1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve seytuark tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. seytuark

seytuark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Sabah Okula Gitmeden Önce 50 Adet Akşam Yatmadan Önce 100 adet Mekik çekiyorum. Yemekten Sonra 1 Km Yürüyüş Ve 100 Metre Koşu yapıyorum Bol Bol Az Yağlı Az Tuzsuz Köy Tavuğu Tüketiyorum Kuru incir Tüketiyorum. Limonlu Çay Tüketiyorum. Her Sabah 2-3 Adet Haşlanmış Yumurta Tüketiyorum. Ama Mekik Çekince terlemek Şart Yoksa karın kası Zor Olur.

Bu Benim baklavalarım Yorumlarınızı Alıyım

Boy:1.60
    Kilo:42

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 10 Ekim 2012
  2. eco123

eco123 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel

seytuark bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ''Mekik Çekince terlemek Şart Yoksa karın kası Zor Olur.'' Bunu anlayamadım kardeşim terleyince karın kası oluşacakmı ?

ercan41 ve letsev bunu beğendi.
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    şahan ın 5000 kadınla nasıl yattım gibi bir sikeci vardı oradaki tiplemeye benzettim ben seni. "yaz arkadaşım 5000 kadınla nasıl yattımm.." öncelikle sizin yaşınızda bilinen 2 şey birincisi baklava ikincisi oda yeni adonis. her kasın için ayrı başlık açmayı düşünmüyorsun umarım. o kasların ismi baklava değildir. abdominal kaslar demen doğrusu olacaktır. iyi sporlar.

flamel bunu beğendi.
  5. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Abdominal kasların var buda güzel birşey coğu cocukta olmaz yağsızsın bu çok iyi ilerde güzel iş cıkarırsın body konusunda seni kırmak istemem ama insan içinde ona zayıflık packi diyorlar

pastnova bunu beğendi.
  6. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Amaç estetik yakalamaksa tek bölge ile olmaz(tek bölge fotoğraf var) yok kızlar abs lere hatsa ben abs cıkarcam diyosan çıkmış ;)

seytuark bunu beğendi.
  7. seytuark

seytuark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi Ben Kol kasıyla şuanlık ilgilenmiyorm İlerki zamanlarda Ağırlık çalışıcam Şimdi Gelişmem için Ağırlık çalışmamam lazm

8. boks

boks Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Daha 13 yaşındasın kola,cips ve zararlı şeyler dışında herşeyi tüket yağlı yağsız tuzlu tuzsuz olsun...Bu arada mekik falan çekerek tek bölgeyi geliştirmeye çalışıyorsun.Sabah akşam mekik çekmene gerek yok.En fazla haftada 4 gün çalışman lazım sana 3 gün yeter artar bile.Kas çalışırken değil dinlenirken gelişir.Herneyse sayabileceğim daha çok hatan var.Sana tavsiyem git bi spora yazıl body'i kastetmiyorum.Yüzme olur, tekvando olur, boks olur vb..Ama en çok önereceğim yüzme.Başlayacağın sporlarda zaten alt yapını kurarsın.Dediğim gibi kendi kafandan veya kulaktan doğma yok efendim neymiş '' sabah öğle akşam 50 şınav 100 mekik '' inanma böyle şeylere..Eğer bi spora gidemem diyosan evde kendi ağırlığınla kuvvet antrenmanı yap.Forumda herşey var zaten.Buyur https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/kendi-agirliginla-kuvvet-kazan.html

Dediğim gibi çok yanlış yapıyorsun senin vücudunun herşeye ihtiyacı var beslenmeni hemen değiştir...Sebze,meyve,et... vb herşeyden tüket...Hadi BAŞARILAR.

9. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Ben seni tebrik ediyorum, senin yaşında bilgisayar başından kalkmazdım, keşke spor yapsaydım diyorum şimdi.Böyle devam etmelisin.

seytuark bunu beğendi.
  10. seytuark

seytuark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abicim zaten yüzmeye Yazılmışım 1 yıldır Yüzmedeym ben + senin dediklerinin hepsi yanlış Ben günde 5 kere Yemek Yiyorum ama sadece Tavuğu az yağlı sevdiğim için öyle yapıyorm Her türlü Çinko demir Kalsiyum Tüm Vitaminleri alıyorum Fast food tüketmiyorm Eti Az yağlı sevdiğim içn Yazdm ben yağsız yemek yiyemem Yememde zaten

Son düzenleme: 10 Ekim 2012
  11. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    seytuark senin yaş 13 boy 160
    yüzüyorsunda çinko ve demir takviyenide alıyorsan kas yönünden gelişimi bilmem ama boy uzaması yönünden gelişimin güzel olucaktır.

Sayfayı Paylaş