yaşım 15 olmasına rağmen boyum 1.50 yardım edin ): ):

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve q7 tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    bu mesajını görünce yüzümde tatlı bi tebessüm oluştu, senin adına çok sevindim inşallah 1.72ye gelirsin kardeşim :)

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    masturbasyon varsa azalt
    çok uyu
    bol hareket et
    gece yatmadan kendini yatakta yatar iken barfiks çeker gibi çekere uaztmaya çalış
    güneşten mahrum kalma
    süt ve ürünlerini bol tüket
    basket oyna bol bol yüz

3. ondeer09

ondeer09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    172 olacakmışın senin adına sevindim.bende 169 um ve 17 yaşındayım.bende 172 olsam yeter.eve Barfiks aleti alacam.ve ayağıma 8 kg ağırlık bağlıyıp asılı kalacam.sizce bu yaştan sonra faydası olur mu?ergenlige 12 13 yaşında girmiştim.şimdide sakallarım felan çıktı.sizce bi 3 cm daha uzar mıyım?kısa olmak gerçekten kötü bir duygu.

5. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    çocuk doktoronu gittim fizik tedaviye gittim ortopediye gittim hepsi geri gönderdi bana niye vermedıler iğne felan yaşım 15 boyum 161 kılom 42 fitnısa başladım beklemekden başka çarem yok heralde eğer iğne felan varsa giderim o doktorun.... tahlıl yaptı normal dedı gonderdı ya ben 173 felan olsam yeter olurmuyum?

6. Gaia

Gaia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iğne dediğin tam olarak ne? Hormon tetikleyici mi ayrıca iğnenin ismi ne bu iğneyi edinmek için hangi dala başvurmak gerekir? sorularımın yanıtını verirsen çok sevinirim çünkü bende şuan senin yaşadıklarını yaşıyorum uzayamıyorum boyum 1.49 doktor iğne ilaş vs. hiçbirşey vermedi formu okumadan önce ümidim hiç yoktu ancak sendeki sonucu görünce yeniden umutlandım banada yaptıkların konusunda bahsedersen sevinirim.

7. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İğne dediği sentetik büyüme hormonu olsa gerek , çok gerekli olduğunda doktorlar buna başvuruyor . Endokrine gidebilirsin steroid , büyüme hormonu tarzı şeylerden o anlıyor

8. Sezerbaba

Sezerbaba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sa öncelikle.Abilerim,arkadaşlarım boy meselesi ne kadar vitamin,protein,kalsiyum,genetik felan olsa da abicim kaderinde varsa 1.90 olmak neye yarar soruşturmak?
    Mesela babamı örnek vereyim.Babam liseyi bitirdiğine,yani 17 yaşındayken 1.55 boyundaymış ve şimdi 1.70 boyunda 18 yaşında birden boy atmış.Yani kader abilerim,kaderde varsa uzarsınız :) Ayrıca kader dediğime de bakmayın.Hani ne kadar kaderde olursa upuzun olursunuz dediysem de sütünüze,vitamininize,sporunuza dikkat etin.Yapın.Uygulayın :)

9. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Reis mastürbasyon niye :D benim bildiğim pek etkisi yok ama :)

10. hayrikoc61

hayrikoc61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    benim abimde kısaydı birden attı. bende 16 yaşındayım 1.58im sanırım. yavaş yavaş büyüyorum. spor yapmayı ihmal etme.

11. Tanetr

Tanetr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ne yapmalıyım?
    15 yaşındayım ve 1.59-1.60 boyum var. Yoğurt süt peynir tüketimini arttırdım günde 2 yumurta yiyiyorum. Zıplama yüzmeye başladım. Spor salonuna gidiyorum hafif agirliklarla çalışıyorum boy uzamasını engeller mi? Spor salonunda asılmayı da yapıyorum kaç dk yapıcam? Daha da nasıl esneyebilirim.
    Biyotin hapı kullanıyorum içinde kalsiyum ve çinko da var. O bitince kalsiyum çinko ayrı ayrı hap almayi düşünüyorum. Boy için doktora gitmeli miyim?
    Annem 1.52-1.55 babam 1.67-1.70.
    Boyum uzayabilir mi?

Sayfayı Paylaş