Yaş 14 - Boy 1.69 - Kilo 56

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TALASOGLU tarafından 24 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TALASOGLU

TALASOGLU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    25 Temmuz 1997 'de doğdum 15e giricem. 3-4 Aydır vücut geliştirmeye merak saldım. Evde düzenli bi calısma yapmadım dambıl veya herhangi bir alette almadım. 5lt lik suları kullandım. Onlarla ön kol çalıştım.Göğüs için 3 sandalye şınavı yaptım.Karın için crunch ve alt karın hareketleri yaptım. İnternetten gördüğüm hareketleri denedim hep. Bazen uzmantvden izledim.Fakat malzemem olmadıgı için kısıtlı calısabildim.bazı günler kendimi zorladım bazende canım istemediği için egzersiz yapmadım.Bu aksak çalışmayla vucüdum bu hale geldi. Resimleri kendim cektigim için triceps ve sırtımı cekemedim. Artık düzgün bir calısma yapmak istiyorum 2 adet 5kg lık dambıl alıcam forumdaki "2 adet dambıl ile calısma programı"nı uygulıycam.Fotoğraflarda görüldüğü üzere alt karın kaslarım biraz eksik. six pack olması için parmaklarımla göbeğimden asagı cekmem gerekiyor :)) bi fotografta 4 adet baklava var o normal görünüşü.bunun haricinde kollarımı biraz kalınlaştırmak istiyorum ve 1 fotografta göğüslerim var alt göğüsüme belirgin bir çizgi ile sekil vermek istiyorum.yorum görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 24 Temmuz 2011
  2. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan için dambıll alıp programı uygula bence ve beslenmene dikkat etmen lazım tuz yeme öncelikle ve protein,karbonhidrat ağırlıklı beslen.

TALASOGLU bunu beğendi.
  3. TALASOGLU

TALASOGLU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler dostum. Arkadaşlar 130 kişi bakmış 1 yorum. Lütfen görüşlerinizi bekliyorum parmaklarınız yorulmaz :)

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Evde başlıcam demişsin evde biraz devam et ama evdede gelebilecegin nokta pekte yukarısı deil daha ileri hdefler için salonu tercih etmelisin.

TALASOGLU bunu beğendi.
  5. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    evet benim yaşım 13 senin vücuduna benzer bir vücudum var bayramda dambıl aldım 1 ay falan oluyor 3 kg lik onlarla çalışıyorum ve şınav mekik dips çekiyorum :) iyi çalışmalar

6. doldurdum6

doldurdum6 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Zayıfsın gibime geldi.Biraz kilo al ama yağlıya düşerek alma yağ olarak alma yani kilonu. arkadaşın dediği gibi proteine yüklen . en kötüsünden tavuk göğsü satılıo 3 3.5 Tl felan onlardan alabilirsin . Süt ve süt ürünlerini light tercih etmelisin. başta uyman zor olabilir ama sonradan alışırsın ve yararınıda çok sürmeden göreceğini bildirmek isterim. Hadi kolay gelsin.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş