1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

YAŞ 15. 1 yıllık SALON çalışmam.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve sempohakan tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim kardeşlerim. Ben 15 yaşındayım. 14 yaşımdan beri Body sporunu yapıyorum yani 1 yıldır. Sizinle 1 yıllık çalışmamı başlıcam. Baştan söyleyim 1 yıla göre Daha fazla vücut yapmam lazımda ama elimden bu kadar geldi ve bukadar çıktı. Ama body hocam 15 yaşındaki kimsede kolay kolay senin vücudundan bulamazsın dedi ayriyeten ben senin yaşındayken cılız bişeydim senin vucudun yaşına göre çok güzel dedi. Ben sizlerinde yorumlarını almak istiyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/69/gedc1209.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/837/gedc12102.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/62/gedc1215i.jpg/

KOLLARIM : 37 CM

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    neye yorum yapıcaz?

3. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fotografları şimdi koyabilrdim. özür dilerim

4. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba öncelikle şunu söylemek istiyorum bi insan 1 yılda koşmadan sadece ağırlık kaldırsa bile o göbeği eritir yani 20 kilo bile verebilir benim amacım kötülemek değil umarım daha iyilerinide görücez vucudundaki yağları erit hareketleri düzgün yap ve düzenli dengeli beslen başarılar

5. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada bu spora başlamadan önce 60 kiloydum şuan 73 oldum.1 yılda 13 kilo aldım. zayıflayacagıma kilo alıyorum

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  6. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Un, tuz, şekeri kes.
    Gofret, patates cipsi vb. şeyleri yeme.
    Hamburger vb. şeyleri yeme.

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Önceki halinin fotoğrafı varsa daha iyi karşılaştırabiliriz. Ama 1 seneye göre az bir gelişim. Yediklerine çok dikkat etmen gerekiyor.

8. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Omuzlar hariç diğerleri gerçekten kötü.

Kasların için sadece ağırlık önemli değil,Bunun yanında beslenme ve uyku en az kas çalışması kadar önemli.

Şuan bunları diyorum,ama ben dikkat etmiyorum:D

İnşallah beslenme programım ful protein olarak düzenliyeceğim.

9. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kabul ediyorum 1 seneye göre az bir gelişim ama yaşıtlarıma göre vücudum çok çok iyi. yaşıtlarımı geçin 17-18 yaşındakilerden bile iyi.( body sporunu yapmayan 17-18 yaşındakilerden bahsediyorum.) ben öyle kendimi kasamam yemiyim içmiyim diye. öyle çok büyük hedeflerim yok. göbeğimi azcık eritiyim göğüs ve kollarımı biraz daha belirgin yaptımmı benim için yeterlidir. yorumun için teşekkürler bu arada

10. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Sırt 0 yani ben omuz birazda göğüs gördüm sadece

11. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    kollar acayip orantısız.

12. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Bence pek hoş olmayan bir görüntüsü var vücudunun. Yanlış anlama kötülemek amaçlı demiyorum gördüklerimi söylüyorum. Hocan bana kalırsa müşteriyi kaçırmayayım mantığı ile pohpohlamış birazcık seni. Forumda daha önce senin yaşlarında fotoğraflarını paylaşan kişiler vardı hemde bol bol, açıkçası yaşıtlarına göre öyle çok güzel bir vücut yok ortalıkta. Bundan sonra yapman gereken imkanın varsa salon değiştir doğru düzgün bir salona geç, orda zaten vücuduna göre antrenman programı çıkarırlar, bir de beslenmeyi doğru düzgün oturttun mu tamamdır ;) Umarım yazdıklarımı hakaret olarak algılamazsın, iyi akşamlar.

13. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nie hakaret olarak anlıyımki. :) hocam müşterim kaçmasın ayagına yatamaz çünkü ben salona para vermiyorum :) ayriyeten senin yaşında daha iyi vücudu olanlar var diyosun dogrudur ama ben hiç çevremde vücudu iyi olan bir arkadaşımı görmedim. hiç bi arkadaşımda ufacık bi göğüs bile yok. kollacı 25 cmi geçmiyor. benim kollarım 37 cm. arkadaşlarım benim vucudumu begenıyor. bu vücut bende olcak gibi laflar kullanıyolar ama onlar body yapmıyor. body yapan benim yaşımdaki arkadaşların vücudu benden iyi olabilir ona birşey diyemem

14. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Hala bu spora devam edeceksen beslenmeyi hemen düzene soksan iyi olur. Kötü beslenmeyle az kütle kazanmışsın ve orantısız bir vücut görüyorum. Zamanla daha iyi olacaksın. Dediğim gibi beslenme. Bol şans

15. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Bence fena degil ama gene de beslenme duzenini gozden gecirip, agir calismaya devam etmeni ogrenirim, Yasin musait gelismeye, Kilo alman normal, ki boyun da uzuyordur yas itibari ile.

Vucut icin ise Sirtin cok zayif kalmis, bacak resimleri de eksik, KOllar biraz orantisiz gibi olmus, hareketleri daha hissederek calismaya calis, az kilo da olsa cheating yapmadan, calistigin kasi calistirmaya ozen goster, Zaten gerisi kendigliginden olacaktir,Kilo almaktan da korkma. Yeterki kas ekliyebil.
    Gene de azmini koru , bu sporu bi gorev olarak degil bir zevk , kendine yaptigin yatirim olarak gor. Bundan 5 sene sonra kendine hayatinda yaptigin en iyi seylerin basinda bu spora baslayip duzenli yapmak oldugunu soyleceksindir.
    Basarilar.

16. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ölçüler olarak iyi bir vücudun olabilir kıyafetlerin büyük beden olabilir ama estetik açıdan kötü bir vücudan var.

17. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    yaşıma göre iyi falan diye biraz kendini avutmaca olmuş :) forumda demirgan falan var oda 15-16 yaşındaydı..bende 15 yaşındayım kendimden de biliyorum hele bu yaşlarda çok daha hızlı tepki alınıyor o düşünceyi kafandan at salon dışındaki yaşamını da düzene sok bir an önce

18. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 yıl diyince beklentilerimin çok altında, fotoğraflardan anladığım kadarı ile yorum yapıyorum salona vakit geçirmek için gitmişsin sanki yada haftada 1-2 gün falan tabi başlamadan önceki fotoları koyma imkanın varsa gelişim için daha iyimser yorumlar yapılabilir

19. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beslenmeyi düzene sok derken ne yapmam lazım bu konuda bana yardım olursanız çok sevinirim.

---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

hayır vakit geçirmekle alakası yok. hocam bana haftanın 3 gunu geliceksin dedi bende ona uydum programımdaki bütün hareketleri doğru bir şekilde uyguladım. ama vucudum bu kadar çıktı. bu kadar az gelişimim büyük ihtimalle düzensiz beslenmemden kaynaklanıyor. düzenli beslenmek için ne yapmam lazım ? fikirlerinizi bekliyorum

20. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    kolları nasıl ölçtün merak ettim kolunun dirseğe kadar olan uzunluğu falan mı o?

Sayfayı Paylaş