Yaş 14 2.5 aylik gelişim lütfen bakin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba mart ayının 23 ünde başladım bu spora bb ye çok büyük bir merakım vardır yaşım 14 şuanda foto koyamadım ama en yakın zamanda ekleyeceğim konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum fakat yanlış yere açtıysamda lütfen konu gerekli yere taşınırsa çok sevinirim neyse konumuza dönelim şuanda 57 kiloyum ne zayıfım nede hacimli duruyorum zaten bu yaştada pek fazla hacimli durmam mümkün deil daha iyisini hocalarımız bilir Hakan Gümüş hocamızın salonunda başladım 2.5 aydır devam ediyorum eksiksiz ağır ve şiddetli antremanlar yapıyorum beslenmemede özen gösteriyorum gerçektende bu sporu çok severek yapıyorum şuana kadar 4 kiloluk protein tozu bitirdim şuanda hiç bir takviye ilaç kullanmıyorum ölçülerim ise bunlar lütfen yaşımı dikkate alarak bir eleştiri yaparsanız sevinirim.
    Ölçüler ilerleyerek gidiyor.
    KİLO:55-56-57
    OMUZ:99-104-102-105
    GÖĞÜS:79-81-81-85
    BEL:69-73-69-75
    KOL:28-29-29.5-31
    BACAK:49-50-51-51

GELİŞİMİM NASIL SİZCE LÜTFEN YORUM YAZIN FOTOLAR ÇOK YAKIN ZAMANDA EKLENECEK.
    bench_O

2. lakara03

lakara03 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    boyun ne kadar ?

3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    boyun ne kadar kardeşim aynı boy kiloda olabiliriz bende 57 kg yim.ölçülerinde artış var 2.5 ayda gayet iyi zaten çalıştığın salon iyi vg yi seviyorsun isteklisin sabırlı olursan beslenme uykuya dikkat edersen zamanla gelişme olacaktır zamana bırak.

KinqHuso34 bunu beğendi.
  4. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    daha 14 yaşındasın acelen neydi senin daha o yaşta organlarını suplementlerle harap ediyorsun gençliğinni yaşa boyuna cok guvenıyosan 175 180 se orası ayrı tabi 18 19 yaşına 160 boyla ve çeşitli rahatsızlıklar ile gelince eminim büyük bir pişmanlık duyacaksın

5. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    AL işte yaa ben şimdi supplement mi kullanıyorum dedim adam gibi bilip bilmedende konuşma boy boy diosun bi kere bu sporun boy kısaltmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır Ahmet Enünlü benim yaşlarımda başlamış Hakan Gümüş 12 yaşında başladı hadi hepsini geçtim Arnold ?? adam zamanının en iyisiydi boyu kısamıydı ?? onun için saçma sapan yorumlar yazma !!

6. tayfunpasa55

tayfunpasa55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş 4 kutu protein bitirdim diyosun

7. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Öncelikle laflarına dikkat et sen daha supplement ne bilmiyorsun 4kg protein bitirmişsin daha başlar başlamaz 2 ayda o bitirdiğin 4kg protein neymiş ? peki cevabını bekliyorum gelişimim nasıl diye konu açıyorsun cevap yazana çemkiriyorsun herneyse ergenliğine veriyorum...

8. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bir kere lütfen üslubumuza dikkat edelim, bir başlık açmışsınız eleştirilere de açık olmalısınız.
    Bence sen ya supplement nedir bilmiyorsun ya da protein tozunun supplement olduğunu :)
    bir de supplement (protein tozu) kullanmaya erken başlamışsın daha 2.5 ay olmuş hem de yaşın 14 olduğu için ilk önce 6-7 ay proteinli besinler ağırlıklı beslenip vücudunu tanımalısın

Sayfayı Paylaş