Yağlar gitmiyor..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fitness37 tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fitness37

fitness37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar bu işi 6 ayı salonda 2 ayı evde yaptım bu sürec içinde istediğim fit vucuda kavuşamadım istediğim gibi beslenemiyordum ve tekrardan her şeyi yeni olan bir salona başladım acılalı 1 hafta olucak göbekteki yağlar vede azda olsa göğüslerim yağlı alt göğüs sarkık duruyor bu süreç içinde ilk 4 karın kası hafif belli hale geldi ama alt midedeki yağlar bir türlü gitmiyor bu konuyla gitmedikce boşa yapıyormuş gibi bir hise kapılıyorum ama hedeflerime bu işi yaparak ulaşabilirim
    Boyum:1.86 kilom 79 yaş 18 yağ oranım %10-12 sabahları 2 yumurtta domates peynir en fazla yarım kepek ekmeği zeytin ve protein deposu olan yağını süzdürerek ton balığı öğlen işte olduğum için pilav veya makarna kesin olarak çıkıyor yanındada bakliyat çok fazla yemiyorum akşamda salata-bulgur pilavı-yoğurt ve tavuk göğsü bol sayıda meyve(Elma-mandalina) tüketiyorum antremandan sonra muslecth nitro-tech adlı proteini kullanıyorum çok canım çekince çikolata kek türü şeyler alıyorum kesinlikle yemeklere tuz çaya şeker veyada unlu hiç bişey tüketmiyorum tüketsemde yakabileceğim şekilde metabolizmamda çok iyi hemen yakıyorum yediklerimi sizce eksik yanlarım neler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Temmuz ayına kadar hazır olmam lazım before afterları görünce çok hırs yapıyorum hedefim öyle çok iri bi vücut değil fit ve kaslı bir vücut.

Son düzenleme: 17 Kasım 2013
  2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle o "bol sayıda meyveyi" kesmen lazım hele hele akşam hiç olmaz. Doğal şeker bişey olmaz diye düşünüyosun sanırım ama farketmez şeker şekerdir ki meyve şekeri doğrudan kullanılamadığı için depo edilir yani daha tehlikeli. Amaç yağ yakmak ise tek yol kardiyo, özellikle interval şeklinde yapacağın kardiyo yağ yakımını oldukça hızlandırır. Ek olarak yağların vücuttan atılabildiği tek yer idrar bunun içinde bol su gerekiyor. Bu işin tek sıkıntısı bölgesel erime diye bişey yok sen yapacan kardiyonu ve beslenmene dikkat edecen vücut yağı nerden istiyosa ordan alıp yakacak. Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş