yağlar büyük sorun

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve adkins1840 tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Başlıktada belirttiğim gibi yağlarla sorunum var spora 2-3 ay önce başladım ve 72 kiloydum 63 e düştüm şimdi de spora devam ediyorum ama kilo aldım ve şimdi 66 kiloyum bunun sebebi ne olabilir yeniden eskisi gibi olmak istemiyorum yardımlarınızı esirgemeyin ...
    not:boy 173
    Kilo 66

2. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Kas çalışmayı ihmal etme.Ve kalori ihtiyacından 300-500 daha arası kalori al.

3. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kas çalışmalarımı ihmal etmeden sürekli çalışıyorum da bu çalışmaların şiddetini arttırsam daha çok verim alırmıyım

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    63 - 66 kilo o kadar rahatsız edici durmaz bence sen neden o kadar yağlara takılıp kaldın ki. Eğer yağ yakacağım , kilo almaya takıntım var diyorsan düzenli kardiyo yapmalısın. Beslenmene de aynı şekilde dikkat edersen yağ da yakarsın kilo da verirsin. Antenmanların şiddetini arttırdığında tabi daha çok kalori yakacağın için daha çok yağ yakacaksındır. Mr.Olympia'ya hazırlananların ağırlık antrenmanlarında yaktıkları kalori dudak uçuklatan cinsten mesela

5. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Vücudum belli oluyo ama karın bölgesinde yağlanma olduğu için karın kaslarım çok belli olmuyo o yağları kardiyo yaparak eritmeye çalîşıcam

Sayfayı Paylaş