Yaşım 15 Ama Elmacık Kemiğimde Bile Kıl çıkıyor.

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Emreeeeee tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Emreeeeee

Emreeeeee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar , abiler lütfen bi yardım edin yalvarıyorum size. yasım 15 ama bacağımdaki kıllar 1cm göğsümde hatta sırtımda bile kıl cıkmaya basladı.. haftada 1 traş oluyorum . ellerimde kollarımda heryerimde inanılmaz derecede kıl var. en fazlada şu elmacık kemiğimdeki kıllara takıyorum. nolur yardım edin cıldırıcam bu gidişle.. Eklemeyi unutmuşken. birde bu yaşta saçlarım cok ama çok dökülüyor inanılmaz derecede.. ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM YORUMLARINIZ BENİM İÇİN COK ÖNEMLİ.

Son düzenleme: 11 Eylül 2010
  2. Prophetie

Prophetie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kulak deliği hizasının üstüne kesinlikle jilet deydirme. Üstü tamamen cımbızla al yoksa başa çıkamazsın. Kıl olabiliyo yapabilcek bişey yok. Alışıyosun bi süre sonra :) Omuzlara sir ağda :D

Emreeeeee bunu beğendi.
  3. Emreeeeee

Emreeeeee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    netten baktığımda cımbızla alanların çoğu pişman.. bilmiyorum ne yapacağımı :(

4. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    tüy dökücü krem kullanabilirsin.Yada epilasyon.Başka bi çaresi yok

5. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bende aynı dertten sıkıntı çekiyordum fakat cımbız kullanıyorum ve gayet güzel oluyor. haftada 3-4 kere traş oluyorum ve her traştan önce cımbızla kılları alıyorum ve üstüne yeni kesilmiş limonun suyu ve kaya tuzu karışımı sürüyorum sonra traş oluyorum sonuçlardan gayet memnunum. Kıllar 2 ayda gözle görülür şekilde azaldı.

6. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    elmacık kemiği ve kulağına makine sakın sürme...çakmakla yak o bölgelerdeki tüyleri...makine vurursan daha kalın çıkarlar...

7. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Hormonal dengelerin kurulmaya başlandığı bir dönem içerisindesin. Aralıklarla saç dökülmesi olur. Bu dönemde vücut genetiğine göre kıllanma da normal karşılanmalı. Ben elmacık kemiği kısmı için 1 sene kadar berberimde ağda yaptırdım. Siyah şekildeki kıllar tüy olmaya başladı. (Bu tavsiyemi değerlendir.) Vücut kıllarına ise yapılacak tek yönem ; epilasyondur. Biraz pahalı ama en kalıcı ve en kökten çözüm olma yolunda iyi bir tercihtir. Eğer tüy dökücü, jilet kullanırsan kıllar daha da kalınlaşır ve artış meydana gelir, dikkatli ol. Anlık temizlik için uzun vadeli kıllanma. ;)

Sağlıklı günler...

8. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    elmacik kemigini cok problem etmene gerek yokki cogu erkekte cikar.. berbere gir sir agda yaptir... iki haftada bir cikar.. ama sakin tuy dokucu,makina,jilet vs surme.. birdaha geri donusu olmaz... sirden baska kullanma

9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bendede var merak etme çakmakla yaktım 1-2 sefer dogru mu bilmiyorum.agda yaptım sorun geçti sakın jilet vurma maymun adama dönersin

10. YusuF YILDIZ

YusuF YILDIZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim daha yaşın kaç takma bunları bu kadar kıl tüy bunlar normal çok takarsan psikolojine etkileyebilir her erkekte olan biten şeyler bunlar hem gılsızz erkek mi olur la =)

Sayfayı Paylaş