1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaşım-17 boy.1.67 kilo:73

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rıdvan tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

ŞİMDİLİK VİCUDUM NASIL

Anketin kapanma tarihi 25 Kasım 2009.
  1. SÜPER

oy sayısı 2
    4,2%
  2. YASINA GÖRE COK İLERLEMİŞSİN

oy sayısı 4
    8,3%
  3. DAHA COK CALISMAN LAZIM

oy sayısı 38
    79,2%
  4. KİLO ALMAN VE DÜZENLİ CALISMAN GEREKİYOR

oy sayısı 4
    8,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    Ben bu sporu yaklasık 7 8 aydır yapıyorum ama ara verdim oldu mesela 3 ay gittim 1 yıl ara verdim simdide 4 5 aydır devam ediyorum simdi koyucam resimler 1 ay önceki halim öncelikle bir uyarıda bulunmak istiyorum sustanon kullanan arkadaşlar hic tavsiye etmiyorum yasım kücük olabilir ama bilgim epey var bu kürler hakkında sustanon yerine 8 ayda 4 haftalık ruski deca programı yapın haftada 1 defa kalcanıza vurmak şartıyla

resim biraz bulanık olmus [​IMG]

39 santim pazu [img=http://img258.imageshack.us/img258/5383/grnt004g.th.jpg]

85 kilo ile set yapıyorum 3 set 10 dan göğüslerim kücük geliyor deli oluyom :D [​IMG]

bu eski halim [​IMG]

buda yeni halim [​IMG]

thums:

amacım baya bi ilerlemek bunuda elde ediceme gayet inanıyorum tutum mu birşeyi kolay kolay bırakmam ben daha öncede 2 yıl güreşe gitmiştim 12 tane madalyam var gebze 1. oldum izmir 2.siyim

boyumun o yüzdende kısa kaldını düşünüyorum zaten kulaklarımda kırık
    ama bu sporu kolay kolay bırakmam ben dumbelllls
    cok hırslıyımdır ağırlık kaldırırken düşmanım gibi bakıyorum hırsla yapıyorum bu işi az daha kilo almaya bakıyorum şöyle bi 85 kilo olsam cok büyük gözükücem ama yağ bakımından demiyorum kas bakımından zaten simdide
    beni görenler şaşırıyor bu yaşta bu ne diye
    bide bana salon hocası kanat calışmama izin vermiyor
    kapıdan giremicem diyo sende zaten cok kanat var diyorda
    ben kanat da calısıcam şimdilik sizden yorumları ve
    eskileri bana bildirmenizi bekliyorum

ŞİMDİLİK VİCUDUM NE DURUMDA İYİMİ GÜZEL GÖZÜKÜYORMU LTFN YORUMUNUZU BEKLİYORUM ! İYİ CALIŞMALAR

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2009
  2. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    yorumlarınızı bekliyorum ;)

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2009
  3. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    duh.......

Ekli Dosyalar:

4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yağlı biraz yağ yakman lazım

sonra kaslar daha güzel ortaya cıkar

Bozo-Baku ve rıdvan bunu beğendi.
  5. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    sağolda bak oraya yazdım daha kilo almaya calısıyorum yağlı olması normal değilmi bu dedini zaten yapıcam bende suan değil daha iri olduktan sonra düşünüyorum yinede yorumun için sağol

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    onuda ihmal etme midede çalış kardio egzersizleri ihmal etme kas olarak zaten senede 1-2 kg zor alınıyor sende bir 10 kilo kadar yağ vardır zamanla onlarıda yakarsın bacak çalışıyormusun

7. caglr

caglr Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    bulk calısman guzel biraz daha hacimlenip sole kolu 42 falan yapıp definasyona girersin ilerde saglam bi vucut cikar ortaya daha gencsin iyi yerlere gelicegine eminim.beslenmeye dikkat bulk yapıcam die yagı kacırma fazla

rıdvan bunu beğendi.
  8. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    evet gecen seneye bakıs daha az cünkü bacak calısınca cok bi başka oluyor insan yürüyüşü falan suanda ona gerek duymuyorum ben istesem şimdide yarışmalara katılırım teklif var şehir için ama illerde dereceye giremem die düşünüyorumda şehirde girerim zaten girersin falan diyorlar dediniz gibi yağlı bir vicudum var fakat suanda kilo almaya bakıyorum veripde zarara giremem ama dahada irileştimde yağ yakıcı alır yağlarıda yavas yavas eritirim diye düşünüyorum

9. fero0

fero0 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha cok genislemeye büyümeye bak yağ yakımını daha sonra yaparsın vicud güzel. basarılı bi spor yapmıssın biraz daha göğüse ağırlık werirsen iyi olur ara sıra ayakta yapabilirsin..

10. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bacak önemli bacağı ihmal etme birde yarışma dediğin ne yarışması katılacagın ? tekklif filan merak ettim

bu arada yaptıgın bir kür var mı

Son düzenleme: 10 Kasım 2009
  11. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    kür yapmıyorum ama primobolon u düşünüyorum sence nasıl olur yada önerebilicen bişi varsa bi düşünürüm bacakda var bende zatenda öyle fazla değil gene calısıyorum az cok

şehirler arası vicut turnuvaları benim yaş groubumdakileri gördüm cok zayıflar dereceye girebilirim diye düşünüyorum öylede diyorlar da suan için düşünmüyorum daha iri oldumda yağ yakımı yapıcam ondan sonra iddeal bir vicudum olucak die düşünüyorum bu spor hakkında bir sürü bilgim var fakat bazıları yanlış olabilir

12. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Güzel vücut tebrikler. Yaşın daha 17 olması da avantaj, 20'ye gelince süper vücut olabilir. Başarıların devamını dilerim.

rıdvan bunu beğendi.
  13. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    .. kilo alıcam demişsin o zaman vücudundaki yağ oranını göz önüne getirmiyorum sen zaten yağlara çözüm bulmuşsun . vücudunun eksik tarafı seninde söylediğin gibi göğüsler ve triceps in zayıf görünüyor pozu yok fakat belirgin değil .. sana tavsiyem hacimlenme döneminde biraz daha göğüs&triceps& azda olsa midene özen göster.. bol şans :)

rıdvan bunu beğendi.
  14. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bence asıl önemli olan bacak kısmını atlamamalısın. Şöyle anlatıyım Men's Health dergisinin bir sayısında bacak çalışmanın diğer kas grupları etkisini anlatıyorlardı. Vücudun en büyük kas gruplarından olduğu için iyi bir bacak antremanından sonra kanındaki büyüme ve testesteron hormonu seviyen bayaa bir yükselir. Buda ister istemez diğer kas gruplarını da etkiler. Benim salon hocam yetersiz gelirse arada bir yapmam için bacak çalıştıktan sonra biceps veya omuz çalışmamı önerdi(bu bölgelerde sorun yaşıyorumda). Ayrıca yağ yakmak içinde bacak çalışman lazım. Diyelim kardio yapıyorsun ve ortalama 1 saatte 450 kalori yakıyosun diyelim. İyi bir bacak gelişimi ile bu sayıyı 500-550 civarına çıkarman mümkün. Ayrıca insanoğlu devamlı bacaklarıyla dengede kalıyor, yürüyor veya koşuyor. Yani devamlı bacak kaslarımız çalışıyor. Bacakların ne kadar kaslıysa gündelik hayatta o kadar çok kalori harcarsın.

rıdvan bunu beğendi.
  15. cavitiskender

cavitiskender Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kollar ii ama vct brz zayıf gbi

16. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    demek istedini anladım yorumun için teşekkür ederim fakat bacakda calışıyordum ben azbişide olsa bacakda vardı yani ama yürürken cok acayip oluyor insan ben bacak calışırken ter su içinde kalıyordum yüzümde kıp kırmızı oluyordu gerci ben hep hırsla calışırım hep 1 tane daha fazla diyerek ama genede haklısın bacak lazım hafiften onada devam ederim gerci arada bir yapıyorum onuda

17. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    birşey sorucam anketlerde
    SÜPER var bu demekki olağan üstü vs
    YASINA GÖRE COK İLERLEMİŞSİN iyi bir gelişim göstermişsin demek falan buda
    DAHA COK CALISMAN LAZIM daha çok çalışıp daha iyisini yapabılırsın gibilerden buda
    KİLO ALMAN VE DÜZENLİ CALISMAN GEREKİYOR buda bir yukardakı ile aynı anlama geliyor

anketlere KÖTÜyüde eklemen gerekir bence daha objektif bir anket olmasını istiyorsan;)

Akay, Ünkut, Just Be ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul

rıdvan kendını mukemmel gordugu ııcn kotuyu koymaya gerek duymaıs heraldea32

Just Be, linc88, Ünkut ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    afferim öğreniceksin thums:

ben sana bişi diyim mi benim utanıcak bir durumum yok ama senin var koymusun elin adamının resmini forumlarda dolaşıyorsun herkez kendine güvenmeli bende kendime güveniyorum kimse dört dörtlük değildir ama mükemel olabiliceğime inanıyorum yasım daha 17 2 yıl daha yapsam mükemel bir vicudum olur sen beni boşverde benden sana hayır gelmez sen kendi işine bak kendi calışmana bak ha bide kendi resimlerini koyda bizde bir görelim cok konuştuna göre vardır sende epey vicut hyper_LoL

20. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    oncelikle mukemmel oldugunu dusundugun an gerileme baslar ayrıca mukemmelik hic bir zaman olamaz cunku vucut konusunda kisiden kisiye degisir .surekli sidik yarısında olmanada anlam veremedim butun elestirilerde veya yanlıslarının bildiriminde fotograf koyda gorelim gibi ifadeler kullanıyorsun genc olmana veriyorum ancak uslubuna dikkat edip cogu üyenin senden buyuk oldugunu unutmamalı ve saygılı olmalısın benden hayatın diger yonleri icin sana tavsiye...

slymnasye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş