriyor mantık değil...mantığın olmadığı yerde zırvalıklar olur...üstelik bu kardeşimizin yaptığı hata üzerinden genel bir değerlendirme yapmıştım, çocuk avutmak için daha uygun yerlerin olduğunu söylemedim...

yani forumda ona buna şirinlik yapacağım diye kasıp, yanlışa doğru da demek ne derece doğru bir tutum tartışılır...

16. panax

panax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu resimleri eksiklerinizi görmek ve tavsiye almak için eklemiyor musunuz?eğer eksiklerinizi tamamlayıp daha formda görünüp ekleyecekseniz siz sadece övgü bekliyorsunuz demektir.

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kurallara uygun güncellenmediği için süresiz kilitlenmiştir!

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş